لیگ اصلی بیس بال ادعا داوری فرشته هرناندز eavesdropped در یک تماس در تابستان گذشته در حالی که لیگ بررسی شد چرا 2019 بازی به تعویق افتاد برای نزدیک به 20 دقیقه با توجه به قوانین موضوع ورزشی است Daniel Kaplan گزارش شده است.

اتهام به نور آمد در یک MLB حقوقی تشکیل پرونده در روز جمعه. پر کردن بخشی از یک جریان 2017 طرح دعوی در دادگاه است که در آن هرناندز ادعا لیگ تبعیض نژادی در برابر او.

آنچه اتفاق افتاده است در سال 2019 به تعویق افتاد بازی ؟

هرناندز بود اقدام خدمه رئیس برای یک ماه جولای سال 2019 بازی بین Boston Red Sox و Tampa Bay Rays که به تعویق افتاد زمانی که اشعه مدیر کوین, پول نقد, نقل مکان کرد و پارچ آدم Kolarek به پایه اول. Red Sox تحت اعتراض هر چند آنها کاهش یافته و به دنبال آن بعد.

تحت MLB قوانین هنگامی که یک پارچ حرکت به یک موقعیت دفاعی که تیم خود را از دست بدهد تعیین شده hitter وظیفه و DH موقعیت در صف است “قفل شده است.”

در براده و سپس رئیس بیس بال افسر جو تره نوشت که هرناندز “تا به حال به یادآوری شود این قانون توسط خدمه خود را” حتی اگر او تا به حال جریان شده در آن قبل از این سری در هر ورزشی. توره ادامه داد که هرناندز را دنبال نمی کند تا با قانون دوم که مورد نیاز او برای تعیین ترکیب پس از نقد نیست تعیین میکنید سفارش خرید برای دو subs.

توره در حال حاضر دستیار ویژه کمیساریای.

MLB ادعا هرناندز eavesdropped در تماس

In a discrimination lawsuit, MLB claimed Angel Hernandez eavesdropped on an investigative phone call with another umpire. (Norm Hall/Getty Images)
در یک تبعیض دعوی MLB ادعا فرشته هرناندز eavesdropped در یک تحقیقی تماس تلفنی با یکی دیگر از داوری. (هنجار Hall/گتی ایماژ)

موضوع این نیست که چه هرناندز نیست در بازی انجام دهید اما آنچه او را پس از آن.

توره تحقیقات به تاخیر و مصاحبه با داوران درگیر است. برای اولین بار بود هرناندز. پس از آن بود که داوری اد Hickox. MLB است و مدعی است که هرناندز ماند در خط به گوش دادن به Hickox مصاحبه حتی اگر او گزارش می دانست که صحبت شد به معنای انجام شده به صورت جداگانه.

توره نوشت: هرناندز در یک Aug. 23 نامه, در هر ورزشی:

“شما اذعان کرد که شما آگاه بودند قبل از تماس های که آنها در نظر گرفته شده به طور جداگانه و نه اختلاف است که شما باقی مانده در خط. در عوض شما ارائه شده تعدادی از بهانه ای برای چرا شما باقی مانده در خط. شما ادعا نمی دانم که آیا شما قرار است برای ماندن در خط و که به شما می خواستم در دسترس خواهد بود اگر هر چیزی بیشتر بود پرسید: شما … شما ادعا توجیهی برای ماندن در خط (به آدرس هر گونه سوال بیشتر) گونه های ساده لوحی در نور خود ادعا می کنند که شما فقط شنیده بخشهایی از Hickox تماس بگیرید و این واقعیت است که شما سکوت حتی زمانی که شما شنیده اظهارات Hickox که شما بعد ادعا می شود نادرست است. به سادگی پیدا کنیم و خود را اظهار توجیه باقی مانده در خط به محتمل داخلی ناسازگار استوار بر حقایق است که نادرست هستند و معتبر نیست.

توره نام آن را تلاش برای “عمدا و فریب آمیزی استراق سمع در یک مکالمه محرمانه” و “فاحش جرم.” هرناندز محروم شد از بازیگری خود را crew chief وضعیت در آن زمان از این نامه است.

هرناندز وکیل می گوید ادعای تلافی

کوین مورفی, هرناندز, وکیل اظهار داشت که MLB شد حمله به قربانی پس از آن تا به حال هیچ چیزی برای گفتن در مورد مشتریان خود.

“فرشته هرناندز نمی استراق سمع او دعوت شد تا بر روی آن تماس بگیرید … و MLB فرشته گفت او درست تصمیم” مورفی گفت: از طریق ورزشی است.

چگونه این همه می آیند در حال حاضر ؟

براده ها بخشی از یک مسئله جداگانه است. هرناندز واصل طرح دعوی در دادگاه در سال 2017 ادعا MLB و تره تبعیض علیه او و چون او شده است, لاتینی. او گفت که به همین دلیل او داده نشده تبلیغات و از دست رفته در جهان سری تکالیف.

او همچنین ادعا کرد که زمانی که توره داده شد مسئولیت بیش از داوران در سال 2011 همه چیز در زمان به نوبه خود و هرناندز بررسی شد دیگر “بیش از استاندارد است.” او ادعا می کند توره هرگز او را بخشید برای یک تماس که رفت برابر نیویورک یانکیز که او به طور رسمی موفق در سال 2001.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر