لیگ بیس بال تیم صاحبان برکت قلب خود را یک بار دیگر در تلاش برای متقاعد کردن مردم که داشتن یک تیم بیس بال نیست که سودآور است. هرگز ذهن $15 آبجو و 6 $سودا و $10.7 میلیارد درآمد که MLB گزارش آورده برای 2019.

داشتن یک لیگ اصلی بیس بال تیم در سال 2020 دیگری می گوید: مالک میلیاردر فقط نیست که سودآور است.

در روز سه شنبه شد لایحه دویت جونیور صاحب سنت لوئیس کاردینالز اضافه کردن خود را به لیست. او گفت: 590 فن در سنت لوئیس “صنعت بسیار سودآور به صورت کاملا صادقانه” است که شاید درست باشد اگر شما آن را در مقایسه به درختان در حال رشد است که باید صورت حساب 100 $برای برگ.

آریزونا دایاموند بکس مالک کن Kendrick بود در رادیو های محلی روز شنبه بیش از حد حس یک الگوی در اینجا ؟ — صحبت کردن در مورد چگونه MLB نیاز به یک حقوق و دستمزد کلاه و به اشتراک گذاری درآمد. هفته گذشته صاحب توله/رئیس تام Ricketts گفت: ضرر و زیان که MLB تیم روبرو هستند به دلیل COVID-19 shutdown ها “کتاب مقدس.”

آن را حس می کند که همه اغلب آرام میلیاردرهای هستند ناگهان صحبت کردن. خود را به مرحله نهایی مسابقات با بازیکنان بیش از شروع مجدد فصل شروع به نوبه خود به یک که-کمتر-حریص کمپین روابط عمومی. طرفداران در حال گرفتن به طور فزاینده ای نا امید فراموش-si-do و نه بازیکنان و نه صاحبان می خواهید به خائنانی در چشم.

اما MLB صاحبان گریه ضعیف است ؟ هیچ کس را خرید که.

در اینجا نقطه ای که ما مکث و این می گویند: هیچ کس در لیگ اصلی بیس بال ضعیف است. (به جز جزئی leaguers لطفا آنها را پرداخت بیشتر). بازیکنان و صاحبان هر دو ساخت پشته و پشته از پول است. مردم در هر دو طرف بسیار قادر به ol’ ادم خسیس و لئیم McDuck شیرجه رفتن به استخر از پول نقد.

Cardinals owner Bill DeWitt Jr. said Tuesday that owning an MLB team isn't that profitable. (Kevin Richardson/Baltimore Sun/Tribune News Service via Getty Images)
کاردینالز مالک لایحه دویت جونیور گفت: داشتن یک تیم MLB نیست که سودآور است. (کوین ریچاردسون/بالتیمور خورشید/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

اما اگر MLB صاحبان به دنبال همدردی خود را غمگین حساب های بانکی وجود دارد چند چیز ما باید به یاد داشته باشید:

• لیگ اصلی بیس بال در آورده $10.7 میلیارد دلار در سال گذشته با توجه به فوربس. بازیکن حقوق شد و انتظار می رود برای رسیدن به $4.03 میلیارد دلار در سال 2020 در محاسبات از فراتر از نمره جعبه. بازیکنان قطعا بزرگترین هزینه در هر حق رای دادن P&L بنابراین آن را سخت به تصور وجود دارد که 6 میلیارد دلار ارزش هزینه های نشسته در اطراف. مگر اینکه زمینه خدمه برایس هارپر-مثل تماس با ما و ما فقط آن را نمی دانند.

• صاحبان باز نمی شود تا کتاب های خود را. بازیکنان خواسته اند برای آن است. در واقع حداکثر Scherzer خواسته شده است. صاحبان ارائه مقدار زیادی از مقابله با طرح های اما هیچ کدام از آنها شامل نمایش بازیکنان و یا عمومی خود را به کتاب.

• متوسط MLB قیمت بلیط افزایش یافته است از $22.21 در سال 2006 به $32.99 در سال 2019 در هر ana ortega. حتی به عنوان MLB حضور در کاهش هر سال لیگ است که هنوز هم تولید رکورد درآمد در هر سال است.

• چرا ؟ به دلیل فروش بلیط فقط یک منبع از یک تیم درآمد این روز است. جدید وجود دارد-سن جریان درآمد مانند ورزشگاه نامگذاری معاملات و کابل حقوق, در علاوه بر این به سن چیزهایی مانند $10 برنامه 6 دلار و سودا و تمام کسانی که در آسیا آبجو.

تمام که می شود گفت این است که هر کسی خرید این وای-است-من بیس بال مالک عمل می کنند ؟ ما واقعا قرار است به اعتقاد صاحبان این — که بسیار انجام کسب و کار مردم — آیا اتلاف وقت خود را به داشتن تیم بیس بال اگر آنها تنها مراسم آشتی ترتیب دادند سود ؟ که مزخرف.

آن را به خصوص خنده دار هنگامی که شما نگاهی به ارزیابی برخی از این تیم ها است. حتی آنهایی که نیستند همه که موفق یا اصلا بزرگترین fanbases.

فوربس در آن سالانه ارزیابی از MLB تیم می گوید: به طور متوسط حق رای دادن است که ارزش $1.85 میلیارد دلار است. شما باید در نظر بگیرید کمی از یک یانکی ها منحنی که از آنها به ارزش 5 میلیارد دلار. اما حتی کانزاس سیتی رویالز به تازگی به فروش می رسد برای $1 میلیارد. و برای آنچه در آن ارزش: David شیشه ای خریداری این تیم برای $96 میلیون دلار در سال 2000 است.

وقتی سلطنتی ارزش قدردانی 900 درصد در 20 سال MLB صاحبان در حال رفتن به یک زمان سخت قانع کننده که نه آنها که سودآور است. به همین ترتیب دویت و شرکای خود را خریداری کاردینالها برای $150 میلیون دلار در سال 1995. بیست و پنج سال بعد آنها به ارزش $2.2 میلیارد دلار است.

بله کسب و کار از بیس بال هزینه های زیادی است. بازیکنان حقوق ورزشگاه هزینه های عملیاتی 81 حوادث هر سال به ده ها هزار نفر از مردم — با این همه گران است. اما این بدان معنا نیست که تیم های در حال ساخت و پول خود را به عقب و سپس برخی از.

اشتباه نکنید کسب و کار در حال گران قیمت برای اجرا با کسب و کار نه سودآور بودن. اینها دو چیز بسیار متفاوت است. در عین حال به نظر می رسد مانند ما رسیده ایم به مرحله MLB مذاکرات که در آن صاحبان امیدوارند طرفداران بزرگ بازیکن حقوق و نپرس بیش از حد بسیاری از سوالات در مورد صاحبان طرف.

که گاهی اوقات کار می کند. اما برای آن نمی افتد.

اگر این بیس بال حقوق و دستمزد بن بست همچنان ادامه دارد و صاحبان واقعا فکر می کنم گریه ضعیف است بهترین راه برای پیروزی وجود دارد هنوز هم یک چیز آنها می توانید انجام دهید برای متقاعد کردن همه.

باز کردن کتاب های خود را و آن را اثبات کند.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی