باقی مانده از فصل NBA در حال رفتن به سنگسار رویداد ورزشی تا کنون

در حالی که هنوز هم وجود دارد بسیاری از موانع برای روشن شدن آن به نظر می رسد به عنوان هر چند NBA است که مجموعه به آن بازگشت در پنج شنبه, جولای 31 در والت دیزنی جهانی توچال امکانات در اورلاندو فلوریدا. شاد شاد و خوشحال طرفداران ورزش.

مرتبط با: سابق NBAer مایک میلر کاملا آشپز کالج بازیکن در 1-در-1

بیست و دو تیم بعد از بازگشت به اقدام 13 از کنفرانس غرب و نه از شرق و غرب و تمام 22 بازی خواهد کرد هشت “به طور منظم” فصل بازی ها قبل از پلی آف آغاز خواهد شد. کسانی نهایی هشت بازی را تعیین حذفی بذر و نیز وجود خواهد داشت یک پتانسیل بازی در مسابقات هشت دانه در هر کنفرانس. برای آن رخ می دهد نه دانه باید در چهار بازی از هشت دانه در پایان فصل به طور منظم. برای نه دانه برای پیشبرد این امر نیاز به ضرب و شتم هشت دانه دو بار در یک ردیف. هشت دانه را تنها نیاز به پیروزی در هنگامی که در این بازی-در سناریو.

اما نکته ای که در این پست به توضیح NBA بازگشت-به-بازی, برنامه, آن را به نقطه ای از این توییت از NBA خودی شمس Charania:

NBA به حالت تعلیق در آزمون به صورت تفریحی مواد مخدر زمانی که فصل متوقف شد و با توجه به کروناویروس و به عنوان Charania گزارش آن باقی خواهد ماند که راه را برای بقیه سال. که به معنی باقی مانده از NBA فصل و پلی آف خواهد بود که بیشتر سنگسار رویداد ورزشی در تمام دوران است. هیچ بحث است.

ببخشید JR, اما من فکر می کنم شما مرد هستید هر کس فکر می کند وقتی که می آید به بازی در یک بازی NBA در حالی که به عنوان یک بادبادک بالا. جهنم وجود دارد یک ویدیو یوتیوب به نام “JR Smith علف های هرز-شب مقابل تاتنهام” که ویژگی های اسمیت پرتاب های بی شماری airballs و ساخت یک شات تنها در یک فوران چاه نفت از دست دادن:

زیبایی JR, اگر چه, این است که این می توانست او را به طور کامل هوشیار و به همین دلیل او خاموش بود. آن را سخت به بگویید که تفاوت از او در حال بالا و بالا نیست که او را چاک تا تمام کسانی که عکس های به هر حال.

با گذشت زمان و بیشتر و بیشتر مردم به نظر می رسد در آینده در اطراف در قانونی کردن ماری جوانا بسیاری از بازیکنان سابق NBA را از تخت گفت: آنها بالا قبل از بازی به طور منظم. و این زمانی بود که آنها می دانستند که آنها می تواند تست شده است. این بچه ها همه می دانند که آنها نمی گرفتن تست شده در اورلاندو است. زن و شوهر که با این واقعیت است که آنها احتمالا از داخل این امکانات در همه زمان ها و بسیاری از … اومم … “سرد” در جریان خواهد بود. من فقط امیدوارم که وجود دارد تاکو بل در این نزدیکی هست و آن را باز نیمه شب گذشته. JR در راه خود را به اورلاندو به عنوان ما صحبت می کنند و او را مایل به بازی برای هر تیم است که می خواهد او را.

مرتبط با: LeBron را ‘امضا’ حرکت ثابت می کند MJ می دود و او را مانند یک گوشت سینه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>