قدر این لحظه از دست داده است و در NFL

اگر این NFL مسیر رو به جلو پس از راجر Goodell را “سیاه زندگی موضوع” بیانیه جمعه گذشته آن را باید به نوبه خود در اطراف.

در روز سه شنبه تروی وینسنت لیگ معاون رئیس جمهور از فوتبال عملیات رفت و در لیگ متعلق به شبکه را نشان می دهد.

وینسنت آغاز شده صحبت کردن در مورد یک op-ed او به تازگی نوشت: برای ورزشی در مورد “بحث” بسیاری از سیاه و سفید پدر و مادر فرزندان خود را در مورد چگونه به مقابله با پلیس و یکی از دختران خود را به چالش کشیده و او را به صحبت کردن.

او حتی ذکر khezri (هر چند آن را mispronounced) — نادر میان NFL مقامات — در میان یک لیست از بازیکنان که شروع به صحبت کردن تا چند سال پیش “و ما فقط نبودند گوش دادن.”

“ما یک شکاف است که برای پل بین زمین بازی, بازیکنان [و] fanbase,” وینسنت گفت. “به چه معنی است ؟ طرفداران عشق تشویق برای بازیکن. آنها او را دوست دارم در روزهای یکشنبه دوشنبه ها و پنج شنبه ها. اما زمانی که او طول می کشد نیوجرسی کردن ما به سکوت. که نمی تواند اتفاق می افتد. این بازیکن خواسته است هنگامی که کلاه ایمنی می آید من نیاز شما به من عشق فراتر از نیوجرسی. فراتر از سرگرم کننده شما در روزهای یکشنبه دوشنبه و پنج شنبه ها.’ آنها بوده ام بسیار روشن از همان ابتدا در چه مسائل ما نه فقط گوش دادن است.”

همه درست است. همه آن را. برخی از ما به مدت طولانی درک این ایده از دیدن مردان سیاه و سفید به طور کامل شکل گرفته و انسان شایسته از عشق و توجه را فراتر از آنچه که آنها در حال کمک به ما در ایجاد تیم فانتزی اما ما پرت شدن.

اما پس از آن Vincent خواسته شد آنچه در گام بعدی است, و او گفت: “عمل.”

دوباره آمده است ؟

“من با هم سن و سالان من بازیکنان با شور و شوق است که ما دیده ایم بیش از گذشته 15 روز و یا رک و پوست کنده دهه گذشته ما باید به نوبه خود است که اقدام به راه حل های” وینسنت گفت.

او در ادامه به چالش دو جوان حق رای دادن quarterbacks پاتریک Mahomes و Deshaun واتسون به صحبت کردن با تیم خود صاحبان Clark, شکار و کال مک نیر بود.

که به نظر می رسد به تصدیق آنچه بدبینانه در میان ما به مدت طولانی بر این باور است: Goodell بیانیه و NFL را محوری نسبت به مبارزه با همان نژادی و بی عدالتی Kaepernick خود را از دست داد برای اعتراض به کمی بیش از پنجره پانسمان و صحبت کنید.

Troy Vincent, NFL executive vice president, challenged players to turn words into action, but shouldn't the league take charge for once? (AP Photo/Brynn Anderson, File)
Troy وینسنت NFL معاون اجرایی رئیس جمهور به چالش کشیده بازیکنان به نوبه خود از کلمات به عمل اما نباید لیگ را به اتهام برای یک بار ؟ (AP Photo/دکتر اندرسون فایل)

اول وینسنت را علامت که بازیکنان NFL در حال حاضر نیاز به شروع اقدام پس از هفته گذشته تصویری که تحت فشار Goodell به پاسخ ریاکارانه در بهترین حالت.

بیش از سه سال گذشته یا بیشتر بازیکنان قرار دادن در زمان و تلاش به کمک در مورد تغییر واقعی. New England Patriots بازیکنان Devin McCourty, Jason McCourty و duron و هارمون (در حال حاضر با شیرها) حمایت وعده عمل در ماساچوست است که با هدف برای عادلانه تر بودجه در آموزش و پرورش یک لایحه که به تصویب رسید. آنها همچنین قرار دادن نام خود را در پشت یک نوجوان عدالت لایحه که به دنبال افزایش سن که در آن کودکان می تواند به اتهام جنایات.

مالکوم جنکینز و در حال حاضر بازنشسته کریس طولانی در میان دیگران مبارزه کرده اند به پول نقد در پایان به قید وثیقه در فیلادلفیا و حمایت دادستان منطقه لری Krasner تلاش برای ایجاد سیاست که نمی reflexively قرار دادن مردم در زندان زمانی که جایگزین بهتری; Demario دیویس و داگ بالدوین نوشته اند op-ed مورد نیاز برای پایان دادن به تنبیه بدنی در مدارس.

و بیش از چند هفته گذشته ما دیده ایم بسیاری از بازیکنان NFL شرکت در تظاهرات در سراسر این کشور خواستار آن است که این کشور که وعده “آزادی و عدالت برای همه” شروع می شود و انجام آن برای همه شهروندان بدون در نظر گرفتن رنگ پوست.

و Kaepernick — ما ممکن است هرگز به طور کامل می دانم تا چه حد از آنچه که او انجام شده است. از حقوق خود را بدانید اردوگاه برای اهدا مناسب برای استفاده از تاریخ تولد خود را برای مراقبت از دیگران برای بالا بردن و اهدای پول به جوامع سخت ترین ضربه COVID-19 هر کسی گفت که او هنوز این کار را نکرده چیزی به او اعتراض است عمدا نادان در این نقطه است.

این شبیه به “اعتراض به پیشرفت” خط لیگ مماشات کردن یک زن و شوهر از سال پیش. فقط در حال حاضر به نظر می رسد حتی بدتر چون هر کسی با 60 ثانیه و دسترسی به گوگل می توانید ببینید که تعداد زیادی از بازیکنان رفته اند فراتر از اعتراض.

ثانیا گفتن Mahomes و واتسون که در میان 18 بازیکن در هفته گذشته ویدیو های ویروسی و خواستار آن است که لیگ را بیشتر است که آنها نیاز به رفتن به شکار و McNair با کلمات مشابه آنها استفاده می شود در این ویدئو نتواند نقطه به طور کامل.

آن است که آمریکایی های سیاه و سفید’ شغل به درخواست سفید آمریکایی ها به ضد نژادپرستانه.

که سعی شده است برای مدت زمان طولانی. اگر آن موثر بود ما نمی خواهد در خیابان ها در حال حاضر گدایی نمی شود به مرگ خفه احتمالا برای استفاده از جعلی $20 bill یا شات در حالی که آهسته دویدن در زادگاه خود ما.

چرا از آن است که این کار از بازیکنان به “به نوبه خود شور و شوق به راه حل” اما نه کار سیاسی متصل مولتی میلیاردر صاحبان حق رای به نوبه خود در توییتر اظهارات به راه حل ؟ وینسنت یک لیگ سخنگوی در لیگ را در شبکه به طوری که هیچ کس انتظار دارد که او را به عموم بگویید صاحبان آنها چه باید انجام شود برای اصلاح این نژاد پرستی برخی از آنها را محکوم کرد در بیانیه.

اما در عین حال دوباره او و در نتیجه NFL شد و سریع به نوبه خود انگشت پشت در, سیاه, بازیکنان, به عنوان اگر آنها هستند که هیچ چیز انجام می شود. حتی سفید بازیکنان در حال صحبت کردن در حال حاضر که نکته از دست رفته زمانی که بازیکن اعتراضات آغاز شده در سال 2016.

بازیکنان شده اند و مورد عمل است. این لیگ و صاحبان آن نیست.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر