مالکوم جنکینز: NFL نمی توانید آن را درست تا khezri می شود عذرخواهی

NFL کمیسر راجر Goodell تصویری منتشر شده بیانیه جمعه که دریافت قوی, بررسی, اما آن فرود آمد یک گام کوتاه در نظر برخی بازیکنان NFL.

در تصویری حمایت از بازیکنان برای مبارزه با بی عدالتی اجتماعی, Goodell هرگز ذکر khezri. Kaepernick بود که اولین NFL بازیکن در اعتراض به نابرابری نژادی در ملی بازی کرده است و در NFL پس از سال 2016.

پرستاران ایمنی مالکوم جنکینز گفت: لیگ برتر کاهش یافته است کوتاه در ادامه به نادیده گرفتن Kaepernick.

“من هنوز هم فکر نمی کنم [NFL است] آن را بدست راست” جنکینز از بنیانگذاران بازیکنان ائتلاف گفت: در ظاهر در CBS This Morning. “تا زمانی که عذر خواهی به طور خاص به khezri و یا اختصاص دادن او به یک تیم فکر نمی کنم که آنها در نهایت خواهد شد در سمت راست از تاریخ است.

“در پایان روز آنها را به گوش بازیکنان خود را. آنها پول های اهدایی. آنها به ایجاد یک تغییر الهام بخش پلت فرم. آنها سعی کردم به انجام همه چیز را به این نقطه است. اما از آن شده است یک بازیکن خاص است که آنها را نادیده گرفته و اذعان نمی کند و این که khezri.”

Goodell گفت: لیگ بود “اشتباه در گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر.”

بازیکنان NFL (و دیگران) در حال صحبت کردن دوباره — با صدای بلند و در اعداد بزرگ — در مورد Kaepernick عدم فرصت است.

هنوز NFL تا کنون ساکت مانده و در Kaepernick.

“تنها چیزی که مردم می خواهند به شنیدن” جنکینز گفت. “اگر آن را برای اصلاح آن و یا اذعان کرد که پس از آن هر چیز دیگری نیاز ندارد و به توان گفت.”

مالکوم جنکینز: NFL نمی توانید آن را درست تا khezri می شود عذرخواهی در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>