قبل از اینکه شما بیرون رفتن در اعتراض به درک آنچه که شما روبرو هستند. گاهی اوقات این تظاهرات آلوده با غارتگران و تظاهر کنندگان که می تواند به معنای تعامل با اجرای قانون و به طور بالقوه بازداشت. و اگر تلفن شما است که شما آن را می توان به عنوان یک ابزار علیه شما.

برای محافظت از خود و داده های خود را وجود دارد یک ویژگی امنیتی اندروید که باعث می شود آن را دشوار است برای کسی که دیگر از شما را به دسترسی به تلفن خود را. بنابراین در شانس فعال است که شما از هم جدا هستند از تلفن خود را, شما می توانید کاملا به خواب دانستن که داده های خود را نسبتا امن است.

از ویژگی های است که به نام Lockdown Mode. هنگامی که فعال, بیومتریک (تشخیص چهره یا اثر انگشت) به طور موقت غیر فعال شده و گوشی خود را قفل خواهد شد. بیومتریک تنها بازگشت هنگامی که شما باز کردن قفل خود را با کد عبور پین یا ژست — به عبارت دیگر چیزهایی که شما نمی تواند از نظر قانونی مجبور به دست.

روش 1: گوشی های سامسونگ در حال اجرا یک UI

برای فعال کردن قفل در سامسونگ آندروید پوست (یک UI) باز کردن تنظیمات در کهکشان خود را و را انتخاب کنید “روی صفحه نمایش قفل.” را انتخاب کنید “امن قفل تنظیمات” و ورودی خود را رمز عبور پین یا حرکت. فعال کردن “نمایش مستند گزینه” ضامن برای اضافه کردن این ویژگی.

برای فعال کردن قفل گزینه دسترسی به قدرت منو یا طولانی با فشار دادن “کنار کلید” و یا با استفاده از قدرت جدید منو را فشار دهید در تنظیمات سریع.

را انتخاب کنید “Lockdown mode” را فعال نمایید. گوشی قفل خواهد شد و بدون این گزینه برای استفاده از بیومتریک برای باز کردن آن است.

روش 2: LG & وان پلاس گوشی

باز کردن تنظیمات را انتخاب کنید و “امنیت و قفل صفحه نمایش” (در LG, از آن خواهد شد به نام “روی صفحه نمایش قفل و امنیت”). را انتخاب کنید “امن قفل تنظیمات” یا فشار دادن گزینه مربوطه و یا با انتخاب آیکون چرخ دنده در کنار “امن قفل.” فعال کردن “Secure lockdown گزینه” ضامن.

مطبوعات طولانی قدرت منو را انتخاب کنید و “مستند” قفل کردن گوشی خود و temporaily غیر فعال کردن بیومتریک.

روش 3: سهام گوشی های آندروید (Android 10)

برای آندروید 10 گوشی های هوشمند در حال اجرا انبار (یا نزدیک به سهام پوسته) شما را پیدا خواهد کرد این مستند گزینه با باز کردن تنظیمات انتخاب “نمایش” و سپس انتخاب “قفل صفحه نمایش.” در اینجا شما پیدا کردن “نمایش مستند گزینه” ضامن آن شما نیاز به فعال کردن.

برای فعال کردن آستین دکمه پاور را فشار دهید و را انتخاب کنید “مستند” از قدرت منو. گوشی را به صفحه نمایش قفل با بیومتریک غیر فعال است.

روش 4: سهام گوشی های آندروید (Android 9)

آندروید گوشی های هوشمند 9 را پیدا خواهد کرد Lockdown mode به تنظیمات> امنیت & location –> قفل صفحه نمایش تنظیمات. فعال کردن “نمایش مستند گزینه” ضامن برای اضافه کردن این دکمه به منوی قدرت. برای فعال کردن قفل آستین دکمه پاور را فشار دهید و را انتخاب کنید “مستند” از منوی.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی