Blue Jays را shortstop آستین مارتین با شماره 5 انتخاب

تورنتو — در نظر گرفتن utilityman آستین مارتین بود بدون ذهن و بسیار خوشحال برای Toronto Blue Jays سراغ کارکنان.

جیز آبی مورد استفاده خود را انتخاب بالا برای انتخاب دانشگاه واندربیلت محصول در لیگ اصلی بیس بال تازه کار, پیش نویس روز چهارشنبه پس از 21 سال کاهش یافت و به آنها در ردیف 5 نقطه.

مارتین 2019 College World Series قهرمان با Commodores بود شماره 2 در بیس بال آمریکا چشم انداز رتبه بندی لیست با برخی از پیشاهنگان در تماس تلفنی با بهترین خالص hitter وظیفه در پیش نویس است.

“ما کمی تعجب کرد اما ما قطعا آماده شده را که انتخاب” گفت: جیز تازه سراغ مدیر شین فارل.

“ما شناسایی Austin به عنوان استعداد بالا پایان. ما به اندازه کافی خوش شانس به در یک موقعیت او هنوز هم در دسترس است … او بهترین بازیکن (هنوز هم) در هیئت مدیره است.”

کاره مارتین که شنیده می شود نام او نامیده می شود در حالی که نشسته بر روی نیمکت در خانه با خانواده در اطراف او بود که اعلام کرد به عنوان یک shortstop. او صرف زمان و در موقعیت های مختلف در Vanderbilt هر چند از جمله شش به تنهایی در اول فصل است.

مارتین خود را آغاز کرد کوتاه-2020 فصل در پایه سوم به پایان رسید و در مرکز میدان است. فارل می گوید جیز نمی گیرید فقط رتبهدهی نشده است که آنها می خواهند او را به بازی.

“او نشان داده و او می تواند در بازی های متعدد در نقاط تا وسط آن را هیجان انگیز و با ارزش را به این سازمان گفت:” فارل.

مارتین در اصل گرفته شده توسط سرخپوستان کلیولند به عنوان یک 37-انتخاب دور در سال 2017, MLB پیش نویس است. اما به جای پیوستن به سرخپوستان از تثلیث مسیحی آکادمی در زادگاه خود از جکسون ویل فلوریدا., او تصمیم به حضور در Vanderbilt.

در 140 حرفه ای NCAA بازی بیش از سه فصل — با 2020 بودن برش های کوتاه توسط pandemic — Martin کاهش .368/.474/.532 با 85 پیاده روی. در سال 2019 او در آخرین فصل کامل, او تا به حال 105 بازدید در 65 بازی با 10 خانه اجرا می شود و 46 RBIs.

شش پا 185 پوند مارتین خفاش ها می اندازد و راست شد و به نام “بیس بال موش” توسط خود مربیان کالج.

“این مرد که مدیریت strike zone واقعا خوب بسیار بالا نرخ تماس کسی که ما فکر می کنیم که می تواند به رشد بیشتر قدرت پایین جاده” گفت: Farrell.

آبی جیز انتخاب پنجم به طور کلی برای اولین بار پس از مصرف Vernon Wells در شماره 5 در سال 1997.

در ضمن Detroit Tigers جامعی سوم baseman اسپنسر Torkelson از دانشگاه ایالتی آریزونا با کلی برای اولین بار انتخاب کنید.

در سال جاری پیش نویس قطع شده است را به فقط پنج دور از معمول 40 در هزینه-برش حرکت با توجه به همه گیر.

فشرده فرآیند انتخاب خواهد شد صرفه جویی در MLB حدود US$30 میلیون در امضای پاداش. جیز آبی یک مجموعه استخر جایزه از $9,716,500 این سال و می تواند به صرف $6,180,700 در مارتین.

این پیش نویس در اصل برنامه ریزی شده برگزار می شود این هفته در اوماها Neb., پیش از این در حال حاضر-لغو College World Series. به جای لیگ برتر در جریان است با دو بعد مجازی پیش نویس در MLB Network studios در سیکوکس, N. J., با اولین 37 میدارد که به نام پنج شنبه. در مجموع 160 میدارد ساخته خواهد شد.

فارل می گوید همه گیر نیست تغییر تورنتو سراغ گزارش مارتین با سازمان نگه داشتن چشم در او از مدرسه بالا است.

“او یک بازیکن خوب خود را در دبیرستان به روز شده به تاریخ ساخته شده با این بازیکن به تعداد بیش از یک سال ساخته شده است که این آرامش حتی در کوتاه سراغ فصل گفت:” فارل.

جیز آبی که 67-95 فصل گذشته نیز نگه Nos. 42, 77, 106 و 136 کلی انتخاب.

با ورزش در وقفه پیش نویس ارائه بیس بال-گرسنگی طرفداران حداقل برخی از اندازه گیری رضایت. MLB و بازیکنان در ارتباط بوده است تبادل پیشنهادات با توجه به پتانسیل بازگشت اما هیچ چیز نهایی شده است.

اوایل روز چهارشنبه بیس بال کمیسر راب مانفرد گفت: “100 درصد” شانس بزرگ لیگ توپ این سال است.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد ژوئن 10 سال 2020 است.

کانادا پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>