عناوین برنده در همه گیر-تغییر فصل فقط به عنوان حلال

وقتی که فصل قطع تاخیر و یا کوتاه با COVID-19 در نهایت تکمیل خواهد شد و این قهرمانی تعداد به شدت? را حلقه بود کاملا شعله ور? را میراث ضمیمه شده با ستاره?

اگر LeBron James می توانید با کشیدن لس آنجلس لیکرز از طریق کوتاه باقی مانده از فصل به طور منظم و برنده عنوان دیگری در اورلاندو خواهد او چهارمین قهرمانی در نظر گرفته شود معادل آن به سه نفر اول ؟ اگر لیگ قهرمانان است که تا کنون از سر گرفته می تواند لیونل مسی را بالقوه پنجم اروپایی تاج وزن به شدت به دیگران ؟ اگر لیگ اصلی بیس بال نقش به شدت کوتاه فصل خواهد شد بخشی از, لیگ جهانی سری آگهی ها نیز قطع می شود را به یک اندازه متناسب? خواهد پاورقی بود در زیر قرار داده شده لیورپول اول لیگ برتر جایزه در سه دهه به این دلیل که لیگ-اسپری قرمز تا به حال به سه ماه صبر کنید در آخر چند نکته به پرچ عنوان ؟

اینها برخی از سوالاتی که مطرح شده بود در هنگام ورزش رزومه و سرانجام جدید ما عادی شده است. چگونه ما روی چیزی حساب کردن با این اختلال فلج کننده جهانی همه گیر? است که در سال 2020 فصل بی اعتبار?

ما باید کسانی که تعداد عناوین مشابه به عنوان هر یک از دیگر.

که آنچه در سابقه حکم. این اتفاق قبل از یک لیگ برتر فصل تحت تاثیر یک عامل خارجی. زیادی است.

If Lionel Messi and Barcelona win La Liga or the Champions League again, it will be just as legitimate as other seasons. (Photo by Tim Clayton/Corbis via Getty Images)
اگر لیونل مسی و بارسلونا لالیگا یا لیگ قهرمانان اروپا دوباره از آن خواهد شد فقط به عنوان مشروع به عنوان دیگر فصول است. (عکس توسط تیم کلیتون/Corbis از طریق گتی ایماژ)

1918 MLB کمپین کوتاه قطع شد و چون از آخرین پست ها از جنگ جهانی اول فصل به طور منظم متوقف شد حدود 25 بازی در اوایل با Boston Red Sox و توله شیکاگو بلافاصله اقدام به مسابقات جهانی – ساکس برنده چهار بازی برای دو – حتی اگر نه تیم بود و در هر نقطه در نزدیکی عقد پرچم.

در طول جنگ جهانی دوم, بازی بیس بال, بازی های برگزار شده در تلقی بیش از حد مهم به روحیه ملی توسط رئیس جمهور فرانکلین روزولت به قطع شود. اما 500 عمده leaguers و بیش از 4000 جزئی leaguers خدمت در ارتش در طول جنگ. برخی مانند تد ویلیامز باب فلر و Yogi Berra – که نیست هنوز یک اتحادیه عمده مبارزه و واقعی جنگ قهرمانان خود را. مقدار زیادی از دیگران صرف جنگ بازی, نمایشگاه بازی برای نیروهای نظامی در هاوایی هرگز در آینده در هر نقطه نزدیک به عمل است. لیگ های بزرگ آنقدر تهی از استعداد که Cincinnati Reds با استفاده از یک 15 ساله پارچ; نیویورک یانکیز قرار داده و خود را 42 ساله پنبه حلاجی تمرین پارچ را به یک بازی از 22 سال پس از آخرین بزرگ-لیگ ظاهر و سنت لوئیس Browns سابقه یک مسلح outfielder.

در هر رای ما تعداد St. Louis Cardinals جهان سری عناوین از سال 1942 و ’44 همان گونه دیگر درست مثل ما یانکی’ در ’43 و دیترویت ببر’ در ’45.

یک اعتصاب کوتاه 1995 فصل بیس بال اما ما فکر نمی کنم هیچ کمتر از آتلانتا بریوز جهان سری عنوان است که در سال تنها نقره در طلاکاری شده سن که ballclub. واشینگتن ردسکینز برنده سوپر باول در سال 1982 و ’87 هر دو در اعتصاب کوتاه فصل است. ما هنوز هم تعداد کسانی که. ایضا با سن آنتونیو اسپرز’ 1998-99 قهرمانی و گرمای میامی در 2011-12 هر دو تحریم فصول. هیچ ستاره یا پشت سر تیم دانکن و جیمز اول عناوین. یا در واقع Patrick kane’s دوم جام استنلی با Chicago Blackhawks در سال 2013 در یکی دیگر از تحریم مبارزات انتخاباتی.

LeBron James will be chasing a fourth ring this summer and fall. (Photo by Brian Rothmuller/Icon Sportswire via Getty Images)
LeBron James خواهد بود تعقیب یک حلقه چهارم این تابستان و پاییز. (عکس توسط برایان Rothmuller/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

قطعا نه همه کوتاه فصل همان نگاه. اگر بیس بال باد تا بازی فصل به طور منظم است که نیمی از آن از یک استاندارد مبارزات انتخاباتی و یا حتی کمتر از یک سوم – از آنجا که خود را صاحبان تیم به نظر می رسد hellbent در آزادسازی هر گونه ضرر و زیان بالقوه در, بازیکنان, بعد از سال نرخ ثابت سود – اعتبار نتیجه پرسش و بازخواست خواهد شد. که به ویژه در ورزش که تا تثبیت شده بر روی اعداد و ازدواج به سنت به عنوان بیس بال. اما چگونه شما رسیدگی تفاوت بین یک نیم فصل و یک فصل کامل با جایگزینی بازیکنان ؟

در طول جنگ جهانی دوم لیگ برتر تا به حال تنها 16 تیم. در یک زمان و یا دیگری 125 درصد از لیگ کل فهرستی از نقاط دور بود در ارتش. و که درست بود 10 برابر بیش از افراد زیر سن قانونی. یک فصل کامل بازی با هر مالش می تواند scrounged تا معتبر تر از نیم فصل با عمده هر ستاره در دسترس است ؟ و اگر چنین است آیا این نشان می دهد که یک فصل بیس بال با استثنایی تعداد rainouts نیز باید مشاهده شود متفاوت از یک آفتاب پخش فصل? زیرا به ناچار شده اند یک اثر.

هیچ تجزیه تفاوت به دلیل عملکرد آنها تنها نادرست equivalences. در هر فصل و در واقع هر عصر و عملکرد خود را شرایط. جنگ فصل یک قربانی از جغرافیای سیاسی. تحریم و اعتصاب فصل آورده بودند و در اختلافات اقتصادی. و یک بیماری همه گیر فصل نیز مختل شد توسط یک نیروی است که جایگزین ورزش خود را.

به عنوان برنده به حساب همان. یا آنها باید به هر حال. تمام حلقه ها یکسان هستند. و یا دیگری شما باد litigating هر متغیر تنها تا کاملا دست نخورده فصل باقی مانده است. و وجود دارد هیچ یک از کسانی که.

لیندر Schaerlaeckens یک یاهو ورزش فوتبال مقاله نویس و ورزشی و مدرس ارتباطات در Marist College. او را دنبال کنید در توییتر @LeanderAlphabet.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>