پسر بحرانزده آیووا قدرت مربی می گوید او انتقال از Hawkeye تیم فوتبال

دیلون دویل است که به دنبال یک جدید تیم فوتبال کالج.

پسر آیووا قدرت مربی کریس دویل روز سه شنبه گفت که او را انتقال دور از آیووا. کریس دویل در حال حاضر در مرخصی اداری به عنوان بازیکنان متعدد شکایت کرده اند در مورد برنامه فرهنگ و راه او درمان آنها.

“من می خواهم به را این بار برای تشکر از Iowa football برای زمان من در برنامه” دیلون دویل در توییتر نوشت. “در حال رشد در شهرستان آیووا آن همواره رویای من به پوشیدن ببر شاهین و من افتخار بزرگی در نمایندگی ایالت آیووا برای دو فصل است. روابط من تشکیل شده از طریق این برنامه خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و من فوق العاده سپاسگزار برای هر یک از مردم با من ملاقات در طول زمان در اینجا.”

دویل به نظر می رسد در تمام 13 بازی به عنوان یک اشتباه اول در سال 2019 و تا به حال 23 پردازد.

کریس دویل صحبت کردن در روز یکشنبه

دویل قرار داده شد در مرخصی اداری روز شنبه پس از بی شمار بازیکنان صحبت کردن در مورد تجارب منفی در آیووا. بسیاری از آن انتقاد شد وضع در دویل و دستیار برایان Ferentz پسر مربی کرک Ferentz. چند بازیکن به ذکر است که تغییر آیووا فرهنگ آغاز شده و با تغییر در وزن ،

دویل بوده است آیووا قدرت مربی برای 21 سال است و بیشترین پرداخت مربی قدرت در فوتبال کالج با حقوق و دستمزد 800 ، 000 دلار در سال است. او روز یکشنبه گفت که به او گفته شد برای خاموش ماندن اما نمی تواند انجام این کار است. در بیانیه خود گفت که او نشان داده است هرگز تعصب نژادی.

“از من خواسته شده که به سکوت اما این غیر ممکن است برای من. شده اند وجود دارد اظهارات در مورد رفتار من که درست نیست. من ادعا نمی تواند کامل باشد. من اشتباهات درس آموخته و مانند هر شهروند آمریکایی می تواند انجام دهد بهتر است. در هیچ زمان به من تا به حال عبور خط از رفتار غیر اخلاقی و یا تعصب بر نژاد. من را نژادپرستان نظرات و من اصلا تحمل افرادی که در انجام. من مطمئن هستم که یک بررسی کامل از بدن از کار بیش از 21 سال را برای خود صحبت می کنند و من با اعتماد به این روند احترام به حقوق و تجارب از همه طرف های درگیر. بی شماری وجود دارد مردان از شخصیت که بهتر پدران شوهران فعالان رهبران و همکاران به جامعه با توجه به تجربه خود در آیووا فوتبال است. این رکورد را نشان می دهد این.”

Ferentz, 65, شده است, آیووا, مربی برای مدت دویل تصدی با مدرسه. او گفت: در روز شنبه در کنفرانس خبری که او کسی است که پاسخگو برای هر تجارب منفی که بازیکنان تا به حال در حالی که Hawkeye بازیکنان فوتبال.

Iowa strength coach Chris Doyle in 2018. (AP Photo/Charlie Neibergall)
آیووا قدرت مربی کریس دویل در سال 2018 است. (AP Photo/چارلی Neibergall)

– – – – – – –

نیک Bromberg است که یک نویسنده برای یاهو ورزشی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر