میکا ریچاردز می گوید که او دارای برچسب ‘کلمه’ زیرا او سیاه و سفید است


Micah Richards: GETTY IMAGES
میکا ریچاردز: گتی ایماژ

سابق انگلستان مدافع میکا ریچاردز گفته است که او دارای برچسب ‘the bling پادشاه” در طول بازی خود را حرفه ای به دلیل نژاد او.

ریچاردز شروع کار خود را در منچستر سیتی. او بیش از 200 ظاهر این باشگاه قبل نیز با بهره گیری از نانامی به بازی در فیورنتینا و استون ویلا.

او 13 ظاهر برای سرمربی تیم ملی و همچنین نمایندگی گیگابایت تیم در بازی های المپیک 2012 لندن.

اما ریچاردز گفته است که او اغلب احساس ناعادلانه درمان در طول بازی خود را حرفه ای چون او سیاه و سفید است.

“من خودم نیاز به عمل در یک راه خاص را به تناسب بنابراین مردم نمی judge me,” ریچاردز گفت: رادیو بی بی سی 5Live.

“من تا به حال فقط برای انگلستان, من سیاه بود من تا به حال یک آئودی و یک محدوده رور. وجود دارد یک زن و شوهر از داستان در گردش مورد من و من کردم برچسب ‘bling پادشاه”.

“اما هر هفته وجود دارد یک داستان در مورد من گفت من نبود تمرکز بر روی فوتبال و آن زمان من شش یا هفت سال به لرزش که برچسب خاموش.

“من به یاد داشته باشید من عامل گفت: یک تیم علاقه مند بودند من اما آنها مطمئن نبودند در مورد زندگی خصوصی خود را, و من فکر ‘نگه دارید, شما قضاوت من و شما نمی دانید من”.

“من می دانستم که من تا به حال به تغییر به جا. من یک شخصیت و من می خواهم به شوخی اما به مدت دو سال در آموزش من سکوت بود چرا که من نمی خواهم کسی به قضاوت من در شخصیت من.”

ریچاردز گفت که او اغلب احساس قادر به صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و آنجا بود که “ترس” از پیامدهای بالقوه.

“در زمان من احساس ترس به صحبت کردن در مورد چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه بود,” او اضافه شده است. “من نمی خواهم به می گویند هر چیزی خارج از خط چون من احساس آن را تحت تاثیر قرار زندگی حرفه ای من.

“هر زمان از من خواسته شد در مورد آن من همیشه می گویند من قطعه اما به دنبال بازگشت بیش از من حرفه ای شده اند وجود دارد قطعا بار من آمد و گفت: آنچه که من می خواستم به دلیل پیامدهای احساس کردم به من اتفاق می افتد در نظر مردم چگونه خواهد درک من است.

“اگر شما در یک سفید-تحت سلطه ورزش و مردم در بالای است که عمدتا مردان سفید پوست شما نمی خواهید به خارج از خط.

“این خوب است که مردم با استفاده از پلت فرم خود را در حال حاضر. ما فقط می توانید ترک آن را هر بیشتر. نه فقط در انگلستان و ایالات متحده بلکه در سراسر جهان در حال حاضر زمان است.

“من فکر می کنم جزر و مد است که به آرامی تبدیل.”

ادامه مطلب

که برنده ترین های جام جهانی از جام جهانی?

داستان در داخل از ایران در مقابل نیوکاسل و 1995/96 عنوان مسابقه

چگونه نهایی لیگ قهرمانان اروپا خواهد اشکار

چگونه آن را احساس می کنید امضا برای نجات یک فصل ؟

زمانی که لیگ برتر اعتصاب حکومت جهانی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>