یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد سرگرم کننده کامپیوتر و موبایل بازی برای زیر $30

جهانی بازار بازی است که انتظار می رود به تولید 160 میلیارد دلار در سال 2020 است. با بازارهای در حال ظهور در خاورمیانه و آفریقا این سیاره 2.5 میلیارد پارسه همیشه به دنبال ماجراجویی بزرگ بعدی.

بسیاری از علاقهمندان به بازی در حال استثنایی در هنر و صنعت خود را. کسی است که برای طراحی و دنیای آنها گام به اما. در صورتی که تماس خود را و یا اگر شما به سادگی می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به کد بازی ها, بازی کامل AppGameKit بازی Creator نرم افزاری است برای شما.

هفت دوره در این بسته نرم افزاری را دریافت کرده اند بیش از 150 بررسی مثبت در بخار. که تا حدودی به این دلیل شما نمی نیاز به یک برنامه نویسی پس زمینه به شیرجه رفتن به سمت راست AppGameKit نرم افزار (موجود در بسته نرم افزاری). در عرض چند ساعت شما قادر خواهید بود به چرخش بازی ها برای آی فون و آی پد, گوشی های آندروید و قرص های, ویندوز, مک, لینوکس, مرورگرهای HTML5 و Raspberry Pi.

شما ایجاد گرافیک های 3D در مقیاس و موقعیت اشیاء کار با متن و ویرایش جعبه ذرات مجازی و دکمه های و را VR قابلیت برای بازی های خود را. در یک دوره شما خواهید بود با توجه به دسترسی به 15 بازی و یاد بگیرند که چگونه آنها ساخته شده است با AppGameKit. گام به گام توسط به گام دستورالعمل به شما نشان می دهد رمز گذار به روند تفکر و رویکرد به طراحی بازی.

شما همچنین دسترسی به بیش از 500 خانواده سلطنتی رایگان جن, جن ورق و جن و ساز را تنظیم می کند. بسته بندی شده با 250 مدل های 3D شما تمرین برنامه نویسی جنگل تیرانداز فضا و کارتون صحنه است. همه چیز شما نیاز است در این بسته نرم افزاری.

به عنوان باب دافی توسعه روابط در شرکت اینتل می گوید: “AppGameKit بزرگ توسعه کراس پلت فرم ابزار. این اجازه می دهد تا توسعه دهندگان به سرعت بهینه سازی و کامپایل برنامه ها است.”

کامل AppGameKit بازی Creator نرم افزاری است که امروز در فروش فقط برای $29.99یک 84% تخفیف از لیست قیمت می باشد.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر