هیبرید تلفن/دوربین زشتی که چند سال پایین جاده آن توانایی زوم 10x اپتیکال خواهد بود پر به جمع و جور و زیبا مانند گل سرسبد

در اینجا ما می خواهم برای پیدا کردن آن سخت به این باور آنها. Huawei اما دوباره آن را انجام داد (بدون oopsies).

بر خلاف شیشه P40 طرفدار P40 Pro+ گردد در حق بیمه بیشتر و سرامیک در یک قاب فولادی بدن اما ورزش زیبا چهار-منحنی صفحه نمایش آبشار که پیچد اطراف نه تنها طرف اما همچنین بالا و پایین دستگاه.

Huawei خواستار آن سرریز صفحه نمایش و با این مفهوم طراحی این گوشی به یک صفحه نمایش به بدن نسبت چاشنی یک 6.6″ پانل در جمع و جور ترین بدن برای کلاس خود است. آیا نمی شود فریب خورده اگر چه منحنی اثر در بالا و پایین است و بیشتر برای پوشش شیشه ای در بالا و حداقل به صورت واقعی صفحه نمایش در حالی که هنوز هم وجود دارد یک چانه وجود خم و یا نه.

به عنوان برای این ابعاد در مقایسه با زمانی که به کهکشان S20+ با آن 6.7″ صفحه نمایش P40 Pro+ می آید کوتاه تر و باریک تر با وجود این کهکشان را بلندتر نسبت که چگونه جمع و جور است و یک شادی برای نگهداری و کار با یک دست. روشن است که در مورد جعبه بنابراین شما از دست ندهید بسیار خیره کننده به نظر می رسد در حالی که حفاظت از تلفن از قطره و scuffs و گوشی مقاوم در برابر آب تا ده فوت در عمق.

همه که سرامیک و فوق العاده زوم periscope دوربین متعلقات را P40 Pro+ کمی سنگین تر است ، فکر نمی کنید ما اشتباه درست مثل آن برادر آن را احساس می کند بسیار محکم در دست و خوب توزیع وزن و در عین حال در 7.97 اونس (226 گرم) آن است که 20 درصد سنگین تر از متوسط است که در صفحه نمایش بزرگ گل سرسبد تلفن کلاس. خوشبختانه هواوی نیز نقل مکان کرد و دور از خنکی عامل یکی از دکمه های فیزیکی مانند در تجربی Mate سری و در حال حاضر فراهم می کند خوب قدیمی از مد افتاده با حجم چوب زیر گهواره در P40 Pro+.

این 6.6″ پنل OLED همراه با 2640×1200 وضوح و دارای یک دوربین جلو برای قطع جریان دو 32MP دوربین عکاسی از خود است که دارای فوکوس اتوماتیک و سنسور عمق برای پرتره و می توانید ضبط ویدیو 4K. همانطور که می بینید ما از کیفیت صفحه نمایش اندازه گیری های زیر آن را کمی بهتر کالیبره شده از حتی سامسونگ پنل در S20 فوق العاده با بهتر تعادل رنگ سفید کمتر تغییر در زاویه و معتبر تر بوسيله رنگ پوشش در هوای سرد تفاوت های ظریف.

این صفحه نمایش همچنین دارای یک حالت بسیار زنده است که افزایش اشباع رنگ به طور قابل توجهی, اما حتی در آن حالت پیش فرض آن است که بسیار عالی پنل با نقطه-در نمایندگی رنگ پوشش استاندارد حیطه بسیار خوب سفید تعادل کافی اوج روشنایی سطوح برای مشاهده در نور خورشید و عالی حداقل روشنایی است که باعث می شود آن را بسیار مناسب برای مرور در شب بدون سوزش خود را از شبکیه.

در صفحه نمایش fingerprint scanner شده است تا حد زیادی بهبود یافته و همچنین مدیریت برای پوشش 30% منطقه بیشتر از قبل احساس می کند سریع تر به باز کردن. خوشبختانه هواوی نگه داشتن نوری به جای سامسونگ اولتراسونیک راه حل است که رفتار کندتر و بیشتر نامنظم.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, مرسوم نرخ تجدید صفحه نمایش است که در اینجا به عنوان به خوبی و Huawei فکر می کند که 90Hz پایدار refresh کامل معاوضه بین تصاویری صاف و مصرف باتری. به دنبال قدرت گرسنه 120Hz نمایش از S20 سری ما نمی توانیم بگوییم که تفکر اشتباه است. در داخل خانه و در اتوماتیک روشنایی صفحه نمایش را تخلیه حدود 13 درصد از باتری در هر ساعت از آن است که با 90Hz تازه در مخلوط استفاده و 11 درصد بالاتر از نرخ تجدید بنابراین شما ممکن است فقط به عنوان به خوبی آن را ترک به طور پیش فرض 90Hz تنظیم.

Huawei P40 Pro Plus دوربین و زوم نمونه

پوشش تمام محدوده زوم

شایعات در مورد یک-از-نوع 10x periscope زوم محقق برای P40 Pro+ و شما می توانید تصور کنید که با فشرده سازی lossless maginification سطح آن است که قادر به متوقف کردن. تمیز 10x زوم بسیار روشن و دقیق در واقع و 100x فضای زوم از S20 فوق العاده غلط انداز به نظر می رسد در مقایسه با. نه این که آن را غلط انداز در نرم افزار+ البته همانطور که همه چیز در آن بزرگنمایی ملزم به ظروف سرباز یا مسافر داغ, اما آنها بیشتر تعریف ظروف سرباز یا مسافر داغ با نرم افزار+ بیش از فوق العاده.

رکورد سطوح زوم نیست تنها چیزی که مجموعه P40 Pro+ از هم جدا به عنوان مشخصات شاه وقتی که می آید به تلفن, دوربین, به عنوان آن را نیز ورزشی بزرگترین 1/1.28″ سنسور دوربین در یک گوشی مبادا ما را فراموش نکنید PureView 808 با آن 1/1.2 قطعه” راه برگشت وقتی که یا ترکیبی دوربین/تلفن اعجوبههای ترسناکی از امثال پاناسونیک. نه تنها نامتعارف RYYB صفحه تنظیم Pro+ راهنما با نور کم حساسیت اما به محض اندازه سنسور پیکسل کمپرس آب در 40 درصد بیشتر فوتون تر از قبل می گوید: Huawei. نیز وجود دارد یک 3x دوربین تله برای میانی زوم و 40MP ultrawide با سنسور برای گروه و چشم انداز عکس.

به دنبال جرقه بزند که P40 نرم افزار+ تولید شده در زمین تاریکی حتی بدون توسل به دیگر حالت شب مواجهه ما تمایل به این باور آمار. فقط به بررسی نمونه های زیر P40 Pro+ نگه می دارد خود را از نظر محدوده دینامیکی در برابر S20 فوق العاده در طول روز و یا داخلی عکس های اما ضربه آن را در شب.

تنها در منطقه که در آن به دور است طرح رنگ به عنوان RYYB سنسور تولید نی نی های عجیب و غریب و شسته و رنگ از استاندارد RGB سنسورهای اما شما می توانید با استفاده از لایکا صاف تنظیمات رنگ برای درمان این (استفاده نمی Vivid mode لطفا آن را پر زرق و برق).

این 50MP سنسور شاخه های 12.5 مگاپیکسل عکس در صفحه-ادغام حالت موفق به خیس خوردن در مقدار زیادی از جزئیات البته نه به اندازه از 108MP واحد در فوق العاده. ماکرو عکس های بهتر با فوق العاده, هر چند که شما واقعا نمی تواند بیش از حد نزدیک با 108MP سنسور. Huawei همچنین شامل یک رنگ اختصاص داده شده سنسور دما برای جلوگیری از RYYB صفحه مجموعه ای از messing تا سرد و گرم تعادل کمی بیش از حد به یک موضوع که در حال حاضر به طور قابل توجهی کاهش می یابد در P40 Pro+ در مقایسه با P30 سری. آن را هنوز هم وجود دارد هر چند به عنوان شما می توانید از مقایسه با مسلما coldish رنگ از S20 فوق العاده.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, selfies از 32MP مقابل فوکوس خودکار دوربین بیرون آمد بسیار خوب حتی بدون حالت عمودی است که با استفاده از دوم مادون قرمز سنسور عمق به کمک با پس زمینه محو. در اینجا نیز که هواوی خیلی تبلیغ AI قرار گرفتن در معرض در ضربات ترین مشخصه. اگر شما در حال عکسبرداری در برابر یک اتاق پنجره مثلا گوشی را برای اولین بار افشا صورت خود را و سپس unbeknowst به شما یکپارچه کوک زمینه های مختلف مواجهه با زحمت ناخن محدوده دینامیکی عکس.

تلفن شاخه تا ویدیو 4K در 60fps با بسیار خوب تثبیت کننده تصویر زمانی که سوژه متحرک از روبرو در اطراف و یا راه رفتن. نور روز ویدئوها بیرون می آید و زوم سطح قابل توجه هستند اما فوکوس خودکار پیوسته رنج می برد در پیش فرض 1080p حالت منحصر به فرد از چهار مرحله تشخیص فوکوس اتوماتیک یا نه. هنگامی که تیراندازی ویدیو 4K مداوم فوکوس اتوماتیک کار می کند فورا زمانی که شما حرکت بین اشیاء دور و نزدیک چیزی است که ما فقط دیده می شود در سامسونگ flagships تا کنون بنابراین ما حدس می زنم این نرم افزار قطعی در به طور پیش فرض حالت ویدئو. ضبط صدا است, این است که کمی مبهم و سر و صدا لغو برگ چیزی به دلخواه در نظر تقویت کردن صدای راوی.

Huawei P40 Pro Plus نرم افزار و عملکرد

کمتر از گوگل بیشتر از گالری نرم افزار

Juart مانند P40 Pro, Pro+ قابل اجرا بر روی منبع باز آندروید 10 با Huawei خود EMUI 10.1 رابط در بالا اما این شرکت برنامه گالری گسترده تر رسیدن به آن در دو ماه پس ما بررسی P40 نرم افزار و برنامه مقدار بسیار بزرگتر است. Huawei همچنین رفتن بیش از حد محلی, معرفی پرداخت و fintech برنامه های پشتیبانی – پاشنه آشیل جهان بدون GMS یا Google Pay – که خاص برای هر کشور آن را راه اندازی در گوشی های.

به عنوان یک نقطه شروع شما می توانید با استفاده از Huawei عالی تلفن کلون برنامه و آن زمان ما حدود 25 دقیقه به حرکت می کند تمام اطلاعات از قدیمی به گوشی جدید (از جمله Facebook, Instagram, Twitter و مانند آن). اگر شما می خواهید به همچنین حرکت تصاویر و ویدئوها است که به طور طبیعی دیگر است. تلفن کلون شاید بهترین سوئیچ نرم افزار ما استفاده کرده ایم تا کنون به عنوان نه تنها آن را انتقال تمام مخاطبین, پیام ها, برنامه ها و تنظیمات بلکه تنظیم صفحه نمایش دقیقا راه شما آن را بر روی قبلی تلفن کامل با پوشه های تو در تو. هک کلون برنامه حتی نقل مکان کرد و ما باری در بسیاری از موارد, بنابراین ما فقط نیاز به ورود به سیستم پشت در رمزگذاری چت مثل مسنجر.

نیازی به گفتن هیچ خدمات گوگل به عنوان این رام خالص اندروید و ما امیدواریم که گوگل و هواوی مجاز به ارتباط برقرار کردن در برخی از نقطه به دلیل این است که از دست دادن-از دست دادن وضعیت برای هر دو طرف. برای دور زدن این وضعیت شما, شما می توانید نصب کنید APKPure, APKMirror یا هر شبیه vetted APK خبرخوان به عنوان یک فروشگاه بازی جایگزین. بنابراین شما می توانید دانلود نقشه های, کروم و برخی دیگر از نرم افزار های گوگل است که شما ممکن است نیاز اما شما می خواهم نیاز MicroG اگر شما می خواهید به استفاده از برخی نمایه Google خود.

نیازی به گفتن نیست, وجود دارد, چند, Maps, YouTube, Gmail, و غیره. برنامه جایگزین است که به خوبی کار می کنند اگر شما نمی خواهید برای اجرای این خدمات از یک مرورگر و یا بدون نام کاربری خود وارد شوید. یوتیوب Vanced مثلا بهتر است از اصلی که در اینجا WeGo نقشه های از پیش نصب شده و آفلاین کار می کند بهتر است برای کل قاره در حالی که جستجو در گوگل ویجت به سرعت جایگزین DuckDuckGo. شما همچنین می توانید با استفاده از Huawei امن گلبرگ جستجو است که می آید از پیش نصب شده در حال حاضر و جذاب حریم خصوصی گرا را در گوگل نصی موتور جستجو.

که در آن همه چیز رو مو, یکی از برنامه های است که نه تنها برای بررسی Google Play services بر راه اندازی, اما نیاز به آنها را به درستی اجرا و عمدتا آنهایی که پرداخت می شود از جمله freemium بازی ها و برخی نیاز به یک اشتراک. وال استریت ژورنال برنامه مثلا اجرا خواهد شد با هشدار شما می توانید خاموش اما نمی خواهد به شما اجازه ورود به حساب خود را در حالی که یک نرم افزار آب و هوا, محلی حاضر به شروع. در چنین مواردی شما متاسفانه باید به آتش تا مرورگر.

به غیر از در حال اجرا از طریق پرتال تخصصی اولی بیشتر برای نصب نرم افزار به هیچ گسل از شرکت هواوی EMUI 10.1 ارائه شده ما با ساختاری نرم و صاف تجربه و چند متفکر اضافات جدید. شما می توانید به عنوان مثال در حال حاضر نگه داشتن پشت ژست و یک لیست سفارشی از سریع نرم افزار ظاهر خواهد شد در زیر انگشت شست خود را بنابراین شما لازم نیست که به جستجو. متاسفانه EMUI هنوز هم اصرار دارد به شما ارسال به تلفن جستجو درست زمانی که شما پایین کشیدن خالی منطقه روی صفحه نمایش به جای پایین آوردن نوار وضعیت/اطلاع رسانی سایه.

Huawei همچنین مجهز P40 Pro+ با 90Hz نرخ تجدید صفحه نمایش برای اضافه پیمایش و انیمیشن سیالیت. جدید کلیا کنترل صوتی یاور هواوی جواب میده به گوگل دستیار است, اما هنوز هم در آن nascence اگر شما به این نوع از تعامل با تلفن خود را.
این گوشی اجرا می شود در آخرین گیرین 990 چیپ ست یکپارچه با چند بانده 5G مودم همراه با 8GB RAM, و هر دو یک هیبریدی دو سیم کارت/کارت حافظه ماژول و یک eSIM کارت در داخل برای انعطاف پذیری اضافه شده هر کجا که شما هستند. شما همچنین می توانید لذت بردن از Wi-fi 6 سرعت و نفس سریع dual-frequency GPS است که قفل شده است و در عرض چند ثانیه در اتاق در حالی که S20+ مثلا در زمان زمان خود را به انجام همان. این 512GB از ذخیره سازی شما را برای همیشه لطفا برای برای پر کردن بیش از حد, مگر اینکه شما همیشه ضبط طولانی فیلم 4K

Huawei P40 Pro+ عمر باتری و سرعت شارژ

رکورد 40W, شارژ بی سیم

این گوشی با سریعترین 40W, شارژ بی سیم وجود دارد خارج وجود دارد و ما در حال انتظار برای Huawei برای ما ارسال آن اختصاص داده شده شارژر برای تست سرعت – شارژر خود را به طراحی شده توسط Huawei 65W آجر برای رسیدن به این نفس 40W سرعت به طوری که آن را تمام انجام. وجود دارد 4200mAh واحد در P40 Pro+ است که می تواند شارژ با 40W سیمی شارژ نیز هست و ترکیبی از صفحه نمایش با وضوح 1080p و با صرفه گیرین 990 5G chipset نگه می دارد و قدرت قرعه کشی در حداقل است.

تلفن تخلیه با حدود 11 درصد (60 hz) یا 13% (90Hz) در هر صفحه در دقیقه در داخل خانه در اتوماتیک روشنایی که تجربه نشان می دهد که یک نتیجه بسیار خوب است که شما از طریق یک روز سنگین و دور از شارژر در حالی که با استفاده معمولی از P40 نرم افزار می تواند شما را به خوبی خدمت در ناهار روز بعد ،

با توجه به این که ما شارژ گوشی از صفر تا 100% برای کمی بیش از یک ساعت با شارژر در جعبه شارژ بی سیم مشابه در سطح خواهد بود بسیار شگفت انگیز شاهکار و ما برنامه ای برای تست آن را به عنوان به زودی به عنوان Huawei می فرستد و ما آن یکی از نوع قدرتمند شارژر بی سیم.

Huawei P40 نرم افزار شارژ باتری سرعت:

  • 30 درصد در 15 دقیقه
  • 50 ٪ در 30 دقیقه
  • 80% در 50 دقیقه
  • 100% در 70 دقیقه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی