مایکل جردن تساوی جمعیت پس از ابتلا به 442 پوند مارلین در کارولینای شمالی مسابقات ماهیگیری

مایکل جردن رشد در رقابت. این هیچ راز است.

شارلوت هورنتس مالک و NBA آیکون خود را گرفت رقابتی خواستار به سواحل کارولینای شمالی در روز سه شنبه و بريدن در عظیم گرفتن در سنگ Blue Marlin مسابقات است.

با توجه به گزارش های متعدد اردن و خدمه خود را 80-foot “گرفتن 23” قایق ماهیگیری reeled در 442.3-پوند مارلین. هنگامی که او بازگشت به اسکله با گرفتن جمعیت زیادی در آنجا بود به او خوش آمد می گوید.

پول بزرگ در خطر

جای تعجب نیست که اردن صدا نیست راضی به گرفتن. ماهی پنجمین مسابقات را از آغاز آن در روز دوشنبه و نبود واجد شرایط برای بالا سه جایزه در حدود 3.3 میلیون مسابقات که همچنین پرداخت جوایز نبراسکا ماهی و دلفین ماهی.

آن را برای تلفن های موبایل مانند او را برای بیشتر.

“من دوست دارم به عقب با کمی بزرگتر ماهی” اردن گفت: هر آسوشیتد پرس.

بزرگترین گرفتن با آن حمل 1.1 میلیون دلار جایزه است. برنده سال گذشته بريدن در یک رکورد گرفتن از 914 پوند است.

اولین قایق به مسافت 500 پوند مارلین دریافت $550,000 جایزه. تا کنون بزرگترین گرفتن بود 494 پوند با توجه به AP.

اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت در فهرست blue marlin به عنوان گونه های آسیب پذیر. National Geographic اشاره می کند که آنها باارزش برای sashimi در ژاپن و محبوب اهداف میان ورزش فیشر. روشن نیست که چه بخشی از marlins در این مسابقات منتشر شد. با توجه به ABC 12, مارلین است که در حال boated در حال اهدا به ایالتی کارولینای شمالی دریایی آزمایشگاه.

Michael Jordan hauled in a massive marlin before greeting a throng of supporters at a North Carolina fishing tournament. (AP file photo/Gerry Broome)
مایکل جردن بريدن در یک مارلین قبل از تبریک ازدحام هواداران در کارولینای شمالی مسابقات ماهیگیری. (فایل AP photo/جری بروم)

این مسابقات شده است در حال اجرا در شهر ساحلی مورهاد سیتی پس از سال 1957 و امکانات 205 قایق از سراسر جهان با توجه به AP.

این اولین بار است که اردن شرکت کردند. پس از وزن در, اردن, گزارش گیر در اطراف برای تصاویر با طرفداران هستند که به وضوح بیشتر هیجان زده در مورد جلسه بت خود را نسبت به آنها نگران مداوم COVID-19 همه گیر که اوج در کارولینای شمالی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر