وارن ماه: تام بردی و Drew Brees از دست داده اند و قدرت بازوی درست مثل من

سالن از شهرت کارفرمایی وارن ماه بود که 44 سال پیر زمانی که او آخرین NFL شروع, بنابراین او یکی از معدود کسانی که تجربه کرده اند چه تام بردی و Drew Brees در حال انجام در حال حاضر بازی های کارفرمایی به 40s خود را. و ماه است برخی از اخبار بد برای بردی و Brees: پدر زمان جلب همه.

ماه می گوید که او می توانید ببینید که زوال در بازوی قدرت بردی و Brees و این همان زوال است که او خود را از رنج می برد و در پایان کار خود را.

“من می توانید ببینید — به خصوص بعد از آن در این فصل شما می توانید این کار را با Drew Brees و برخی از دیگر quarterbacks و همچنین سلاح های خود را ندارد و همان پاپ در پایان فصل است که آنها تا به حال در اوایل سال” ماه گفت: Colin گاو چران طریق MassLive.com. “این است که با سن خود و این چیزی است که من شروع به دیدن در زندگی حرفه ای من وقتی که بزرگتر شدم که من نمی باید که همان پاپ در بازوی من. مقدار زیادی از آن را با پاهای خود را دلیل این که شما فقط تبدیل شدن به خستگی در طول کل فصل است.”

ماه گفت: بردی می تواند موفق در سن 43 این فصل نه فقط همان کارفرمایی او در بهترین سال با میهن پرستان.

“شما را دیدم تام بازوی همان شیوه که در پایان سال گذشته” ماه گفت:. “این یک بزرگ زوال به جایی که او نمی تواند پرتاب برخی مسیرهای اما وجود خواهد داشت بار زمانی که آن را می شود بعدا به سال شما در حال رفتن برای دیدن برخی از آن را در خود جای داده است. او استعداد زیادی در اطراف او [در خلیج تمپا] که فوق العاده است و او نمی باید انجام دهید به همان اندازه که تیم فوتبال آن را خوب خواهد بود برای او در این مرحله از زندگی حرفه ای او. بنابراین من هنوز هم فکر می کنم او می شیم موفقیت به دلیل از کسانی که به دلایل اما او را به همان کارفرمایی او سه یا چهار سال پیش بود.”

بردی طول می کشد و انگیزه از مردم شک او پس از آن نظرات ممکن است در بولتن خود است. بردی سعی خواهد کرد برای اثبات ماه اشتباه است اما سخت تر می شود و با گذشت هر سال است.

وارن ماه: تام بردی و Drew Brees از دست داده اند و قدرت بازوی درست مثل من در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>