لیگ برتر فوتبال در حال حرکت است یکهو به فلوریدا در نظر گرفتن بیش از یک هتل دیزنی به یک جام جهانی به سبک مسابقات که اجرا خواهد شد ژوئیه 8 از طریق Aug. 11.

تمام 26 تیم را در “MLS برگشت مسابقات” در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی توچال در منطقه اورلاندو.

NBA نیز به دنبال از سرگیری بازی در دیزنی پیچیده است.

برای MLS که franchises در حال حاضر رو به یک درهم آمیخته مخلوط بهداشت محلی و محدودیت دولت با توجه به جهانی همه گیر دیزنی پیچیده ارائه می دهد هتل ها, زمینه, زیرساخت ها و آزادی به مرحله 54-بازی مسابقات.

“هیچ بهتر وجود دارد شرکت (دیزنی) به ما ارائه با اطمینان از اینکه قادر به مدیریت تمام نیازهای عملیاتی قرار دادن آنچه که نزدیک به 2000 نفر به یک محیط برای چه خواهد بود چهار تا پنج هفته” کمیسر دان گاربر گفت: رسانه های کنفرانس تماس بگیرید.

فلوریدا شده است یکی از اولین ایالات متحده برای باز کردن درب های خود را به نرم افزار ورزشی با WWE و UFC در حال حاضر با داشتن صحنه حوادث وجود دارد.

MLS مسابقات خواهد بود که قبل از بازی خالی می ایستد نشانه از سرگیری به لیگ برتر را 25 فصل است که متوقف شد مارس 12 و بعد از دو دور با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

امید است که در لیگ یک بار فلوریدا مسابقات به اتمام است و می تواند در ادامه فصل به طور منظم با یک تجدید نظر در برنامه در صفحه اصلی بازار.

“ما هنوز از قرار گرفتن در معرض به عنوان به آنچه که در آینده به MLS برنامه را مانند نگاه در سال 2020 و چگونه بسیاری از بازارها خواهد شد که طرفداران اگر هر” گفت: Garber.

این مسابقات را ببینید تیم سه بازی مرحله گروهی مسابقات در سراسر 16 روز. دو نفر در هر یک از شش گروه به همراه چهار تا از بهترین مقام سوم finishers خواهد شد و سپس در حرکت به مرحله حذفی: دور 16, یک چهارم نهایی, نیمه نهایی و نهایی است.

سه مرحله گروهی مسابقات تعداد خواهد شد در به طور منظم فصل جدول رده بندی.

“این یک روز خوب, این یک روز بسیار خوب” گفت: Whitecaps ورزشی مدیر اکسل شوستر.

بازی آغاز خواهد شد در ساعت 9 صبح 8 بعد از ظهر تا 10:30 p. m. و با بیشترین وقوع در شب لیگ گفت. اوایل و اواخر شروع می شود انتخاب شدند به دلیل فلوریدا آب و هوا. بازی خواهد تلویزیونی.

مسابقات قرعه کشی برگزار می شود پنج شنبه. Garber گفت: این رقابت ها خواهد شد حمل US$1.1 میلیون استخر جایزه که لیگ را بلافاصله جزئیات.

از علاقه به کانادا این است که برنده مسابقات بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن است که یک آمریکایی یا کانادایی باشگاه را در کسب یک نقطه در 2021 Scotiabank کونکاکاف لیگ قهرمانان.

برنده به لیگ قهرمانان معمولا اهدا به MLS به طور منظم فصل نقاط رهبر در این کنفرانس مخالف 2020 حامیان’ سپر برنده است.

این بدان معناست که کانادا می تواند دو اسکله در لیگ قهرمانان کونکاکاف. کانادا قهرمانی برنده نیز واجد شرایط اگر چه جزئیات این سال مسابقات را هنوز اعلام نشده است.

کانادا فوتبال تصمیم خواهد گرفت که تیم دوم خواهد بود اگر همان تیم برنده لیگ مسابقات و کانادا قهرمانی. کانادا قهرمانی دونده بالا خواهد بود و به احتمال زیاد انتخاب کنید.

کونکاکاف می گوید کانادا هنوز هم یک اسکله در لیگ قهرمانان اروپا جدا از لیگ مسابقات اگر کانادا برنده است.

در حالی که باشگاه آغاز خواهد شد و ورود در اورلاندو در اوایل ژوئن 24 برای “pre-season, آموزش” تورنتو FC رئیس جمهور لایحه منینگ گفت: تیم خود را نمی خواهد سر به فلوریدا تا اوایل جولای به طوری که برای به حداقل رساندن زمان دور از خانواده های خود. لیگ نیاز به تیم برای رسیدن به یک هفته قبل از اولین بازی و منینگ می گوید او انتظار دارد که بین جولای 8 و 13.

“این بسیار مهم بود به بازیکنان و کارکنان به اینجا با خانواده های خود,” او گفت: رسانه های کنفرانس تماس بگیرید. “حالا که به ما داده شده است چراغ سبز به عنوان یک تیم (از دوشنبه آینده) ما راحت ترین در اینجا در خانه … وجود دارد هیچ دلیلی برای ما برای رفتن به اورلاندو هر زودتر.”

شوستر گفت: وایت کپس — مانند تورنتو — خواهد در خانه بماند تا زمانی که ممکن است پس از رسیدن به یک هفته قبل از اولین بازی خود را.

بازیکنان در نظر گرفته می شود در یک دسته پر خطر برای بیماری های شدید مربوط به COVID-19 نمی شود مجاز به شرکت در این مسابقات مگر اینکه پاک توسط خود باشگاه افسر ارشد پزشکی.

آنها همچنین می توانید انتخاب برای رفتن نیست اگر آنها نگران بهداشتی موجود مسائل و یا خانواده خود را.

منینگ گفت که او انتظار می رود همه بازیکنان خود را به در دسترس خواهد بود برای این مسابقات از جمله کاپیتان میشل برادلی و آرژانتین جناح پابلو Piatti که هنوز به بازی در این فصل به دلیل مصدومیت.

ستاره مهاجم جوزی آلتیدور شده است در خانه خود در فلوریدا برای برخی از زمان. یک سخنگوی باشگاه گفت: این تیم مشغول به کار بود از طریق قوانین و مقررات جاری برای تعیین اینکه آیا آن را حس می کند را به Altidore بازگشت به کانادا و یا دیدار با او در فلوریدا.

Whitecaps مربی مارک دوس سانتوس گفت که او انتظار می رود همه بازیکنان خود را برای در دسترس خواهد بود برای مسابقات.

بازیکنان خواهد شد تست قبل از ترک برای اورلاندو و به محض ورود با باشگاه سفر با منشور. ایده این است برای ایجاد یک حباب در اطراف تمام پرسنل درگیر برای کاهش خطر عفونت است.

بازیکنان و کارکنان و مقامات تست خواهد شد هر روز دیگر در طول دو هفته اول در فلوریدا. آنها را آزمایش می شود “به طور منظم” پس از آن از جمله روز قبل از هر مسابقه.

اگر یک فرد مثبت آزمون به عنوان بخشی از تست های معمول آنها جدا خواهد شد با تماس با ردیابی انجام شده است.

پرسید که آیا او نگران بود در مورد خطرات ناشی از در نظر گرفتن تیم خود را به فلوریدا دوس سانتوس اذعان کرد این بود “کمی در پشت سر ما.”

‘چه چیزی اعتقاد داریم در این است که لیگ از هم اکنون تا روز اول این مسابقات … (است) را متوقف و همه این اقدامات به عنوان امن ترین به عنوان امکان پذیر است. ما لازم نیست که شک در آن است.”

پس گفت که او اشاره کرد مردم همیشه در معرض خطر ابتلا به ویروس — می شود آن را در B. C. یا فلوریدا.

اورلاندو سیتی كارشناسي ارشد به عنوان میزبان خواهد بود دانه بالا در گروه یک که از ویژگی های شش تیم و بازی باز جولای 8.

دیگر پنج دانه چهار semifinalists از 2019 برگشتی — تورنتو FC, آتلانتا, ایالات لس آنجلس FC و Seattle Sounders — plus رئال سالت لیک این تیم با بیشترین امتیاز در مجموع در این کنفرانس غرب از 2019 فصل است.

قرعه کشی تعیین خواهد کرد باقی مانده غیر کشت 20 باشگاه به گروه بسته به کنفرانس.

کنفرانس شرق تبدیل خواهد شد که خانه به نشویل SC باقی مانده از سال 2020 فصل را در سه گروه — یک متشکل از شش تیم و در دو متشکل از چهار تیم در هر. کنفرانس غرب خواهد شد که سه گروه متشکل از چهار تیم.

مسابقات اجازه خواهد داد که تیم پنج تعویض یک بازی و ویژگی های نقد و بررسی فیلم. تیم قادر خواهد بود به لباس 24 بازیکن برای مسابقات.

مسابقات در پایان زمان تنظیم در مرحله حذفی را مستقیما به ضربات پنالتی. Garber گفت: لیگ توزیع با قبل از بازی سرود.

بازیکنان و مربیان و مسئولان بر روی نیمکت و یا ویژگی های منطقه مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله “تا حد امکان” در طول مسابقات. بازیکنان درگیر در این بازی خواسته بودن نه به تبادل کشباف یا بوسه توپ.

جولای 8 مسابقات شروع می آید پس از میدوی نقطه اصلی برنامه. تورنتو FC, برای مثال, را بازی کرده اند 22 از آن 34 به طور منظم فصل بازی های تحت آن اصلی برنامه پس از آن در حالی که شماره می شده اند 20 برای مونترال و 21 برای ونکوور.

تاریخ های کلیدی

24 ژوئن: تیم آغاز ورود در فلوریدا.

جولای 8: “MLS برگشت مسابقات” مرحله گروهی آغاز می شود.

جولای 25-28: دور-از-16.

جولای 30 – Aug. 1: یک چهارم نهایی.

Aug. 5-6: نیمه نهایی.

Aug. 11: “MLS برگشت مسابقات نهایی.

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار منتشر شد ژوئن 10 سال 2020 است.

Follow @NeilMDavidson در توییتر

نیل دیویدسون کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی