او 31, MVP و برنده ثابت. پس چرا نمی تواند مخفی نیوتن پیدا کردن کار ؟


<span>Photograph: Streeter Lecka/Getty Images</span>
عکس: Streeter Lecka/گتی ایماژ

در اینجا یک لیست از quarterbacks که امضا کرده اند و در سراسر NFL پس از 23 مارس: Jameis وینستون جو Flacco, Geno اسمیت اندی, دالتون, Blaine, Gabbert دیوید Fales مایک Glennon و تایلر بری.

مرتبط با: khezri قربانی این همه برای این لحظه. در حال حاضر این کار آغاز می شود

وجود دارد یکی نام آشکار در غیاب آن: Cam Newton. سابق NFL MVP منتشر شد نزدیک به دو ماه و نیم پیش و در عین حال همچنان بدون تیم است. “به من گفته شده از منابع که در بازار قابل ملاحظه ای سرد در ماه گذشته یا بیشتر” ESPN جرمی فاولر گفت: در طول سال های اخیر SportsCenter ظاهر. “اعتقاد بر این است که او به صحبت کرد پرستان در برخی از نقطه در اوایل رایگان آژانس در اطراف مارس. پس از آن هیچ چیز نیست.”

به عنوان جمعی, NFL, است ظاهرا با توجه به در نیوتن یک بازیکن که وارد نیمه دوم 2010s به عنوان واجد شرایط سوپراستار – کسی بود که به اتفاق آرا بالا-پنج انتخاب در هر “که کارفرمایی خواهد شما شروع به یک حق رای دادن برای دهه آینده” بحث.

در طول زمان خود را در لیگ نیوتن به تجسم غیرت و انرژی یک بسته نرم افزاری از شادی و نفس با باین شور و شوق برای فوتبال است. در حال حاضر فقط 30 او صحبت از در hush تن و زمزمه. او را شسته. ندارد آن را ندارد. بیش از حد ضرب و شتم. چه شرم آور است. با همه که رفته است در داخل و خارج از جهان فوتبال, طب نیوتن رایگان آژانس است که به سختی در خط مقدم از ذهن هر کسی. اما آن باقی مانده است عینی bonkers که سابق MVP کمتر از دو سال از حذف در سطح بالا بازی است که قادر به پیدا کردن یک شروع کار است.

یک یادآوری: نیوتن تبدیل 31 سال در آخرین ماه است. آخرین بار ما او را دیدم در یک زمینه کاملا سالم بود و در طول 11 هفته از فصل 2018. او به عنوان درخشان و کارآمد به عنوان همیشه. هر یک از معیارهای کلیدی پایه و پیشرفته بود و در بالا و یا کار خود را به طور متوسط. مثل همیشه دقت خود را از مشکلاتی روبرو (توقف نا امیدی با نیوتن) اما او بیشتر از برای آن ساخته شده با مواد منفجره, بازی شکستن بازی می کند. یک آسیب دیدگی شانه چهار نیمه دوم از خود 2018 فصل شد و به دنبال آن با آسیب دیدگی که او را دزدیدند از همه اما دو بازی در 2019 فصل است. و دوست دارم که, نیوتن تجربه بود.

در اوج قدرت خود نیوتن منحصر به فرد: نیروی ترکیبی از اندازه و سرعت و قدرت بازوی موضع کارفرمایی هرگز دیده می شود. او با کمک گرفتن پلنگ به یک سوپر باول در بد بو جرم که ساخته شد در اطراف خود خصلت: تمایل خود را به بین دنده و میل شدید او به mistime برخی از dropbacks. این تیم ریخته تعدادی از زمان عبور مفاهیم و به جای آن ساخته شده است یک هویت توهین آمیز در اطراف نیوتون چه بهترین توزیع کامل او فرمان از جرم.

آن کار می کرد! که در سال نیوتن بود که نزدیک به یک نیروی غیر قابل توقف به عنوان هر چیزی که ما دیده ایم این طرف پاتریک Mahomes. تقلب کردن به توقف اجرا و نیوتن خواهد پرتاب توپ پشت دفاع. بار در عبور از بازی و Panthers خواهد به نوبه خود این بازی را به یک سری از 1v1 ترکیب هیرو فقط یک نیوتن بود و بزرگتر سریع و قوی تر از هر چیزی در سمت خود را از این زمینه است.

مرتبط: دومین بار خوش شانس: خواهد نیوتن و یا Mariota بود در این سال Tannehill?

که ما حتی تأمل در نیوتن گذشته با عظمت است و هر دو اتصالات و عجیب و غریب. در حال حاضر باید در اوج قدرت خود لحظه ای که خود را در مهارت های ورزشی و ویژگی های عقل یکی شدن به او را بالا سازگار پنج کارفرمایی به جای بالا واريانس نسخه او در سال های اولیه خود را. او باید سنگ بنای یک چندساله سوپر باول مدعی. در عوض او یک خیابان آزادی منتقل می شود تا برای شغل توسط یک فسیل جو Flacco.

یا نه نیوتن است که هنوز هم قادر به ضامن آن را به سطح است که به سختی یک بحث – او تقریبا به طور قطع نمی تواند. آن را به عنوان هر چند او پایدار یک آسیب جدی و یا تکرار صدمات در همان منطقه است. او در حال حاضر به آسیب های متعدد در نقاط مختلف های اخیر که تاثیر خود را به دو صفات کلیدی: پرتاب خود را شانه (قدرت پرتاب) و پاهای خود را (سرعت). اما او هنوز هم می تواند موثر استارت که می تواند برای یک تیم چه Ryan Tannehill را برای تیتان آخرین فصل ؟ کنترل جریان بازی و پس از آن ساخت بزرگ نقش در سومین فراز? اطمینان حاصل کنید. چرا که نه ؟

تقریبا هر تیم در لیگ در حال حاضر حل و فصل آن شروع کارفرمایی برای سال 2020 فصل است. و کسانی که ممکن است ولرم خود را استارت ساخته شده اند قوی دندانه در کلاه خود را ورق با تلاش برای فراگیر خود کارفرمایی با استعداد زیادی که ممکن است. تلاش برای پیدا کردن یک نقطه که هر دو یک پتانسیل نقطه شروع برای نیوتن و پول او را فرمان دشوار است. این پرستان درباره آن هستند.

به احتمال زیاد: نیوتن باید خوشحال امضای یک سال به انگیزه های سنگین “آن را اثبات کند” معامله که در آن او را مجبور به سرنگون کردن یک وقت استارت.

اما شاید نه. شاید او فکر می کند که مجازات نیست و با آن اگر او تنها راه رفتن به یک نسخه پشتیبان تهیه گیگ. نیوتن به یک به دست آورده نفس, بهترین نوع است. او انجام یک Auburn تیم خود را به قهرمانی ملی در آمد و در یک بازی تکرار feat با Panthers در سوپر باول. به فکر می کنم او ممکن است می آیند و نشستن پشت Matt Ryan یا بن Roethlisberger یا Jared Goff احساس خیالی, حتی اگر آن را به تمام معنا در جهان برای تیم های مربوطه.

نیوتن یک پارادایم عیار هنگامی که او وارد لیگ, نوع جدید-عصر گسترش-گزینه کارفرمایی که کمک کرد تا انقلابی محافظه کار لیگ. آیا او یک پارادایم عیار در راه است ؟ این زندگی جدید چرخه حرفه ای quarterbacks?

ما تبدیل شده اند عادت کرده اند به dropback ریتم رهگذران به 40s خود را. که هکرها خواهد برنامه ریزی برای آینده فراتر از 38 ساله کارفرمایی به عنوان یک شوک آمد. اما به عنوان عصر منینگ بردی Brees, راجرز و Roethlisberger سنین خارج از لیگ, تلفن همراه, quarterbacks را در انحصار چشم انداز.

در حالی که نیوتن نشان دهنده یکی از نقاط بالا که سبک آن است که مجموعه ای از مهارت های است که در دسترس تر از همیشه قبل از. اگر کالج و دبیرستان در تیم نیست و با قرار دادن خود را بهترین ورزشکار در کارفرمایی در این مرحله آنها در حال گرفتن پشت سر گذاشت.

به عنوان لیگ تغییرات عمده فروشی به یک آغوش گسترش-گزینه سرعت-و-فضا مفاهیم شاید حرفه ای قوس quarterbacks را با آن تغییر دهید: در وای صدمه بیرون – نوع مانند پشت در حال اجرا و یا گسترده ای داشته باشد. این شماره منه و من بازی نمی کند مگر اینکه شما در رسیدن به آن و من خوب با آن است.

در نیوتن مورد که شرم آور خواهد بود. پلنگ عرضه نشد او را با یک تیم بود که به طور مداوم مجهز به رقابت در پلی آف. در این فصل که Panthers رفت سوپر جام – هنگامی که نیوتن infamously موفق به شیرجه برای توپ سست – که تصویر نیوتن عدم بهار به زمین برای آن است که زندگی در آگاهی است. از آن شده است از طریق الگوی رفتاری چرخه و در حال حاضر به طور کامل پخته شده-در بخشی از میراث او. بنابراین او پس از بازی عملکرد با نظرات اعم از درد-بازنده-whiner به بزرگ-رقیب-که-متنفر-به-از دست دادن بسته به نظر بخشندگان ذاتی تعصب.

که برای به تصویر ماندگار از نیوتن حرفه ای پتانسیل قهرمانی راست وجود دارد-اما-از دست, شرم آور خواهد بود. اغلب او را مجبور به کشیدن یک مرگ دسته برگشتی (با کمک از یک همواره درخشان دفاع). به عنوان تیم جمع آوری شده نسبت به شایستگی دوباره بدن خود را داد.

در اینجا امید او می تواند دوباره بجای اول برگشتن که آیا این پایان نیوتن به عنوان یک نویسنده اما یک دست انداز سرعت در راه به جذاب دوم عمل می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>