روزنامه نگار Jemele تپه پیوست یک پانل از فعالان و هنرمندان و کارشناسان در گفت و گو در مورد نژاد پرستی و شیوه های پلیس در, A&E, ویژه زمان در حال حاضر: مسابقه و وضوحکه پخش دوشنبه شب. در طول بحث Hill به نام NFL کمیسر راجر Goodell اخیر خود برای پذیرش که NFL باید حمایت بازیکنان که زانو در هنگام سرود ملی.

“نا امیدی من این است که من نمی نگاهی به آنچه که مردم را هنگامی که آن را راحت گفت:” تپه. “من در آنچه انجام می دهند هنگامی که آن را مناسب و NFL نشان داد که دقیقا همان است که آنها هستند و آنچه آنها در مورد زمانی که آن را مناسب است.”

در طول سال 2016 فصل, سان فرانسیسکو, 49er را کارفرمایی khezri خواهد زانو زدن در آواز سرود ملی به منظور اعتراض به خشونت پلیس و سیستمیک بی عدالتی است. او تصمیم گرفتند قرارداد خود را در ماه مارس سال 2017 و هیچ تیم دیگری را امضا کردند او را به عنوان یک عامل آزاد است. با توجه به سن و سال او و موفقیت بسیاری به حق احساس او از تبعید NFL برای اعتقادات خود.

هیل همچنین در مورد تاثیر دولت فعلی در حال رفتن به در تظاهرات مسالمتآمیز توسط بازیکنان برای رفتن به جلو. “این یک کمی سخت برای من به نگاه راجر Goodell عذرخواهی به عنوان یک گام رو به جلو هنگامی که رئیس جمهور پس از khezri زمانی که رئیس جمهور پس از بازیکنان خود را به او ایستاده بود پایین گفت:” تپه. “آنها چه هستند [NFL] میخوام اگر کسی تصمیم می گیرد به زانو در پاییز و یا هر زمان که فوتبال می آید؟”

رئیس جمهور تهمت شده است مخالف برای تظاهرات مسالمت آمیز با زانو. او اخیرا در توییتی نگرانی خود را بیش از NFL جدید موضع در تظاهرات.

با وجود اینکه نا امید نژادی و نابرابری تپه اذعان فعلی حقوق مدنی تظاهرات و سیاه زندگی مهم جنبش او خوش بینانه در مورد آینده است. او گفت: “من خوشبین هستم به این معنا که شما می بینید که این در حال حاضر تبدیل به یک کشور شود و قبل از آن فقط احساس به عنوان اگر مردم سیاه شد و فقط مشت در برابر هوا fruitlessly و هیچ کس گوش دادن و که ما به معنای واقعی کلمه صحبت کردن با یک دسته از دیوارهای آجری و در حال حاضر شما می بینید که وجود دارد بسیاری از مردم که به طور ناگهانی درک کنند که این یک مشکل مهم است.”

سازمان دیده بان به عنوان وکیل برای یک افسر متهم در جورج فلوید مرگ باعث ظالمانه ادعا می کند:

جزئیات بیشتر از یاهو سرگرمی:

به ما بگویید چه شما فکر می کنم! آمار ما در Twitter, Facebook و یا Instagramو یا نظرات خود را در زیر. و ما میزبان کایلی Mar, on Twitter, Facebook و یا Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی