گزارش: Spike Lee می پیوندد Saints’ زوم تماس تعارف Brees

برنده جایزه آکادمی نویسنده/کارگردان اسپایک لی به عنوان سخنران مهمان در New Orleans Saints مجازی تیم, جلسه, شنبه, با توجه به گزارش های متعدد.

لی 63, کارگردانی کرده است برخی از شناخته شده ترین و بهترین بررسی فیلم در حقوق مدنی و روابط در گذشته 30 سال به علاوه از جمله “انجام کار درست” “مالکوم ایکس” و “BlacKkKlansman” — که آخرين به دست آورده لی جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی در سال گذشته است.

آن شده است یک هفته پر سر و صدا برای پرستاران و ستاره کارفرمایی Drew Brees که در ژوئن 3 گفت: امور مالی یاهو در مورد بازیکنان نظر گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس “(من) هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است.”

ورزشکاران متعدد از جمله پرستاران هم تیمی های مالکوم Jenkins, مایکل توماس و کامرون اردن صورت گرفت موضوع را با Brees موقعیت به سرعت وزن در رسانه های اجتماعی.

Brees’ نظرات و هم تیمی های خود واکنش آمد به شهرستانها در سراسر کشور دیده می شود تظاهرات در پی مارس 25 کشتن جورج فلوید پس از مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای بیش از هشت ساعت در حالی که ساخت بازداشت.

فلوید را قتل-و بزرگ نشان از حمایت و فعالیت ورزشکاران — همچنین افزایش توجه در khezri تظاهرات علیه خشونت پلیس در سال 2016. در آن زمان و پس San Francisco 49ers کارفرمایی را به زانو در طول سرود ملی به عنوان یک نشانه اعتراض.

این موضوع یک بحث ملی.

پس از یک موج واکنش به اظهارات هفته گذشته Brees عذرخواهی به هم تیمی در یک زوم تماس روز بعد. Brees شد و سپس به نام خود تغییر موقعیت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که در بخش “دیگر وجود دارد چیزهایی که شما اعتراض کنید اما نه بزرگ ما پرچم آمریکا — هیچ زانو!”

Brees پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر در بخش “از طریق مداوم گفتگو با دوستان هم تیمی و رهبران در جامعه متوجه این مسئله در مورد پرچم آمریکا. آن شده است هرگز. ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و جوامع است.”

در روز سه شنبه, Lee گزارش قدردانی Brees برای نظرات خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس صحبت کرد و برای 45 دقیقه در مورد تجارب خود را با روابط.

در همان جلسه مجازی که در طی آن Brees عذرخواهی به هم تیمی های هفته گذشته basketball Hall of Famer شکیل اونیل بود و سخنران مهمان و بنا به گزارش تیم گفت نه به مردم اجازه می دهد در خارج از رختکن به تقسیم بازیکنان است.

–زمینه در سطح رسانه ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>