رئیس جمهور تهمت رسانهها حمله NFL برای “تقسیم امریکا”

شل آتش بس بین NFL و 45 رئیس جمهور ایالات متحده در مورد سرود ملی روز جمعه به پایان رسید و جنگ دیده است و چند بارند در چهار روز پس از آن. از دست در دیوانگی در طول زمان پایین سنگ جیر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — حمله به یک مرد مسن بود که زدم به زمین توسط بوفالو پلیس و خون از گوش و در بیمارستان بستری شده است تا کنون از این واقعیت است که او انداخت یکی دیگر از ورود به سیستم بر روی تمدید آتش سوزی با لیگ ملی فوتبال.

صبح روز سه شنبه رئیس جمهور را بازتوییت کرد این پیام از صندلی محافظه کار آمریکا اتحادیه: “من هرگز به خرید یکی دیگر از NFL بلیط تا زمانی که آنها بازگشت به بازی فوتبال و جلوگیری از تقسیم امریکا است.”

به طوری که تقسیم امریکا ؟ NFL یا مردی که وزیر سابق دفاع گفت: هفته گذشته که (برای آن صبر کنید . . . در انتظار نگه داشتن . . . صبر کنید کمی طولانی تر) او را تقسیم امریکا است.

بازیکنان در لیگ ملی فوتبال بسیاری از آنها سیاه و سفید هستند که در واکنش به حوادث اخیر حوادث که تاکید پیام khezri تلاش برای ارسال در 2016. یک پیام که برای او قربانی خود را حرفه ای. یک وجدان اعتراض مسالمت آمیز با هدف بیداری آمریکا به خشونت پلیس علیه اقلیت ها به مقدار ندارد “تقسیم امریکا است.” کسانی که پیچ و تاب و تظاهرات مسالمت آمیز حفاظت شده توسط قانون اساسی به تئاتر سیاسی (به عنوان مثال در یک بازی NFL که در آن انتظار می رود که تظاهرات اتفاق می افتد و سپس طوفان و هدر رفتن بیش از 300,000 دلار مالیات دهندگان در process) در حال تقسیم امریکا است.

من می دانم که بسیاری از شما در ادامه به دو سه چهار و umpteenuple پایین به خاطر آن سخت به اعتراف “من اشتباه بود.” اما شواهد تبدیل به یک بهمن; شما شده است بازی های برگزار شده نزدیک به نیمی از یک دهه توسط بی پروا فرصت طلب سیاستمداران خود را توانمندسازها و عناصر خارجی قصد هرج و مرج کاشت و تقسیم در آمریکا. و شما هنوز هم در حال بازی. و آنها فکر می کنم شما بیش از حد گنگ به آن را کشف کردن.

مردم را به این تمایلات? کاملا. و در این لحظه من رک و پوست کنده نمی مراقبت. جهان تغییر کرده است در گذشته 15 روز است. این زمان برای مقابله با حقایق سخت است که در اینجا. و سخت ترین حقیقت از همه این است که پرده نقش دار از دروغ شده است که با مخفی شدن در چشم ساده پس از او سوار کردن یک طلایی پله برقی نزدیک به پنج سال پیش به بعد.

رئیس جمهور تهمت رسانهها حمله NFL برای “تقسیم امریکا” در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر