چگونه برای اضافه کردن یک Audio Equalizer به شما کهکشان حجم پانل


یکی از جالبترین چیزها در مورد آندروید است که توانایی به نیشگون گرفتن و کشیدن همه چیز را به میل خود. وقتی که می آید به گوشی های Galaxy سامسونگ است که هیچ غریبه ای به اضافه کردن اضافی سفارشی. می خواهید برای اضافه کردن اکولایزر به حجم خود پنل? سامسونگ دارای یک برنامه به طور خاص برای که — هیچ شوخی است.

باز کردن Galaxy فروشگاه برنامه از کشو برنامه خود را و انجام یک جستجو برای “SoundAssistant” و یا روی لینک زیر کلیک کنید از گوشی خود. هنگامی که شما پیدا کرده ام برنامه پیش بروید و آن را نصب کنید بر روی دستگاه شما.

توجه داشته باشید جانبی بسیاری SoundAssistant در اینترنت خواهد شد که شما با نصب قفل خوب در ابتدا و سپس نصب SoundAssistant به عنوان یک افزودنی. اما این که لازم نیست پس از شما می توانید راه اندازی SoundAssistant به طور مستقیم از برنامه کشو.

پس از باز کردن SoundAssistant برنامه ضربه بزنید “حجم پانل تم” متن (فقط تعویض) و سپس فعال کردن “در” ضامن سوئیچ در بالای صفحه بعدی. از آنجا شما می توانید موضوع خود را انتخاب کنید و در پانل رنگ اگر شما می خواهید برای سفارشی کردن آن بیشتر است.

هنگامی که شما تمام مجموعه وجود دارد را فشار دهید یکی از دکمه های حجم به دوره جدید پنل و سپس ضربه بزنید گسترش arrow. شما باید متوجه چند تغییرات حق دور زمانی که در مقایسه با نسخه سهام که با گوشی خود را. اما به خاطر این راهنمای ما تنها با تمرکز بر audio equalizer ویژگی.

بهره برداری های صوتی گروه آیکون در کنار تنظیمات خواهد آورد تا یک صدای جدید اکولایزر پنل. شما هم اکنون می توانید تغییر باس یا سه برابر کردن و تنظیم 9 باند اکولایزر در زمان واقعی خود را به منظور ارتقاء صوتی — بیش از حفر طریق منوی تنظیمات خود را. شما حتی می توانید سفارشی را ایجاد پروفایل های صوتی است که شما می توانید فورا به اشتراک گذاری خود را با دیگر کهکشان دوستان است. از آن لذت ببرید و لذت بردن از خود را در دوره جدید با پنل!

اگر شما یک UI 2.0 و فراتر از آن, شما قطعا باید “حجم پانل تم” گزینه, اما آن را نمی ممکن است به نظر می رسد سامسونگ تجربه کنید. به گفته سامسونگ شما باید حداقل از سامسونگ تجربه 8.5 به استفاده از تمام audio equalizer ویژگی های مشخص شده در این راهنما ،

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>