Goodell میراث لولا در آنچه او می کند با Kaepernick

تیک تاک ساعت است برای راجر Goodell.

نه برای NFL. نه برای صاحبان تیم. اما به طور خاص برای NFL کمیسر.

تیک تاک ساعت است. بیشتر با صدای بلند تر از همیشه و در صورت گسترده انرژی است که قصد ندارم به دور است. این لحظه — در حال حاضر — است Goodell میراث لحظه. آنچه او می کند در ماه های آینده را شکل خواهد داد که چگونه تاریخچه به نظر می رسد بازگشت او. و این همه چیز را با khezri.

ما باید متوجه این موضوع در اوایل صبح مه 30, هنگامی که یک عضو سابق Goodell اجرایی کارکنان جو لاکهارت کاهش یافته است قابل توجه به نظر قطعه برای سی ان ان. آن را به نظر می رسد به صحبت می کنند به طور مستقیم به چیزی که Goodell نمی تواند مبادا او پرتاب احتیاط به باد و انتقام ویران کردن بر روی کارفرمایان خود را که ممکن است دقیقا آنچه که او نیاز به انجام. ما برای به دست آوردن آن در یک لحظه. اما بیایید شروع با لاکهارت سابق NFL معاون ارتباطات و امور عمومی که ستون برای سی ان ان گفت: چیزی در امتداد خطوط از:

ما در لیگ دفتر تلاش برای به دست آوردن khezri بازگشت به فوتبال شد. اما صاحبان تیم در راه ایستاده بود.

این تمایز مهم چون برای مدت زمان طولانی Goodell بوده است منجر پینیاتا برای کسانی که سوال چرا Kaepernick بود که بسته خروج از لیگ. او همواره سپر به سپر اولین و راحت ترین پسر در خط انتقاد بیش از Kaepernick را در مخمصه. و شاید به درستی پس داده می شود که صاحبان حق رای را جبران او را در یک تاریخی کلیپ مالی است که باعث می شود او را تنها بالاترین پرداخت های ورزشی کمیسر در تاریخ این سیاره است. هنگامی که شما جمع آوری چک خواهم که شما جذب بسیاری از لیگ های بدن ضربات بیش از حد.

در اینجا چیزی در مورد Goodell: سلطنت خود را در حال آمدن است به پایان است.

Joshua Jackson hugs NFL commissioner Roger Goodell after being chosen by the Green Bay Packers in the 2018 NFL draft at AT&T Stadium in Arlington, Texas. (Photo by Rich Graessle/Icon Sportswire via Getty Images)
جاشوا جکسون آغوش NFL کمیسر راجر Goodell پس از انتخاب توسط Green Bay Packers در سال 2018 پیش نویس NFL در at&T ورزشگاه در آرلینگتون تگزاس. (عکس از غنی Graessle/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

آیا Goodell شکست در تلاش برای متقاعد کردن صاحبان تیم در Kaepernick?

با آخرین دسته جمعی-چانه زنی و توافق در این کتاب وجود دارد در حال حاضر جانشینان بودن این باورند داخل لیگ ، قرارداد خود را اجرا می شود از طریق 2023 فصل و وجود دارد برخی از صاحبان تیم که بخش خصوصی خجالتی نیست و دور از صحبت کردن در مورد چه نوع از جایگزینی مورد نیاز است را به لیگ برتر به دلیل مرزی. و وقتی اتفاق می افتد که Goodell میراث خواهد بود سمان. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از خوب از گسترش درآمد به افزایش محبوبیت ساخته شده است که NFL یکی از تاثیر گذار ترین اشخاص شرکت ها در آمریکا به 20 سال نسبتا بی وقفه کار صلح و معنی دار محصول جای پایی در خارج از کشور.

اما نیز وجود خواهد داشت Kaepernick یک طنین انسان نماد به عدالت اجتماعی حرکت و فرم اعتراض است که در تعریف یک پارسایان فصل در تاریخ آمریکا است. بیش از سه سال پس از آخرین بازی NFL که Kaepernick محل در این دوره. و اگر حوادث دو هفته گذشته هر نشانه ویژه در نمادهای تشدید خواهد شد همانطور که در زمان پاکسازی منتقدان.

اگر Goodell نمی بینم چه این بدان معناست که برای او اجازه دهید پیش بروید و دولت آن را در اکثر بلانت شرایط: سابقه را به یاد داشته باشید درست و غلط کنار khezri داستان. همان است که آن را در نهایت آمدن به قرعه کشی یک تعریف خط از راست و اشتباه در محمد علی Tommie اسمیت و جان کارلوس جکی رابینسون و نمرات از دیگر سیاه ورزشکاران که فداکاری های ساخته شده و یا گرفته می ایستد که حک شده اند به سنگ بستر در امریکا سابقه نژادی و نابرابری.

امروز Goodell به خود را بپرسید که در آن او را برای رفتن به شوی وقتی که می آید به Kaepernick. آیا او آن را می خواستم یا نه بدترین و بیشتر قابل پیش بینی مجموعه ای از شرایط ارائه شده Goodell یک شانس دوم در حل و فصل یک اشتباه است. یا حداقل صحبت کردن به طور واضح و روشنی در مورد آن اشتباه است. آن را داده است Goodell این شانس را به شمارش در انتخاب ستون — یا در کنار صاحبان تیم که نشان داده شده تصمیم خود را یا در کنار مسالمت آمیز اعتراض بازیکنان که اقدامات طنین انداز خواهد شد به عنوان با صدای بلند به عنوان همیشه وقتی 2020 فصل آغاز می شود.

این تصمیم همچنان در Goodell دست. او نمی تواند فراهم لوکس از شمارش خود را به عنوان یک شاهد به حوادث اطراف Kaepernick. او می تواند به عنوان یکی از شرکت کنندگان. یا او به طور فعال کمک NFL صاحبان حق رای را به Kaepernick در بسته خروج از لیگ و یا او یک شریک صامت به سادگی از آنجا که او حاضر به یک چیز می گویند: “من باور دارم khezri متعلق در NFL. من کار کرده اند به khezri بازگشت به فوتبال شد. من در نهایت از دست داد که نبرد چرا که من نمی توانم زور دست NFL صاحبان.”

آن را معقول و منطقی به این باور است که Goodell در واقع مشترک به این کلمات. لاکهارت ستون برای سی ان ان نشان می دهد که Goodell و NFL لیگ دفتر تلاش برای متقاعد کردن صاحبان تیم برای ارائه یک فرصت برای Kaepernick. البته که پس از واقع ادعا که شایسته است از مقدار زیادی از سوء ظن است. لاکهارت می تواند بازنویسی واقعیت به خود و لیگ نگاه بهتر در مواجهه با مرگ جورج فلوید درگذشت زیر زانو از همان نوع از خشونت پلیس که سوار Kaepernick خود را آغاز اعتراضات در طول سرود ملی در سال 2016.

نیز وجود دارد شانس است که لاکهارت نمی دهی مجدد لیگ دفتر مجرمیت که آن را به Kaepernick. وجود دارد شانس است که Goodell, لاکهارت و دیگران صادقانه سعی در نگه داشتن لیگ صاحبان تیم از خاموش کردن Kaepernick برای همیشه لطفا برای. شاید که اتفاق افتاده است. شاید آنها شکست خورده است. و شاید Goodell اخذ شده ناعادلانه با چکش از زمان. که به نظر می رسد آنچه لاکهارت پیشنهاد کرد که به نام او برای یک تیم NFL به ثبت نام Kaepernick در حال حاضر.

“NFL کمیسر راجر Goodell و سایر مدیران لیگ تلاش برای متقاعد کردن تیم برای تغییر ذهن خود را” لاکهارت نوشت. “لیگ فرستاده صاحبان و بازیکنان در سراسر این کشور به تلاش برای رهبری یک گفت و گو در روابط و به حرکت به عنوان جامعه شناس و فعال حقوق بشر هری ادواردز گفت:” از اعتراض به پیشرفت است.’ هر چند Kaepernick نمی توانید شغل خود را به عقب, من فکر می کردم ما تا به حال تمام انجام می شود صالح کار با توجه به. من اشتباه بود. من فکر می کنم این تیم در اشتباه بودند نمی امضای او. مشاهده چه خبر است در مینه سوتا, من درک می کنم چقدر بد اشتباه ما بود.”

اگر که گذشت مشروع است لاکهارت چیزی میدهیم. او گفت: یک حقیقت است که دست نیافتنی برای سال در NFL. در هیچ نقطه ای دارای Goodell یا هر کس دیگری تا کنون نزدیک به گفت: “ما سعی شد اما از صاحبان حق رای که بسته Kaepernick.”

در حال حاضر زمان برای Goodell را به یک موضع

که همه ما به ارمغان می آورد بازگشت به Goodell. او یک فرصت در اینجا به تأیید چه لاکهارت نوشت. همه او را به انجام است که می گویند “چه جو نوشت: درست است ما در تلاش برای ایجاد یک فرصت برای Kaepernick اما صاحبان تیم حاضر به عملکرد.”

خواهد که بیانیه تاثیرگذار بود? کاملا.

این امر نشان دهنده لحظه ای که از لیگ برتر سقوط مرد در Kaepernick عصر حاضر به ارائه خود را به عنوان حفاظت از کارفرمایان خود را. آن خواهد بود که اثبات حق رای صاحبان نمی تواند خرید Goodell سکوت در زمانی که سکوت یکی از ننگین ترین و مخرب ابزار مورد استفاده در مبارزه با برابری. و آن را بیشتر نشان می دهد که حتی در حال حاضر سه سال پس از Kaepernick حرفه ای به پایان رسید Goodell مایل به گرفتن یک دوم فرصت و می گویند همان کلمات است که لاکهارت نوشت.

“من اشتباه بود.”

وجود دارد بسیار آمرزنده فضا برای این عبارت در فوتبال امروز است. و Goodell می داند که آن را به عنوان او در حال حاضر به عنوان مهم ترین NFL کارمند به اعتراف به اندازه زمانی که او تحویل mea culpa از انواع در یک ویدیو که در آن او گفت: “ما لیگ ملی فوتبال در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز است.”

است که در نیمه راه به میراث-تعریف کرد. Goodell گوش به بازیکنان و گفت: دقیقا آنچه آنها نیاز به احساس لیگ شد و در نهایت شنیدن آنها. اما دوباره آن رفت و تنها در نیمه راه. Goodell گفت: هرگز Kaepernick نام. وجود ابراز ندامت برای پایان دادن به زندگی حرفه ای یک بازیکن که شروع این موج جزر و مدی که Goodell بود در حال حاضر حمایت. و هیچ پیشنهاد که شاید وجود دارد می تواند یک تجدید تلاش برای رفع یک اشتباه است که هرگز باید در وهله اول اتفاق افتاد.

هنوز هم وجود دارد زمان برای Goodell برای رفتن بقیه راه است. هنوز هم وجود دارد زمان به یک تعریف مورد پذیرش Kaepernick و به تجدید تلاش برای به دست آوردن او را به NFL. هنوز هم وجود دارد زمان به آنچه لاکهارت گفته است: “این تصمیم از صاحبان تیم. نه من. و من اشتباه بود به ماندن آرام در مورد آن است.”

این است تفاوت بین بودن یک شاهد سکوت و یا معنی دار از شرکت کنندگان. وقتی که می آید به Kaepernick ایران و نقش Goodell بازی های برگزار شده است در همه آن عدم توانایی خود را به نقطه انگشت در تیم مالکیت همچنان به قرار دادن او را در طرف اشتباه تاریخ است. او هنوز هم می تواند تغییر دهد. و با آن او هنوز هم می تواند تغییر تعریف یک قطعه از میراث او در این فرآیند است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>