گلف باز Gary بازیکن 5 میلیون دلار در دعوای حقوقی با پسر

غرب پالم بیچ فلوریدا. (AP) — Hall of Fame گلف باز Gary بازیکن را دریافت 5 میلیون دلار و حقوق را به نام خود و شباهت از یک شرکت که توسط یکی از فرزندان خود را با توجه به اسناد دادگاه واصل در فلوریدا.

84 ساله گلف باز و کارولینای جنوبی-بر اساس Gary بازیکن گروه به حل و فصل در ماه گذشته به عنوان اختلاف بود که داوری اسناد ظ روز شنبه در پالم بیچ شهرستان مدار دادگاه نشان می دهد. این گروه که توسط Marc بازیکن یکی از گلف باز را شش فرزند بود.

Gary پلیر طرح های گلف, فروش گلف تجهیزات ورزشی و شراب تحت عنوان “شوالیه سیاه,” نام مستعار خود را.

هیچ جزئیات در مورد آنچه باعث اختلاف در دادگاه براده. Gary بازیکن وکیل استوارت خواننده کاهش یافته است به ارائه جزئیات در بیانیه ای گفت: تنها وجود دارد یک “اختلاف قراردادی” است و 5 میلیون دلار برای حق امتیاز با توجه گلف باز.

این گروه وکیل نیست پاسخ دادن به یک ایمیل به دنبال نظر.

آفریقای جنوبی گلف باز است تنها غیر آمریکایی را به نفع خود تمام چهار قهرمانی عمده: سه انگلیسی باز می شود, سه, کارشناسی ارشد, دو PGAs و ایالات متحده باز است. او برنده 24 PGA Tour عناوین کلی. سپس او برنده 19 بار در تور ارشد از جمله دو ایالات متحده ارشد و چهار رشته. او همچنین برنده یک ارشد باز است.

زندگی بازیکن در جنوب فلوریدا زمانی که او در آمریکا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>