Red Sox مدیر عامل شرکت سام کندی خوش بینانه وجود دارد خواهد بود یک سال 2020 MLB فصل

با هر دو لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان ارتباط تمایلی به تکان دادن در مذاکرات و برخی در حال از دست دادن امید که سال 2020 MLB فصل برگزار خواهد شد.

اخیرا گزارش پیشنهاد از صاحبان شامل 76-بازی فصل است که در پایان سپتامبر. 27. بازیکنان را دریافت 75 درصد سرشکن حقوق. برای بسیاری از بازیکنان که ارائه می دهند به نظر می رسد به غیر استارتر.

سام کندی خوش حال. Boston Red Sox مدیر عامل شرکت معتقد است که با وجود یدک کش-از-جنگ بین صاحبان و بازیکنان ما در واقع باید بیس بال را در زندگی ما هر چه زودتر به جای بعد.

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون با دانلود من تیم برنامه

“آن را فوق العاده خسته کننده برای طرفداران ما برای بازیکنان ما برای ما در مقابل دفتر” کندی گفت WHDH 7 اخبار’ چلسی مک دونالد در روز دوشنبه. “ما تا به حال زمان بسیار دشوار است. ما یک صنعت از روال و برنامه و یقین است. اما من به شما بگویم و من می خواهم طرفداران ما را به می دانم که من بسیار خوش بینانه ما را به بازی بیس بال در این سال است. من واقعا بر این باورند که.

“احساس می کنم که صاحبان و بازیکنان در حال رفتن به گرد هم می آیند. … ما بدیهی است که متعهد به ایفای حداقل 50 برنامه بازی و امیدوارم ما را در پیشرفت هر چه زودتر به جای بعد چون پسر من فکر می کنم این کشور نیاز به بیس بال.”

تماشا کنید:

حداقل کسی است که خوش بینانه است.

اگر MLB نتواند برای رسیدن به یک توافق از آن خواهد شد تنها ورزشی مهم لیگ بدون یک طرح برای بازی در سال 2020 است. NBA توافق رسیده است به سر فصل آن در ماه آینده با 22 تیم و گزارش به اورلاندو فلوریدا., NHL توافق در 24 تیم بازگشت-به-بازی بازی های فرمت و MLS مجموعه برای شروع یک تابستان مسابقات است.

Red Sox مدیر عامل شرکت سام کندی خوش بینانه وجود دارد خواهد بود یک سال 2020 MLB فصل در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>