اولین گام به سمت یک در خواست & حرفه ای پر سود در آن برای زیر $35

از زمان تاسیس آن در سال 1984 Cisco Systems, شده است به یک رهبر جهانی در فناوری اطلاعات. از شبکه سخت افزار و نرم افزار به دامنه امنیت و مدیریت انرژی این شرکت در غالب این زمینه است.

سیسکو Cisco Certified Network Associate (CCNA) و Cisco Certified Network Professional (CCNP) ارائه گواهینامه از آهنگ های متعدد برای شروع و یا محور زندگی حرفه ای خود را در آن از جمله امنیت اطلاعات مرکز ارائه دهنده خدمات مسیریابی و سوئیچینگ و همکاری فرصت ها.

حق بیمه سیسکو CCNA & CCNP عمر Certification Prep Bundle شما آماده برای هر دو از این در خواست گواهینامه. هفت دوره بسته نرم افزاری ویژگی های بیش از 700 درس پوشش 99 ساعت دقیق کارشناس آموزش.

شبکه یک صنعت با رشد نامحدود ، 37-ساعت bootcamp ارائه می دهد تجربه می آموزد که فهم و outs برای پیکربندی و عیب یابی. به عنوان یک دانشجو از این دوره آن را قرار می دهد “بسیار دقیق پوشش تمام مواد را در یک آسان به هضم بسیار خوبی گذاشته منطقی فرمت. بهتر از بسیاری دیگر CCNA آموزش من دیده ام.”

البته در مسیریابی و سوئیچینگ را فراهم می کند 12 ساعت آموزش است که به شما کمک خواهد کرد حرکت های شبکه در محیط های دنیای واقعی. در این بسته نرم افزاری شما همچنین درک پروتکل LDP یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد لایه های متعدد از Vpn ها و درک همه از سیسکو در IOS ترفندهای.

بسیاری از این دوره ها تدریس شده توسط استاد استاد Lazaro دیاز یک مهندس شبکه که آموخته بیش از 112,000 دانش آموزان با متخصص دوره های آنلاین. به عنوان دانشجو, William کارول گفت: از Diaz دوره های “اطلاعات بود و قطعا نقطه در آن به من فرصت داد به relearn بسیاری از این دوره به عنوان شده است در حالی که پس از من بر روی هر نوع سیستم شبکه.”

حق بیمه سیسکو CCNA & CCNP عمر Certification Prep Bundle در فروش امروز فقط برای $34.93, یک 97 ٪ صرفه جویی از لیست قیمت همه از این دوره.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر