این اپل است که می تواند ارتقاء به iOS 14


بزرگ بعدی iOS نسخه خواهد بود هدف قرار دادن مدل های آیفون در ماه سپتامبر سال 2020, اگر هشت سال گذشته هر نشانه. اما بتا برای بزرگ بعدی iOS نسخه را نشان می دهد تا در مدت کوتاهی پس از اپل 22 ژوئن در کنفرانس توسعه دهندگان. آیا شما می خواهید برای پرش در قبل از انتشار نرم افزار و یا صبر کنید تا پایدار سیستم عامل شما نیاز به دانستن است که اپل با iOS 14.

خبر خوب وجود دارد که در مقابل: تمام مدل های آی فون است که می تواند اجرا در iOS 13 همچنین قادر خواهد بود برای اجرا در iOS 14 هنگامی که آن بیرون می آید. این بدان معناست که همه از زیر مدل های آیفون خواهد بود سازگار با سیستم عامل iOS 14 و همه از ویژگی های جدید. و همانطور که شما در زیر می توانید ببینید اپل در پاییز سال 2020 خواهد آمد با iOS 14 پیش نصب شده است که باید جای تعجب ندارد.

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد بی سابقه ای برای تمام مدل های آی فون قبلی iOS نسخه به پشتیبانی بزرگ بعدی یکی, این اولین بار نیست که این اتفاق افتاده است. IOS اپل 13 آیا لگد زدن چند تلفن به محدود (آیفون 5S, 6 و 6 به علاوه) اما در iOS 12 پشتیبانی از تمام مدل های آی فون زد که در گذشته نسخه های iOS.

آن را نیز اتفاق افتاده است زمانی که iOS 10 مشغول به کار با تمام سیستم عامل iOS 9 مدل. رفتن و حتی بیشتر به عقب در iOS 6 پشتیبانی سه اپل در حال اجرا در iOS 5 و آیفون سیستم عامل 2 و 3 هر دو مشغول به کار با تمام سال گذشته ،

اما در iOS 14 خواهد بود اولین بار در تاریخ اپل است که حداقل 18 های مختلف مدل های آی فون کار می کنند در همان نسخه های iOS. در حال حاضر در iOS 13 رکورد با 15 سازگار با آی فون ،

تصویر جاستین Meyers/ابزار هک

همانطور که در حال حاضر آیفون 5S هنوز هم دارای رکورد طولانی ترین مبلغ حمایت شده توسط اپل. آن را مناسب برای 5 سال, 10 ماه از زمان انتشار اولیه آن با سیستم عامل iOS 7 تا پایان عمر با iOS 12.4.1. اما دیدم چند ناپیدا به روز رسانی های امنیتی حتی پس از آن تمام راه را تا به iOS 12.4.7 ساخت آن 6 سال, 8 ماه کل.

IOS 14 روز رسانی مشکوک به آخرین نسخه اصلی برای آی فون 6S, 6S Plus و اصلی SE که همه استفاده از 2015 را A9 تراشه. تنها راه برای 6S و 6S Plus برای شکستن 5S‘s رکورد هستند اگر دریافت به روز رسانی های امنیتی صادر شده پس از iOS 15 بیرون می آید در پاییز 2021. بنابراین آیفون 5S خود را حفظ کنند عنوان برای آی فون پشتیبانی طولانی ترین اپل حداقل تا پایان سال آینده.

بنابراین آنچه در مورد آی پاد لمسی و آی پد ؟ به خوبی از آی پاد لمسی (7th generation) مشغول به کار با iOS 13, آن را در کار با سیستم عامل iOS 14 بیش از حد. و برای iPadOS 14, تمام مدل های iPad که پشتیبانی iPadOS 13 نیز باید کار را با جدیدترین به روز رسانی.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر