نیویورک (AP) — لیگ اصلی بیس بال ساخته شده است یکی دیگر از تلاش برای شروع coronavirus-تاخیر نجومی در اوایل ماه جولای پیشنهاد 76-بازی فصل به طور منظم گسترش برگشتی از 10 تیم به عنوان بسیاری از 16 و اجازه می دهد بازیکن برای به دست آوردن حدود 75 درصد از آنها سرشکن حقوق.

بازیکنان حاضر کاهش فراتر از آنچه که آنها توافق کردند که در ماه مارس در مدت کوتاهی پس از همه گیری آغاز شد و بخشی از بیس دوباره acrimonious روابط کار. دشوار مذاکرات را به مخاطره انداخته است قصد دارد برای برگزاری روز افتتاحیه در اطراف چهارم جولای در خالی ballparks و ارائه سرگرمی به یک مکان هنوز هم در حال ظهور از ماه قرنطینه.

MLB آخرین پیشنهاد خواهد تضمین 50 درصد از بازیکنان سرشکن حقوق در طول فصل به طور منظم با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

این پیشنهاد را به خلاص شدن از شر همه رایگان-عامل غرامت برای اولین بار از زمان رایگان-agent عصر آغاز شده و در سال 1976. آن را نیز خواهد ببخشد 20 ٪ از $170 میلیون حقوق در حال حاضر پیشرفته به بازیکنان در طول ماه های آوریل و مه.

“اگر بازیکنان تمایل به قبول این پیشنهاد ما نیاز به رسیدن به یک توافق چهارشنبه” معاون کمیسر دن Halem نوشت: در نامه ای به اتحادیه مذاکره بروس مایر که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “در حالی که ما درک می کنیم که آن را به یک زمان نسبتا کوتاه قاب ما نمی توانیم زباله هر روز اضافی اگر ما به اندازه کافی زمان برای بازیکنان برای سفر به, بهار, آموزش, انجام COVID-19 تست و آموزش و پرورش انجام یک بهار آموزش از یک طول مناسب و برنامه 76-بازی فصل به پایان می رسد که بعد از سپتامبر. 27.”

“در حالی که ما در حال آماده به ادامه بحث گذشته چهارشنبه در یک فصل با کمتر از 76 بازی ما به سادگی به اندازه کافی نیست روز به برنامه های نجومی که در طول مگر اینکه توافق رسیده است در 48 ساعت آینده,” او اضافه شده است.

وجود دارد هیچ پاسخ فوری از اتحادیه است که به احتمال زیاد برای مشاهده این طرح به عنوان یک گام به عقب به دلیل درصد زیادی از حقوق تضمین شده نیست.

“وجود ناآرامی های اجتماعی در کشور ما در میان جهانی همه گیر. بیس بال نمی خواهد این مشکلات را حل کند اما شاید آن می تواند کمک به” واشنگتن پارچ شان Doolittle توییتی. “ما تا به شده است اقامت آماده و ما پیشنهاد 114 بازی – برای حفاظت از یکپارچگی از بازی دادن به ما طرفداران و شهرستانها و از آنجا که ما می خواهم به بازی.”

“این نا امید کننده به یک اختلاف کار هنگامی که وجود دارد بسیار سختی. من آن را نفرت,” او گفت:. “اما ما باید یک تعهد به آینده بازیکنان به حق انجام شده توسط آنها. ما می خواهم به بازی. ما همچنین باید مطمئن شوید که بازیکنان آینده نمی تواند پرداخت برای هر امتیاز ما را.”

در حالی که وجود دارد هیچ شانسی برای بازیکنان خواهد قبول این پیشنهاد به عنوان پیشنهاد کاهش مقیاس کشویی تیم آغوش ماه گذشته که در سمت چپ ستاره فقط با یک کسری از آنها انتظار می رود پرداخت. آخرین پیشنهاد چهره ها برای جرقه بیشتر در مذاکرات است که می تواند منجر به باز روز در برخی از نقطه در ماه جولای.

بازیکن توافق, مارس 26 برای سرشکن حقوق است که بستگی به بازی های انجام شده بخشی از یک معامله برای تضمین زمان سرویس اگر فصل بود scrapped.

MLB می گوید که نمی تواند به بازی در ballparks بدون طرفداران و در 26 ماه مه پیشنهاد 82-بازی برنامه. این اتحادیه در مقابله با پنج روز بعد از آن با 114-برنامه بازی در سرشکن پرداخت که گسترش فصل به طور منظم توسط یک ماه اکتبر از طریق.

MLB نگران موج دوم ویروس خطر می اندازد postseason – هنگامی که MLB برنامه ریزی شده است برای دریافت $787 میلیون در پخش درآمد.

تیم های برآورد جدید ارائه خواهد تضمین $1.43 میلیارد دلار غرامت: $955 میلیون در حقوق از جمله کمک هزینه برای پاداش به دست آورده; $393 میلیون اگر postseason بازی – نیمه پخش درآمد – برای 20% پاداش برای هر بازیکن با یک لیگ بزرگ قرارداد; $50 میلیون برای این فصل به طور منظم postseason استخر به طور معمول بودجه با پول بلیط و 34 میلیون دلار برای ببخشند پیشرفت.

مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول که بالاترین حقوق $36 میلیون هر اند تضمین $5.58 میلیون هر یک تحت اولیه MLB پیشنهاد با فرصتی برای کسب درآمد به حدود 8 میلیون و 25.3 میلیون هر کدام در اتحادیه طرح است. آنها می تواند تضمین $8,723,967 هر زیر آخرین پیشنهاد خواهد بود و رسیدن $12,190,633 هر کدام اگر postseason به اتمام است.

یک بازیکن در $563,500 حداقل می توانید درآمد تا $244,492 و کسانی که در $1 میلیون – حدود نیمی از کسانی که در زمان فعال فهرست اسامی – می توانید دریافت تا $389,496.

MLB برآورد درآمد خود را رها می از $9.73 میلیارد دلار در سال گذشته به $2.75 میلیارد دلار در این سال با 76-بازی فصل. اضافه کردن سرشکن سهام امضای پاداش گزینه خریداری ختم پرداخت تخصیص پاداش و مزایای MLB می گوید بازیکنان را 70.2 درصد از درآمد حاصل از 46.7%. همچنین مقاطعه در امضای پاداش در پیش نویس این هفته و بین المللی بازیکنان MLB پروژه های بازیکنان را 86.2% از 52.1%.

گسترش برگشتی را تغییر عمده برای MLB 30 باشگاه است. Postseason تیم دو و چهار با تقسیم هر لیگ به دو بخش در سال 1969 و سپس به هشت با واقعیت به سه بخش و علاوه بر این از یک کارت وحشی در سال 1995 یک سال بعد از برنامه ریزی با توجه به بازیکنان اعتصاب. این postseason رسیده آن زمان 10 با علاوه بر این از یک دوم کارت های وحشی و وحشی-کارت دور در سال 2012.

بازیکنان پیشنهادی گسترش برگشتی به 14 تیم در دو سال 2020 و ’21. MLB طرح نیز پوشش خواهد بعد از دو فصل. آن چه مشخص نیست فرمت دیگر از به عنوان بسیاری از هشت باشگاه در لیگ.

رایگان عامل پرداخت غرامت به مدت طولانی باعث تلخ دعوا پس از تصمیم داوری در دسامبر سال 1975 که زده رزرو بند – آن منجر به هشت روز اعتصاب در بهار آموزش در سال 1980 و 50 روز اعتصاب در طول سال 1981 فصل است. جبران شده بود تنگ شده در سال های اخیر اما هنوز هم ناشی از عوامل کمتر به مناقصه و امضای بعد مانند کوزه کریگ Kimbrel و دالاس Keuchel در سال 2019.

MLB پیشنهاد حذف کاهش پیش نویس میدارد و بین المللی جایزه امضای استخر تخصیص برای امضای واجد شرایط عامل رایگان.

همه بازیکنان را از حق انتخاب کردن و بازی اما تنها در معرض خطر افراد خواهد بود درمان به عنوان اگر مجروح و دریافت حقوق و دستمزد و زمان سرویس.

بازیکنان بی اعتمادی MLB ناشی از اتهامات از خدمات دستکاری در زمان به تاخیر واجد شرایط به صورت رایگان آژانس و حقوق و دستمزد داوری; حقوق و دستمزد بریده شده برای بازسازی این اتحادیه تماس تانک; آهسته رایگان-agent بازارهای; و پنج سال نسبتا مسطح حقوق.

MLB سرخوردگی با این اتحادیه ساخته شده است پس از تونی کلارک در زمان بعد از مایکل وینر درگذشت در اواخر سال 2013 است. مدیریت شکایت اتحادیه procrastinates در پاسخ به پیشنهادات و سپس باعث گیج کننده مهلت مذاکرات است.

Halem ارسال مایر نامه ای عصبانی شنبه و مایر در پاسخ نوع جمعه.

“من می خواهم برای پاسخ به این اظهارات و mischaracterizations در نامه خود به خاطر ما به خوبی گذشته نقطه که تبادل نامه است استفاده سازنده از ما مدت زمان محدود” Halem دوشنبه نوشت. “روشن ما نه خاموش کردن مذاکرات و نه درخواست که ارتباط مذاکره در برابر خود.”

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی