یکی از بزرگترین رمز و راز باقی مانده است که فقط.

ما در حال صحبت کردن البته در مورد این که چرا میهن پرستان جدید انگلستان به طور موثر benched مالکوم ساقی در سوپر باول LII دادن خود را شروع cornerback فقط یک ضربه محکم و ناگهانی در تیم های ویژه در یک 41-33 از دست دادن به Philadelphia Eagles.

میهن پرستان سر مربی لایحه Belichick هنوز به ارائه رضایت بخش توضیح برای باتلر را benching. و با توجه به سابق پرستان در حال اجرا بازگشت شین Vereen حتی ساقی به هم تیمی نمی تواند توافق برسند چرا او را نمی بینم این زمینه پس از بازی 98 درصد از تیم را جرقه بزند در طول فصل به طور منظم.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

“نه, من در واقع خواسته کاملا چند بچه که در این تیم در آن زمان و من و بعد فورا رفت واز همان جواب دو بار” Vereen گفت: در FARZIN است “Ordway, Merloni & Fauria” رادیو نشان می دهد. “Knoll گیاهی هنوز هم وجود دارد.”

Vereen سمت چپ Patriots در سال 2014 اما هنوز هم نزدیک است با چندین جدید بازیکنان انگلیس که ظاهرا به او داده اند به دلایل مختلف برای باتلر را benching.

در حالی که 31 سال در حال اجرا به عقب — که در حال حاضر یک فوتبال کالج تحلیلگر فاکس ورزشی — نمی خواهد فاش کسانی که به دلایل او تعطیل تئوری توطئه که ساقی بود مهمانی در سوپر باول در هفته است.

با توجه پرستان بازیکنان حتی نمی تواند توافق در زمانی که آنها متوجه ساقی نمی خواهد بازی-Devin McCourty گفت: این تیم می دانستم که رفتن به بازی که ساقی نبود یک بخشی از برنامه بازی, در حالی که دیگران گفته اند او benching آنها را شگفت زده — بعید است این راز فاش خواهد شد در هر زمان به زودی.

Ex-Patriot شنیده متضاد دلایل مالکوم ساقی فوق العاده کاسه benching در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر