زمانی که جری صحبت می کند ما می دانیم که چگونه NFL واقعا احساس

“شما ایستادن برای سرود. پا روی خط”.

از آن شده است نزدیک به دو سال پس از جری جونز که پیام تحویل داده اما آن را به عنوان آخرین نقطه معنی دار تحویل او در مورد دالاس کابوی ها و موضوع پخش شد. او گفت: آن و سپس پس از آن همچنان به طنین در حال حاضر: Cowboys بازیکنان خواهد ایستاد چرا که جونز انتظار آنها ایستاده است. هر تیم دیگر در لیگ می تواند باز 2020 فصل با بازیکنان زانو زدن در برابر خشونت پلیس که به کشته شدن جورج فلوید اما که نمی عبارتند از Dallas — مگر اینکه جونز می گوید در غیر این صورت.

بنابراین ما صبر کنید. ما صبر کنید و ما تعجب که در آن این است که با دالاس به دلیل وجود دارد هیچ dodging این واقعیت: جری جونز قدرتمند bellwether برای عمیق چگونه پذیرش و تغییر می رود در NFL. آنچه او می گوید و می کند عموم مسائل به عنوان آن را به ما می دهد یک ایده از آنچه او می گوید و انجام بخش خصوصی در مالکیت جلسات. و با توجه به رابطه اش با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای خود را — یا کمبود آن — می توانید هر رنگ یک هدف سیاسی در لیگ در طول چرخه انتخابات و یا سیگنال است که حتی او حاضر به عقب براند در سال 2020 است.

البته همه این است که با فرض جونز چیزی جدید می گویند. که به عادلانه باشد شاید او نمی کند. شاید 2020 جری است که این مرد همان به عنوان 2018 جری, زمانی که او لگد کردن اردوگاه های آموزشی که در تابستان توسط sternly اعلام به همه: “سیاست ما این است که شما برای ایستادن سرود انگشتان پا, روی خط”.

Cowboys owner Jerry Jones took a knee prior to the national anthem before a game against the Cardinals in 2017. (AP Photo/Matt York, File)
کابوی صاحب جری جونز در زمان زانو قبل از سرود ملی قبل از بازی مقابل کاردینالها در سال 2017. (AP Photo/مت York فایل)

به خوبی نگرش به نظر می رسد تغییر در سراسر NFL در مورد آن است. حتی اگر جونز’ پیام نیست و یا نمی خواهد.

در حال حاضر ما نمی دانیم که آیا او قطب نما را تغییر داده است تا زمانی که میله های یک دوربین یا میکروفون در جونز’ صورت می پرسد. که قطعا اتفاق خواهد افتاد. و با توجه جری امادگی برای صداقت زمانی که او آخرین بحث این موضوع شاید به همین دلیل است که ما شنیده جوانه زدن از او را در طول یک دوره زمانی که franchises انجام داده اند همه چیز اما قرار دادن اظهارات از groundskeepers.

است که می گویند کابوی حق رای دادن بوده است و سکوت. این تیم منتشر خوبی تولید فیلم در محکومیت نژادپرستی و نفرت و خورده در پیام های از بازیکنان و دیگران در مورد تغییر سیستم. کارفرمایی Dak پرسکات بسیار تحت متعهد $1 میلیون نسبت به “پلیس آموزش و پرورش” و مبارزه با “نژادپرستی نظاممند” در حالی که اضافه کردن در پرشوری مجموعه Instagram پست در نژادپرستی اعتراض و پیدا کردن عدالت برای آمریکایی های سیاه و سفید مانند فلوید. الیوت بعد از آن در زمان پخش-سازمان ویدئو که باعث NFL را به یک موضع قوی تر در زندگی مهم جنبش است. و مناجات از دیگر کابوی بازیکنان به اشتراک گذاشته شده پیام های خود را در حساب های رسانه های اجتماعی که بسیاری از آنها بودند انعکاسی و شخصی است.

به عنوان اقیانوس که از پاسخ گسترش جری جونز شد جزیره ای درون آن است. به عنوان دیگر متحد شده اند با هم سکوت خود را ترک کرده است او را به طرز محسوسی از هم جدا.

جدا از دیگر صاحبان تیم ساخته شده است که اظهارات شخصی.

جدا از لیگ که قطعی تحت فشار قرار دادند و این بازیکن محور تصویری و Goodell پاسخ.

شاید حتی جدا از تیم خود که دیده است دیگران صحبت می کنند و کلمات خاص و یا به آن اشاره کرد و حرکات که جونز نیست.

و این مسائل به دلیل برگ های آن همه را به تعجب می کنم اگر جونز ایستاده است در کاتالوگ خود را از اظهارات قبلی. آنهایی که اغلب مخلوط شده و گیج کننده است. که در آن جونز ساخته شده بیانیه حمایت از لیگ را حرکت به سمت عدالت اجتماعی اصلاحات اما اضافه کرد که او نمی خواهد اجازه دهید او بازیکنان درجه نارضایتی خود اگر زانو شد. که در آن جونز ابراز سرخوردگی در مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از NFL به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن اما پس از آن روزه خود را به نام مغلوب ساختن پیشی جستن ضعیف (و در واقع افسانه ای) COVID-19 “کمیته برای بازگشایی امریکا است.”

آن می تواند همه را مات به نظر می رسد در زمان مگر در مواردی که شما مایل به پذیرفتن که جونز نیست شماره گیری قطب نما در هر چیزی اما کسب و کار خود را شهود. اگر شما می تواند قبول کند که پس از آن شما می دانید جونز را حمایت بازیکنان تا زمانی که آن را خدشه دار خود را پایین خطوط برنده و پول. او به حمایت از رئیس جمهور در صورتی که رئیس جمهور خوب است برای کسب و کار خود را ، او به حمایت از یک لیگ و تیم همکار صاحبان اگر لیگ و تیم همکار صاحبان خدمت به منافع دراز مدت خود را NFL گاو پول نقد.

اما این نیز چه چیزی باعث جری آخرین سکوت خیلی پر سر و صدا. هنگامی که هر کس دیگری است که پله به جلو فردیت است که او اغلب جشن برای از دست رفته است. و آن را مطرح و از دو امکانات.

از یک طرف شاید جونز گیر کرده است در سال 2017 است و هیچ چیز جدیدی برای اضافه کردن به مکالمات. شاید کابوی ها در مجموع پنهان شده او را در حالی که شارلوت جونز طول می کشد کمر این آخرین تاخت و تاز به عدالت اجتماعی فضا. و شاید جونز را از آن آشکار دفعه بعد او صحبت می کند و کسی از او می پرسد اگر او ironclad موضع در زانو باقی مانده است.

از سوی دیگر شاید جری عقب نشسته و اندازه گیری چشم انداز. شاید او انجام محاسبات ریاضی و متوجه می شوند که تهمت ریاست جمهوری قلدر منبر ممکن است دور گرفته شده در چند ماه. و که به خوبی کابوی در حال رفتن به تحمل در سال 2021 و فراتر از. شاید جونز است که با توجه به این که طرفداران خود را در حال رفتن برای حمایت از بازیکنان خود را قبل از آنها در حال رفتن به حمایت از او — و اگر الیوت یا پرسکات مخالف خود را “پا روی خط” قیمومیت بخش بزرگی از طرفداران ممکن است خوب است ،

زمان در حال رفتن به نشان می دهد که خیابان جونز طول می کشد. و از آن خواهد شد هر بیت به عنوان مهم به عنوان آنچه Goodell گفته است یا آنچه کمیساریای می کند در ماه های آینده به دلیل آنجا که Goodell می توانید آن را بر خود می گویند: “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند…” هر کس می داند که او در واقع به معنی “ما لیگ ملی فوتبال خارج از Dallas اعتراف ما در اشتباه بودند …”

هیچ کس صحبت می کند برای جری جونز به جز جری جونز. در حال حاضر او چیزی گفته نشده. که با صدای بلند بیانیه ای را در خود دارد. اما آن را تغییر دهید و در نهایت. جری صحبت خواهد کرد. و برای بهتر یا بدتر ما می دانیم چقدر عمیق NFL را تغییر اجتماعی اجرا می شود و چگونه بازیگران نوظهور پذیرش واقع شده است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>