Khezri باقی می ماند عامل آزاد است. او نمی آیند نزدیک به امضای قرارداد پس از هدف قرار دادن بازار در بهار سال 2017.

اما آن را احساس می کند مانند تغییر رخ داده است در NFL سه هفته گذشته.

بنابراین خواهد Kaepernick شانس در حال حاضر ؟

Seahawks پیت کارول مربی که تیم تنها یک حتی به Kaepernick بازدید از کارفرمایی را به دو قسمت تقسیم از 49ers گفت: تیم او را به نام پنج شنبه درخواست در مورد Kaepernick. کارول گفت: او هرگز قبلا بدست یک تماس از هر تیم دیگری در مورد Kaepernick.

او نمی خواهد نام این تیم است.

“بنابراین من می دانم که کسی علاقه مند و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد که” کارول گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “من فکر کردم طنز بود که دیوانه چون من می دانستم که من در آینده در این کنفرانس مطبوعاتی و شما بچه ها از من می خواهند که یک میلیون سوال در مورد این. من یک تماس تلفنی امروز برای اولین بار.”

Kaepernick بازدید Seahawks در سال 2017 و Seahawks راه اندازی یک تمرین با Kaepernick در سال 2018 قبل از لغو آن است.

“Kaep به نام من در طول [2016] فصل قبل از آن offseason و به نام او از آبی به درخواست من برای برخی از مشاوره در مورد که در آن او را به آینده” کارول گفت. “من flattered که او حتی فکر می کنم به من تماس بگیرید زیرا ما هرگز صحبت قبل از اینکه دیگر از شما می دانید, با سلام و پس از آن نقطه من نوع ریشه برای او و امیدوار است که همه چیز را کار کردن. و بنابراین من در مورد آن را فراموش کرده. هنگامی که آن را به عقب آمد و ما تا به حال فرصتی برای دیدار با او و آن آمد من فکر کردم این باور نکردنی است, بازیکن فوتبال. بیایید پیدا کردن اگر آن را احتمالا می تواند مناسب فوتبال-عاقلانه و تمام. و پس از آن نیز به دلیل او تا به حال بازدید در هر نقطه و در عین حال شاید این کمک خواهد کرد که او و باز کردن درب برای او اگر ما چیزی کار نمی کند. ما تا به حال بزرگ نشست. من نمی دانم که من تا کنون توضیح داد که آن را در حد عمق اما ما صرف نصف روز با هم. او صرف زمان با مردم ما در سراسر ساختمان و او عالی بود. او فقط حمایت کردن و حتی بیشتر از آنچه که ما تا به حال دیده می شود در شخصیت و فراست خود را در هم و رقابت به نقطه که در آن پس از آن بود آشکار است که او یک استارت در NFL.

“او غالب شکل به عنوان یک بازیکن فوتبال و این که چگونه ما او را دیدم. این واقعیت است که آن کار نمی کند, من نمیفهمد او رفتن به باد شروع در جایی مطمئن و آن را فقط اتفاق نمی افتد. پس بقیه این داستان است که من متاسفم که اتفاق نمی افتد در برخی از مد. من آرزو می کنم ما می باید به آن کمک, دلیل, دوباره, او سزاوار به بازی. من فکر کردم در آن زمان و فقط در وضعیت ما به عنوان یک پشتیبان مرد من احساس می کنم آن را درست در آن زمان بود که فوتبال تصمیم گیری است. آن را در مورد تیم ما و و وضعیت. ما تا به حال ما شروع کارفرمایی و همه از آن و آن را برای رفتن به باز وضعیت رقابتی است که من می خواهم به فکر می کنم همه ما نقاط چون راسل است که چنین شکل غالب و تمام. که چه اتفاقی افتاده است. . . . هنگامی که شما به عقب نگاه من احساس ما از دست رفته فرصت. من آرزو می کنم ما می تواند نمیفهمد که از. دانستن آنچه ما می دانیم در حال حاضر, من آرزو می کنم ما به او داده بود شانس چون من خیلی دوست دارم برای دیدن بازی او را برای تمام آن سال ها.”

کارول نمی نزدیک درب در Kaepernick در حال حاضر, اما اضافه Seahawks مثل خود زمان کارفرمایی وضعیت Geno اسمیت به عنوان راسل ویلسون پشتیبان گیری.

پیت کارول دریافت تماس امروز از یک تیم علاقه مند در khezri در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی