توله را محلی ستاره اد Howard با 1-دور پیش نویس انتخاب

شیکاگو (AP) — اد Howard خود را از دست داد فصل ارشد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. مدل لغو شد. همین کار را برای فارغ التحصیلی در کوه کرمل دبیرستان در شیکاگو سمت جنوب.

از طریق آن همه 18 ساله Howard نگه داشته و مشغول به کار است. و او پاداش شنبه شب.

ورزشی shortstop انتخاب شد توسط توله شیکاگو با شماره 16 را انتخاب کنید در لیگ اصلی بیس بال تازه کار, پیش نویس تبدیل شدن به اولین ایلینوی دبیرستان موقعیت بازیکن به رفتن در دور اول پس از Jayson Werth در سال 1997.

“این بسیار هیجان انگیز نه تنها به انتخاب در MLB پیش نویس اما به ماندن در خانه با یک زادگاه تیم” هوارد گفت. “پس از آن یک سورئال لحظه.”

6-پا-2, 185 پوند هوارد بود شاید بهترین shortstop چشم انداز در پیش نویس است. او ضربه .421 (48 114) با سه homers در 35 بازی در سال سوم خود را با کوه کرمل.

هوارد نیز آغاز شده برای 2014 جکی رابینسون وست لیتل تیم لیگ است که پیشرفته به فینال لیگ کوچک جهان سری.

“تا آنجا که به چه خارج از غرفه به ما در این زمینه او الکتریکی مجموعه مهارت” گفت: Dan Kantrovitz معاون رئیس جمهور سراغ توله. “او یک به علاوه shortstop. او پاپ در خفاش خود را. او می تواند اجرا شود. او می تواند تاثیر بازی در راه های بسیاری است و ما فکر می کنم او یک فرصت به یک ستاره است.”

Kantrovitz که پیوست توله مقابل دفتر در ماه دسامبر پرواز از کالیفرنیا به شیکاگو در ماه ژانویه به تماشای Howard کار کردن در زمینه انوری و دیدار با infielder و پدر و مادر خود را.

Kantrovitz همچنین بخشی از یک زوم تماس با هوارد در بهار. هوارد عینک بیس بال خود را mitt در طول جلسه.

“آن چیزی که من فکر می کنم او انتظار می رود ما را به توجه و یا حتی دیدن” Kantrovitz گفت. “شما فقط می تواند آن را برای فقط چند ثانیه وجود دارد. … لحظه ای که متوجه شدم او با پوشیدن دستکش و فقط champing در بیت در این زمینه و زمین و توپ بازی می دانستند که او تا به حال ناملموس است که ما به دنبال آن بودند.”

هوارد که مرتکب به دانشگاه اوکلاهما گفت: او همیشه با دستکش خود را در خانه.

“من عاشق بازی,” او گفت:.

هوارد نیز تحت تاثیر قرار توله زمانی که آنها او را در مورد چالش بازی برای یکی از دو شهر تیم است.

“من به دنبال به جلو به آن است.” “من می خواستم به زادگاه بچه. من بسیار هیجان زده هستم آن را با توله.”

انتخاب هوارد یکی از بالا, سیاه, چشم انداز در پیش نویس می آید بعد از توله روز دوشنبه اعلام کرد آنها در حال کار بر روی شکل گیری یک تنوع کمیته برای کمک به بهبود استانداردهای سازمان و شیوه های.

رئیس جمهور بیس بال عملیات تئو اپستاین همچنین گفت او شده است بررسی خود را در شیوه های استخدام به تازگی در میان تظاهرات در سراسر کشور و سراسر جهان – بیش نژادی و بی عدالتی است.

“اکثریت مردم که من را استخدام کرد, اگر من صادق بودن باید زمینه های مشابه به عنوان من و نگاه بسیاری مانند من” اپستاین گفت. “این چیزی است که من نیاز به خودم بپرسید چرا. من نیاز به سوال خود من پیش فرض های خود را با من در نگرش است. من نیاز به پیدا کردن یک راه بهتر است.”

هوارد که شنیده ها از توله ستاره Jason Heyward و کریس برایانت پس از او فراخوانده شد گفت: “توافق با اپستین نظرات در مورد تنوع ساخت یک اولویت است.

“در بسیاری از آفریقایی-آمریکایی است که می توانید بازی” هوارد گفت. “است که بسیاری در این لیگ در حال حاضر, اما من قطعا فکر می کنم وجود دارد خیلی بیشتر در آینده است. من مرد این پیش نویس روز بنابراین شما می دانید در چند سال من آنجا خواهم بود.”

“من احساس می کنم با آنچه که در جهان واقعی دیوانه” او ادامه داد. “ما همه رو به هم می آیند و متوجه است که ما همه یکسان است. ما همه انسان هستیم.”

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>