Khezri بدهکار است بدهی توسط NFL و Seahawks باید اصلاح آن

Khezri شده است یک عامل رایگان از مارس سال 2017, و او اساسا در لیست سیاه قرار گرفته است از NFL در طول سه سال گذشته است.

Seahawks آورده Kaepernick برای تمرین که offseason اما این در مورد آن. کارفرمایی خصوصی تمرین در گرجستان در ماه نوامبر گذشته نیز موفق به عملکرد هر فرصتی کافی به طور بالقوه برگشت به لیگ.

در حال حاضر وجود دارد ممکن است در نهایت برخی از حرکت در این راستا با توجه به رویداد های هفته گذشته است. مجموعه ای از برجسته بازیکنان NFL قرار دادن با هم یک ویدئو خواستار NFL در محکوم کردن ظلم و ستم اعتراف تخلف در لیگ عدم پشتیبانی برای اعتراض بازیکنان و می گویند بسیار واضح است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

کمیسر راجر Goodell آمد از طریق ارسال یک ویدیو پاسخ.

“ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به اوج و مسالمت آمیز اعتراض” Goodell گفت.

که پذیرش از گناه باید هموار کردن راه برای Kaepernick بازگشت به فوتبال حرفه ای و سیاتل باید یکی از تیم های پژوهنده در مورد کارفرمایی. هر دو پیت کارول و راسل ویلسون صحبت در مورد Kaepernick چند هفته گذشته.

کارول در یک قسمت از پرواز مربی پادکست توضیح داد که چگونه شجاع Kaepernick شد برای گرفتن یک غرفه در سال 2016 و افزود که “ما مدیون مقدار بسیار زیادی به او.”

ویلسون در یک زوم تماس با خبرنگاران محلی عمدتا معوق به کارول وقتی که می آید به پرسنل تصمیم گیری اما گفت: “من فکر می کنم در نهایت او می تواند بر روی فهرستی از ما برای اطمینان حاصل کنید.”

اگر کارول بود جدی در مورد لیگ بودن مدیون Kaepernick و سپس او را در یک موقعیت برای روشن شدن این دفتر است. چون ویلسون مناسب است: Kaepernick کاملا می تواند در سیاتل فهرست.

Kaepernick در حال حاضر 32 می تواند در رقابت با Geno اسمیت و undrafted rookie آنتونی Gordon به ویلسون پشتیبان گیری. شما نمی توانید می گویند که هر کدام از این دو نام به وضوح بهتر از Kaepernick به نقطه نیاز نیست یک رقابت به آن را اثبات کند.

از فوتبال نظر امضای او را بدون خطر حرکت می کند. او هنوز هم قادر به بازی و برنده کار پشتیبان گیری و یا او نمی کند. وجود صفر کارفرمایی جنجال داده ویلسون عظمت است.

اما Seahawks فرض خطر ابتلا به برخی از چشم انداز کسب و کار. در حالی که سیاتل سیاسی آب و هوا خواهد خوش آمدید Kaepernick جهانی نسبت به بازارهای دیگر وجود دارد که بدون شک هنوز هم مقدار زیادی از Seahawks طرفداران که مخالف حرکت می کند. Kaepernick یک میله رعد و برق که هنوز مخالفان سرسخت.

Kaepernick (و دیگران) به احتمال زیاد از سر اعتراض از گرفتن زانو هنگام پخش سرود ملی در ادامه جنبش صحبت می کند که علیه خشونت پلیس و سرکوب مردم از رنگ. اما مهم نیست که چگونه نیت خود را خالص هستند (Kaepernick گفت: بارها و بارها که اعتراض ربطی به ارتش و یا پرچم), منتقدان خود را هرگز قبول کردند که در مد.

چنین واکنش می تواند عواقب مالی که این باعث می شود حتی بیشتر از یک فرصت برای نمای کلی را به یک موضع از خود است که این موضوع بزرگتر از خط پایین خود را.

و Kaepernick خود را کامل نیست. این یک اشتباه بود به نظر من به پوشیدن جوراب با پلیس به تصویر کشیده شده به عنوان خوک ها. من هم فکر می کنم آن را غیر عاقلانه به پوشیدن یک پیراهن که برجسته دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو. اما ممکن است به اذعان کسانی که اشتباهات داوری در حالی که هنوز درک که Kaepernick درست بود: ما یک مشکل در این کشور به عنوان آن مربوط به اجرای قانون خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. بی شماری فیلم در رسانه های اجتماعی چند هفته گذشته را تایید کرده اند که. Goodell و کارول اساسا پذیرفته شده که Kaepernick سزاوار نیست به از دست دادن خود را از فوتبال حرفه ای برای اعتراض به نژادی و بی عدالتی در این کشور است.

سیاتل به تازگی منتشر شده یک بیانیه در پی جورج فلوید قتل که محکوم به نژادپرستی نظاممند است که “گرفتار جامعه ما برای نسل.” این سازمان در پایان بیانیه با 500.000 دلار کمک مالی با هدف “اصلاحات در کشور ما سیاست های کنونی در مورد استخدام و آموزش در اجرای قانون قوه قضائیه حمایت و پاسخگویی و پیشرفته برای آموزش و پرورش مربوط به تاریخچه نژاد در امریکا است.”

آن را یک حرکت فوق العاده از یک سازمان مترقی. در حال حاضر نمی شود آن را کامل گام بعدی به ثبت نام چهره های جهانی سیاه و سفید زندگی می کند ماده ، من فکر می کنم تا.

Khezri بدهکار است بدهی توسط NFL و Seahawks باید اصلاح آن در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غرب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>