در سال 2017, با یک فصل فوتبال در افق و با khezri از کار یک گروه از NFL کارکنان به دنبال مخاطبان با رهبری ارشد و کمیسر. آنها در ملاقات با راجر Goodell و دیگر مدیران ارشد در ماه اوت در 345 خیابان پارک در نیویورک در زمان برخی از 1000 نفر در اعتراض Kaepernick بیکاری خارج است.

“چرا نمی توانم با او کار است؟” توده های مردم فکر. کارکنان تعجب بیش از حد.

“او این است که blackballed? شما می توانید بچه ها بحث به ما؟”

آنها می خواستند پاسخ. هر روز زمانی که آنها می خواهم از ترک آنها می خواهم به خانه به خانواده و دوستان و دفاع از NFL. اما زمانی که آنها پریدند در اتومبیل و یا در مترو صبح روز بعد برخی از سوال ارزش شرکت آنها کار می کرد.

به طوری که آنها نشستم با Goodell معاون اجرایی رئیس جمهور از فوتبال عملیات Troy وینسنت و دیگران. از آنها خواسته به این سوالات و بیشتر.

“آیا NFL ایستادن روی این مسائل که Kaep kneeling است؟”

“می تواند شما را حداقل به ما که تایید کسی نیست که سکوت به صورت زانو زدن در مورد مسائل است که ما در مورد مراقبت از?”

“چرا ما گفت که ما اذعان نژاد پرستی و ظلم و ستم و خشونت پلیس و ما آن را محکوم?”

Esé Ighedosa سپس یک لیگ کارمند و رهبر NFL سیاه نامزدی شبکه (بن) بود و در آن جلسه.

“ما می خواستیم NFL می گویند:” ما محکوم به نژاد پرستی و ظلم و ستم ” و ” سیاه و سفید زندگی می کند, ماده,’ ” او به یاد می آورد در حال حاضر. “NFL آماده نیست. آنها آماده نیست برای گفتن چیزهایی که آنها نیاز به می گویند.”

و برای سه سال آنها نیست. یک هفته پس از جورج فلوید مرگ با جهان فوران در اعتراض نکردند. این سروپا صدمه ده ها تن به احتمال زیاد صدها نفر از کارکنان. این منجر به یک هفته از خام عاطفی “ناراحت کننده” زوم تماس که در آن کارکنان به اشتراک گذاشته شده داستان های شخصی از خشونت پلیس و یا از درک سفید امتیاز. سرانجام در روز جمعه پس از بازیکنان منتشر شد تصویری قدرتمند هل دادن لیگ به اتخاذ یک قوی تر موضع Goodell انجام داد.

“ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید,” او گفت: از زیرزمین خانه خود را. “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است.”

Ighedosa تماشا کردم و فکر کردم “وای.”

“این یک دایره کامل لحظه,” او می گوید. “همه چیز که کمیسر گفت: در تصویری بن از او پرسید و لیگ می گویند سه سال پیش است.”

تغییر چندین فعلی و سابق NFL کارکنان می گویند یک اوج سال گل نشسته کار می کنند, پشت صحنه, همه از بنیانگذاران لیگ اصلی تنوع شورای اخیر استخدام که شجاعانه صحبت کرد تا هفته گذشته. بازیکنان تصویری به عنوان یکی از کارکنان سابق می گوید که “نی که پشت شتر را شکست.” و با توجه به NFL سخنگوی Goodell آن را دیدم در طول یک هیات ارشد نشست و گفت: “من باید به آنها پاسخ دهند.”

همه این Ighedosa می گوید: “در جریان بوده است برای سال. مردم از دست داده اند و خواب بیش از آن. … این داستان است که باید گفته شود. به دلیل آن بوده است هرگز قبل گفته.”

Eli Harold, Colin Kaepernick and Eric Reid kneel during the national anthem before an NFL game against the Dallas Cowboys in 2016. (AP)
الی هارولد, khezri و اریک رید زانو زدن در طول سرود ملی قبل از بازی NFL برابر دالاس کابوی ها در سال 2016. (AP)

مبارزه در

در تابستان سال 2016 پس از پلیس کشته آلتون استرلینگ و Philando کاستیا در back-to-back روز سیاه NFL کارکنان راه می رفت به کار غرق شده است. فشار برای انجام هرگز متوقف شد. اما ذهن خود را سرگردان آشفته. برخی در زمان پیاده روی در اطراف بلوک با هم. دیگران تبدیل خالی اتاق ملاقات به فضاهای امن و اجازه دهید احساسات پرواز.

نیم دوجین از آنها تصمیم به تشکیل یک گروه میل. آنها به خرید از مدیران. آنها راه اندازی, سیاه, نامزدی شبکه برای حمایت از همکاران و حمایت از تنوع نژادی در سراسر لیگ.

این مبارزه آغاز شد که مدتها قبل از آنها وارد NFL است که قدمت آن به لیگ اول استخدام است. آن ادامه داد: در اوایل 2000s با تشکیل یک تنوع شورای اسلامی و رهبران مانند مرد گروه تئاتر و جرثقیل کرافورد. دفتر تنوع در آن زمان کرافورد می گوید که “وحشتناک” و “اسفناک است.” او به یاد می آورد یک جلسه زمانی که بحث با Goodell شورای اجرایی حامی شد “شدید.” Goodell ذهن کمیسر پل Tagliabue بستری NFL رکورد در تنوع بود “احساساتی است.”

بنابراین شورا تحت فشار قرار دادند برای تغییر — اما ملاقات مقاومت مواجه. آنها پیشنهاد جدید رئیس تنوع نقش افسر; این پیشنهاد رد شد. پرسید که آیا او احساس تهاجمی هل برای تنوع خواهد صدمه دیده خود را به سمت بالا تحرک در شرکت کرافورد می گوید: “کاملا. چرا که آنها را پشتیبانی نمی کند آن را.”

پیشرفت کند بود. حمایت همیشه در زمان شجاعت در چه یکی از کارکنان سابق خواستار یک “فرهنگ سازمانی لادن با ترس است.” هر NFL کار است و آرزو. “هنگامی که شما وجود دارد,” Ighedosa می گوید: “شما به طور مداوم در مبارزه سپاسگزار بودن وجود داشته باشد بلکه مایل NFL به یک جای بهتر.” او و دیگران راه می رفت و یک خط خوب: “چگونه می توانم یک ضربه بدون اعتقاد خودم و یا باعث مشکلات؟”

بن ملاقات با منابع انسانی به بحث در مورد شیوه های استخدام و سازماندهی شده “ناهار و یاد می گیرد” با Goodell و اجرایی دیگر سرور مجازی که در آنها آشکارا مورد بحث نژاد. وجود مقاومت به تدوین برخی از اصلاحات اما لیگ بیشتر شد “عمدی” در آن استخدام. تکرار سفر به کسب و کار و رسانه های همایش. لیگ حمایت HBCU نبرد مغزها و سازماندهی تنوع و شمول اجلاس در لس آنجلس.

مبارزه برای قوی تر عمومی پیام, هر چند یکی که بن در سال 2017 نمی تواند برنده.

“NFL هنوز نداده درک که آنها تا به حال فراتر ورزشی” Ighedosa می گوید. “در ذهن خود آنها را بزرگ کار می کنند. آنها کمک به بسیاری از سازمان ها و کمک به آنها از بسیاری از مردم نیاز دارند. … چرا نمی تواند کار را برای خود صحبت می کنند?

“که به جنگ داخلی در NFL: آن را به اندازه کافی برای کمک به سازمان هایی که در حال کمک به با این مشکل است. شما مجبور به استفاده از پلت فرم خود را. و هنگامی که NFL می گوید چیزی اشتباه است وقتی NFL می گوید: ‘black lives matter’ است که بسیار قدرتمند است. … شما باید مسئولیت را به بازیکنان خود را به کارکنان خود را به طرفداران خود را به صحبت در مورد این مسائل و محکوم کردن برخی از چیزهایی.”

و زمانی که لیگ نذاشتی ؟

“هنگامی که شما آب کردن زبان, شما آب پایین تجارب ما” Ighedosa می گوید.

“برای کسی مثل من و بسیاری از کارکنان که سخت بود برای آشتی.”

عاطفی هفته

Ighedosa چپ لیگ در سال 2018 است. او میراث و بن ادامه داشت. آنها قاب دو هفته گذشته و در روز جمعه بستری است. نسل جدیدی از “مجرمین” و پرقدرت صدای انجام شده پیام خود را به جلو.

Jarick واکر یکی از آنها بود. او را استخدام کرد تا این زمستان گذشته. او نزدیک به گریه اشک شادی در سوپر باول. او دوست داشت خود را در چند ماه اول ،

او همچنین یک دونده. و به عنوان یک مرد سیاه پوست, مارس تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery او را تکان داد.

“این چیزی است که من نمی توانم فکر می کنم در مورد هر بار که من بیرون بروید” او می گوید در حال حاضر. “من مطمئن شوید که من تا به دوست دختر من و او را یک بوسه من قبل از بیرون رفتن برای یک اجرا. فقط چون — کسی چه می داند؟”

دو ماه بعد یک افسر پلیس به زانو در جورج فلوید گردن و واکر ذهن در گیر کرده است که تصویری که تصویر.

“هر بار که شما آن را ببینید شما فکر می کنم آن می تواند یک برادر پسر عموی یک خواهر و یک خواهر زاده برادرزاده حتی پدر و مادر” او می گوید. “و این ترسناک است.”

او هنوز هم تا به حال به کار ، در روز فلوید پس از مرگ او در ورود به سیستم با عدم قطعیت است. او می دانست که در ذهن او بود. او نمی دانست که اگر همکاران به خصوص سفید همکاران بودند حتی آگاه است. NFL مدیران اجرایی نشده بود خطاب آن است. در روز پنج شنبه و یا جمعه به او رسیده به هم تیمی های: “وقتی که چیزهایی مانند این اتفاق می افتد, ما دریافت پیام داخلی? آیا ما [را] … هیچ چیز؟”

واکر دوستان در نایک و تکنولوژی شروع یو پی اس و گلدمن ساکس و در کسب و کار موسیقی.

“آنها با داشتن مکالمات,” او می گوید. “و یا حداقل یک ایمیل به بیرون رفت. من فکر نمی کنم این امر می تواند قابل قبول برای آن نیست که اتفاق می افتد [at NFL]. به عنوان یک فرد سیاه و سفید شما فقط امیدوارم که کار شما را برای یک محل است که معتقد است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

روز شنبه, NFL منتشر شد بیانیه و نمی گویند که. که صدمه دیده است.

بنابراین شروع احساسی ترین کار هفته لیگ بسیاری از کارکنان می تواند به یاد داشته باشید. بن بسیج برای بررسی در در کارکنان. Alexxis فرانکلین و دیگر co-صندلی رله احساسات به رهبری ارشد. روز پنجشنبه بن میزبانی برخی از 120 نفر برای یک جلسه با عنوان “اجازه دهید آن را.” کل تماس فرانکلین می گوید که “شدید.”

ادارات برگزار سنگین جلسات به عنوان به خوبی. آنها مسدود کردن یک ساعت در تقویم. بسیاری از زوم تماس به طول انجامید ، در روز سه شنبه و چهار شنبه, واکر و دیگران بی شماری صحبت کرد. افراد در تماس با منابع انسانی و رهبری ارشد. حدود 20 نفر از اعضای تیم رسانه های اجتماعی با ارسال نامه ای به یک مدیر اجرایی است. آنها و بسیاری از دیگران احساس لیگ باید بگویم بیش از آن در حال حاضر.

در این زمان یک NFL سخنگوی میگه Goodell در حال حاضر تصمیم گرفت او را. بازیکنان تصویری تولید شده توسط یک “سرکش” رسانه های اجتماعی کارمند شکل Goodell پیام. یک بعد از ظهر جمعه تاون هال مستحکم آن است.

Roger Goodell has been commissioner of the NFL since 2006. (AP)
راجر Goodell شده است کمیسر NFL از سال 2006. (AP)

“این در مورد زمان’

واکر قلب کوبید به عنوان او صحبت کرد. او دست و پا می لرزید. او یک سال اول کارمند پرداختن به تمام چند میلیارد دلاری شرکت. شور و شوق خود را, اگر چه overrode هر اعصاب.

“در لیگ که بازیکنان را تا 70 درصد از لیگ حق چیز برای انجام در اینجا باید یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است” او گفت Goodell و صدها دیگران orating آماده کرد. “اما شاید به این دلیل که لیگ ما دفاتر فقط از 10 درصد سیاه کارکنان ما نمی تواند به نظر می رسد برای به دست آوردن این حق است.

“من نسل اول جامائیکا آمریکایی است. خانواده من به سختی می دانستم که آنچه در فوتبال بود که آنها به آمریکا اما فوتبال و NFL چیزی بود که خانواده ام با هم و ما احساس بخشی از این کشور است. این امریکا بود این بازی. هنگامی که تراژدی 9/11 اتفاق افتاد NFL آورده و این کشور با هم. هنگامی که طوفان کاترینا پاک کردن بخش هایی از این کشور NFL آورده و این کشور با هم. در حال حاضر کشور ما در برخورد با یکی دیگر از فاجعه دیگر فاجعه است که در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی و NFL است پا را از این کشور با هم. چرا ؟

“تمام هفته من شده اند از دست دادن خواب در مورد آنچه در جریان بوده است در این جهان نمی دانستند که در آن کارفرما می ایستد در موضوع و آنچه که من احساس NFL باید انجام دهید. من معتقدم که این بازیکنان بهترین گفته: محکوم به نژاد پرستی. عذرخواهی به بازیکنان که اعتراض مسالمت آمیز برای این موضوع. معکوس بان. در نهایت اجازه دهید جهان می دانم که با فریاد از قله است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

ساعت بعد Goodell آن را گفت. Ighedosa فکر بازگشت در سال کار فعال است که کلمات خود را. کرافورد تنوع شورای اصلی بود “حیرت زده” اما به خود گفت:: “این در مورد زمان است.”

حال سؤال این است که چه می آید بعدی.

“بسیاری از ما غیر سیاه و سفید همکاران و رهبران بودند اعتراف به تقصیر یا به اشتراک گذاری چگونه آنها در حال رفتن به انجام بهتر” واکر می گوید. “وجود دارد و این وحدت لحظه ای که همه رفتن به نگه داشتن همه پاسخگو باشد. من واقعا بر این باورند NFL می تواند جایگاه شایسته خود را در بودن یک رهبر در چه انجام شده در خارج بلکه آنچه را انجام داده داخلی در اطراف این موضوع کل کل این جنبش است. و این خاص است. این چیزی است که من می خواهم به بخشی از. یک شرکت مانند NFL قدرت برای تغییر کشور و جهان است. و من مانند بسیاری از مردم تشخیص دهند که قدرت و در حال رفتن به فشار به این کاتالیزور برای تغییر.”

در فوری-اصطلاح وجود دارد را یک گام بیشتر NFL می تواند.

آن را به معنی چیزی است که به شما برای آنها را به طور خاص ذکر khezri? من از واکر.

“آه” او می گوید: با نیمه خندیدن نیمه آه. سپس به صراحت: “آره خواهد بود. آن را به معنای زیادی.”

و حس می کنید که این امر به معنای زیادی به دیگر NFL کارکنان بیش از حد ؟

“کاملا.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی