تورنتو رپتورز یک قهرمانی NBA برای دفاع از یک اقامت طولانی در دیزنی پیچیده در انتظار آنها و مقدار زیادی از سوالات پاسخ داده نشده در مورد نحوه راه اندازی مجدد فصل کار خواهد کرد.

به عنوان NBA تنهاست کانادا تیم وجود دارد پیچیدگی اضافه شده: مرز ایالات متحده.

رپتورز مربی نیک پرستار روز سه شنبه گفت که تیم او هنوز هم کار را از طریق سناریوهای مختلف برای داشتن تمرینات قبل از رفتن به دیزنی جهان در نزدیکی اورلاندو فلوریدا همراه با 21 تیم های دیگر در ماه آینده برای راه اندازی مجدد این فصل است. تیم انتظار می رود در دیزنی در اطراف جولای 7, هر چند انتظار این است که لیگ را اجازه شیوه های قبل از آن تاریخ است.

“ما واقعا تصمیم نهایی در آن در تاریخ به reconvene و یا که در آن ما در حال رفتن, و یا هر یک از این نوع از مسائل در عین حال” پرستار گفت: در تماس با تورنتو رسانه ها. “ما برنامه در هر دو طرف مرز فقط برای انجام آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است. این نوع از اولین و مهمترین اولویت — پس شاید به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است بیش از حد.”

برای رپتورز موضوع نحوه ادامه تا حد زیادی ناشی از کانادا مقررات دولت در حال حاضر در محل است که برای 14 روز در قرنطینه برای مردم بازگشت به کانادا. برخی از رپتورز بازیکنان در تورنتو در حال حاضر برخی از آنها در ایالات متحده آمریکا

گرفتن این بازیکنان از کانادا و یا کشورهای دیگر — به ایالات متحده است که یک فرایند کارآمد تا حدودی منظور امضا شده در ماه گذشته توسط وزیر امنیت داخلی چاد F. گرگ که ارائه معافیت برای ورزشکاران حرفه ای از قوانین در جای خود قرار داده و در طول همه گیر که در غیر این صورت منع ورود آنها به آمریکا

“ما هنوز هم یک گزینه است که ما به دنبال در” پرستار گفت:.

NBA نشده منتشر شد بسیاری از جزئیات این طرح که چگونه همه چیز کار خواهد کرد در دیزنی در عین حال با بسیاری از موارد هنوز هم در حال کار کردن در مذاکرات با ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط و نهادهای دیگر. آنچه مشخص است این است که یک برنامه آزمایشی که در آن تیم می رسند در اوایل ماه جولای بازی آغاز می شود در اواخر جولای و 7 بازی NBA Finals می تواند به عنوان اواخر به عنوان Oct. 12.

این بدان معناست که یک تیم اگر آن را به عنوان سری می تواند صرف نزدیک به 100 روز در دیزنی قبل از رفتن به خانه. و اگر رپتورز را انتخاب کنید به یک اردوگاه آموزشی در ایالات متحده از قبل خواهد بود که بدیهی است که اضافه کردن چند روز بیشتر خود را به دور از خانه در کل.

پرستار گفت: او فکر می کند NBA به تیم زمان کافی برای آماده شدن بین عمل و احتمال یک زن و شوهر از scrimmages قبل از بازی — بذر بازی NBA تماس چند آنها را عامل به طور منظم فصل جدول رده بندی — در نهایت شروع دوباره. تیم بازی نیست پس NBA به حالت تعلیق در فصل 11 مارس به دلیل coronavirus نگرانی.

“ما هنوز کاملا نمی باید تمام اطلاعات اما با نزدیک شدن” پرستار گفت:. “روز به روز نزدیک تر می شود و پس از آن ما را به یک تصمیم نهایی است. ما باید برای انجام بسیاری از چیزهایی که شما ممکن است حدس می زنم. ما باید برای انجام برخی از آزمایش حق دور. قبل از اینکه ما را در هر حرکت ما باید به یک مقدار زیادی از چیزهایی که در محل.”

___

آسوشیتد پرس نویسنده ایان هریسون در تورنتو کمک به این داستان.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

تیم رینولدز آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی