جدید و تاریخ انتشار برای هر عمده تلفن های آینده در سال 2020

آن را بی خطر است برای گفتن 2020 داره. با این بیماری همه گیر کوروناویروس و ناآرامی های مدنی همه چیز نیست و بزرگ شده است. اما فراتر از خود را تحت تأثیر حالت عاطفی است که آینده تلفن شما بوده ام در انتظار است به احتمال زیاد به تاریخ انتشار آن تحت فشار قرار دادند.

به دلیل پاسخ به coronavirus تقریبا هر صنعت تا به حال به تاخیر انداختن و یا به تعویق انداختن انتشار و گوشی های هوشمند شده اند از این قاعده مستثنی نیست. با کارخانه ها مجبور به تعطیل یا تغییر مسیر کار به ضروری ترین مواد و اکثر کنفرانس ها لغو شود برای کمک به جلوگیری از گسترش زمانی که تلفن بعدی خود را می رسد ممکن است زمانی که شما انتظار آن را.

برای کمک به شما در این لیست وارد شده بود به شما یک ایده خشن از زمانی که تلفن های بعدی منتشر خواهد شد رخ می دهد. تعداد بسیار کمی از گوشی های بتن تکرار تاریخ پس از هر چیزی ذکر شده خواهد بود موضوع را تغییر دهید. اما ما حفظ این صفحه به روز شده بنابراین بررسی دوره ای برای اکثر تا اطلاعات به روز.

اپل

با توجه به وال استریت ژورنال, آیفون تولید شده است تحت تاثیر این بیماری همه گیر. قبل از اینکه شما نگران به نظر می رسد این عقب نشینی این است که تنها یک ماه است که به معنی هر سه اپل به احتمال زیاد انتشار در ماه اکتبر.

ASUS

ASUS Co-مدیر عامل هو Shubin تایید انتشار ZenFone 7 جانشین به خوبی دریافت ZenFone 6. این شرکت همچنین قصد دارد به انتشار ROG تلفن از 3 بازی خود صف های همراه. با توجه به شایعات هر دو گوشی باید در پایان Q2 سال 2020 و یا در اواخر ژوئن تا اوایل ماه جولای.

 • ASUS ROG تلفن 3: اواخر ماه ژوئن – اوایل ماه جولای سال 2020
 • ASUS ZenFone 7: اواخر ماه ژوئن – اوایل ماه جولای سال 2020

گوگل

کل صفحه وارد زمین شده است به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس تاثیر آن در زنجیره تامین است. با توجه به جان Prosser, گوگل صفحه 4a نمی رسند تا 13 ژوئیه نزدیک به دو ماه پس از آن در نظر گرفته شده و تاریخ انتشار. نیز وجود دارد یک فرصت خوب در صفحه 5 و 5 XL به تعویق خواهد افتاد و همچنین به خصوص اگر اپل نسخه تحت فشار قرار دادند به ماه اکتبر است.

HTC

شانس کمی وجود دارد که HTC منتشر شده 5G تلفن به ایالات متحده در این سال است. برای بافت گذشته قابل توجه انتشار هنگامی که گوشی های هوشمند غول پیکر بود U12+ در سال 2018 است. از آن خواهد شد به احتمال زیاد بیش از یک 5G تلفن, اما همچنین شایعاتی که HTC عرضه خواهد کرد و 4G تلفن میانی دستگاه که قرض طراحی Xiaomi Mi 10 و وان پلاس 8.

 • HTC Desire 20 Pro: ژوئن 2020
 • Unnamed HTC 5G تلفن: ماه جولای سال 2020

LG

LG در حال حاضر منتشر شده هر دو از بالای آن لایه های همراه از جمله V60 ال جی و جدید مخملی. در حالی که سابق در حال حاضر در ایالات متحده وارد LG نشده رسما اعلام کرد که تاریخ به تازگی ایجاد شده و مخملی. شایعات نشان می دهد ال جی عرضه خواهد کرد و در آمریکا و سایر نقاط جهان در نیمه دوم سال است. با Q4 ظاهر می شود شلوغ ال جی به احتمال زیاد انتشار مخملی در اطراف ژوئیه یا اوت.

 • LG مخملی: ژوئیه یا اوت سال 2020

موتورولا

پس از راه اندازی اولین تلفن شاخص در سال Edge+, ما مشتریان باید انتظار سه نسخه از موتورولا: لبه یک Fusion+ و G سریع. لبه است که یک نسخه کوچک از گل سرسبد خود را با استفاده از Snapdragon 765 SoC به جای Snapdragon 865. آن را عرضه خواهد کرد و بعد از این سال. پس از آن وجود دارد که اعلام نشده, موتور یک Fusion+ یک میانی تلفن با چهار دوربین عقب میله میله برای ماه ژوئن. در نهایت وجود دارد rebranded G8 شناخته شده به عنوان G سریع که باید در ماه ژوئن.

 • موتور Edge: نیمه دوم سال 2020
 • Moto G Fast: ژوئن 2020
 • موتور فیوژن+: ژوئن 2020

وان پلاس

OnePlus احتمال انتشار دو گل سرسبد گوشی های 8T و 8T Pro. بدون تاخیر باید شایعه شده است بنابراین انتظار می رود هر دو گوشی وارد در ماه اکتبر یا نوامبر. وجود دارد, اما علاوه بر این یکی جدید است که در حال حاضر به تاخیر افتاده است که OnePlus زهرا با توجه به شایعات این است که در اواسط محدوده گوشی های هوشمند طراحی شده توسط MediaTek Dimensity 1000 چیپ ست. در اصل برنامه ریزی شده برای راه اندازی در کنار سری 8 آن به تعویق افتاد, به, تاریخ, جولای سال 2020 است.

 • OnePlus 8T و 8T Pro: اکتبر 2020
 • OnePlus Z: ماه جولای سال 2020

سونی

پس از کمی تاخیر Xperia 1 دوم بود که در نهایت منتشر شد. طی اطلاعیه گوشی دیگر معرفی شد و در کنار آن: Xperia 10 II. تا کنون ما نمی هر گونه اخبار به عنوان زمانی که آن را منتشر خواهد کرد اما با Xperia 1 II اخیر انتشار انتظار می رود آن را به می رسند ، دیگر پتانسیل بزرگ اعلام جانشین برای Xperia 5 Xperia 5 II.

 • Sony Xperia 5 II: Q3 سال 2020
 • Sony Xperia 10 دوم: تابستان سال 2020

سامسونگ

پس از subpar پذیرش از کهکشان S20 سری سامسونگ نیاز به یک برنده. بزرگ بعدی انتشار خواهد بود دو جدید توجه داشته باشید کهکشان گوشی های هوشمند توجه داشته باشید 20 و 20+. سامسونگ همچنین قصد دارد به انتشار 5G مدل ها در یک سری A51 و A71. تمام چهار دستگاه به نظر می رسد در مسیر با توجه سری از ورود در ماه اوت و یک سری در این تابستان.

 • کهکشان A51 5G: تابستان سال 2020
 • کهکشان A71 5G: تابستان سال 2020
 • توجه داشته باشید کهکشان 20: اوت سال 2020
 • توجه داشته باشید کهکشان 20+: ماه آگوست سال 2020

TCL

TCL در آغاز سال با اعلام یک ترکیب جدید از گوشی های تحت همان نام خود را به عنوان مجموعه تلویزیونی است. دو تا از گوشی های در حال حاضر وارد سواحل آمریکا 10 Pro و 10L. 10 5G خواهد آمد بعد از این سال اگر چه هیچ تاریخ خاص به اشتراک گذاشته شده است. نیز وجود دارد برنامه های جدید برای موبایل های همراه و همچنین, اما هیچ چیز بتن شده است به بیرون درز کرده است.

 • TCL 10 5G: بعد از سال 2020
 • جدید موبایل: Q3 سال 2020

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>