کاردینالز مالک لایحه دویت جونیور: “این صنعت بسیار سودآور به صورت کاملا صادقانه”


هر زمان که لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان مربع خاموش در کار جنگ صاحبان تلاش برای ادعا می کنند که داشتن یک تیم بیس بال است نه یک تلاش پر سود. آنها گریه فقیر و ادعا می کنند که آنها در حال از دست دادن پول و استدلال می کنند که اگر این بازیکنان را ندارد امتیازات مالی که بیس بال به سادگی نمی تواند ادامه دهد.

به طور کلی مزخرف.

همانطور که ما استدلال در بسیاری از مواقع در طول سال بیس بال امور مالی به شدت مات و مالکیت ادعا می کند که آنها در حال از دست دادن پول به ندرت اگر تا کنون ثبت شده است. چه ما نمی دانیم این است که بیس بال درآمد بالا رفته است به طور چشمگیری در سال بیش از سال, حدود 20 سال و حق رای دادن مقادیر بالا رفتن سرسام آور هستند با هر تیم که ارزش حداقل یک میلیارد دلار است. در ضمن بیش از چند سال گذشته به طور کلی بیس بال حقوق و دستمزد پایین رفته است.

اگر شما به طور چشمگیری افزایش درآمد به طور چشمگیری افزایش تیم ارزش و کمی بازیکن کاهش هزینه ها — و اگر هر زمان یک تیم می رود تا برای فروش, میلیاردر سرمایه گذاران مبارزه برای شانس برای پیوستن به مالکیت باشگاه — آن نوع از گونه های ساده لوحی که یک ناشناخته در تمام این — تیم سود — است منفی ها برای لیگ اصلی بیس بال ، این چیزی است که صاحبان به طور معمول ادعا می کنند.

آخرین مالک آن ادعا می کنند که کاردینالها مالک لایحه دویت جونیور که به نظر می رسد در سنت لوئیس’ 590 فن با فرانک Cusumano امروز. او ادعا کرد که بیس بال است که یک کسب و کار بد به در مالی:

“صنعت بسیار سودآور به صورت کاملا صادقانه و من فکر می کنم آنها می دانند که. اما آنها فکر می کنم شما می دانید که صاحبان در حال پنهان کردن سود و شما می دانید که شده است وجود دارد کمی بی اعتمادی وجود دارد.”

شاید که بی اعتمادی از سوی برخی از صاحبان دیگر محتمل می کند. مانند یک دویت ساخته شده فقط لحظات قبل از زمانی که او استدلال کرد که افزایش درآمد و کاهش دستمزد بازیکنان همه در حال خورده شدن توسط سایر هزینه ها.

“فکر نمی کنم برای یک دقیقه است که کاهش حقوق و دستمزد اضافه شده پول در جیب صاحبان دلیل آن نبود” دویت استدلال کرد. او می گوید: عدم پخش پرسنل رشد خورده است تا یک تکه بزرگ از آن رشد درآمد و اشاره کرد که کاردینالها رفته از 240 تا 400 عدم پخش کارکنان. او می گوید که پس از “آموزش مطبوع تبلیغاتی کار در مقابل دفتر تجزیه و تحلیل آن یک بیت از یک بازی مجموع صفر است.”

که نسبتا غنی هنگامی که یکی متوجه می شود که چقدر درآمد بالا رفته است. جزئیات سخت است اما به طور کلی فکر می کردم که تیم های متوسط درآمد افزایش یافته است و حدود 15 میلیون دلار در هر سال بیش از چند سال گذشته. و این است که قبل از اضافه کردن یک بار عظیم پرداخت مانند چندین میلیارد بیس بال صاحبان متوجه شدم از فروش BAMTech به دیزنی که هر صاحب کردم حدود 50 میلیون دلار و بالاتر در مقیاس سالانه افزایش می یابد. حتی اگر کاردینالز اضافه شدن 150 نفر از مربیان و تجزیه و تحلیل کارکنان در هر سال و حتی اگر هر یک از این کارمندان جدید ساخت شد صدها هزار دلار در یک قطعه — که آنها قطعا نمی — وجود دارد می تواند به مراتب بیشتر سمت چپ بیش از سود آن باشگاه هستند و قطعا از دیدن.

دویت نیست فقط این ادعا که تیم بیس بال نیست سودآور است. او همچنین مدعی است که تیم خود را در املاک و مستغلات سرمایه گذاری نیست یا.

با اشاره به Ballpark را ایجاد کرد — کاردینالز توسعه املاک و مستغلات در اطراف Busch ورزشگاه — او ادعا کرد که “ما مشاهده نمی [Ballpark را ایجاد کرد] به عنوان یک فرصت سود. ما فکر می کنم آن را بزرگ دراز مدت برای حق رای دادن و در مرکز شهر سنت لوئیس و چه خوب است برای سنت لوئیس خوب است برای کاردینالز.” من تعجب می کنم اگر او همکار سرمایه گذاران متوجه شدم که آنها سرمایه گذاری در یک بشردوستانه قانون عمومی کار می کند ؟ من تعجب می کنم اگر آنها فکر می کردند که انجام این کار به ایجاد برخی از پول ؟ من شرط می بندم که آنها فکر می کردند که پول ساختن. و من شرط می بندم که آنها هستند.

در نهایت دویت ادعا کرد که ورزشگاه جدید هستند و برای تمام اهداف عملی غیر انتفاعی بیش از حد:

“شده است وجود دارد بحث توسط یکی از فرشتگان که تیم ساخت استادیوم جدید به طوری که آنها می تواند به تولید درآمد بیشتر کمک خواهد کرد که آنها را زمانی که آنها به فروش این تیم است. این واقعیت است که آن را تولید درآمد بیشتر و درآمد بیشتر پول بیشتری به بازیکنان بیش از حد.”

که به طور مستقیم در تضاد با آنچه که او گفت: بالا در پاسخ به این ایده از بازیکن حقوق و دستمزد پایین رفتن در حالی که درآمدهای بالا برود اما ما اجازه دهید که در یک بروید. در حال حاضر من فقط میخواستم بدونم چرا هر کسی هر می خواهید برای خود یک تیم بزرگ لیگ با توجه به, با توجه به دویت وجود دارد پول در آن است در همه.

من اجازه دهید از این پس از دو کمی بیشتر یادداشت ها.

اول: هرگز اعتماد بیس بال صاحب زمانی که آنها در مورد صحبت سودآوری است. اگر شما شک این کار فقط به یاد داشته باشید آنچه Blue Jays اجرایی پل Beeston یک بار معروف گفت: “من به نوبه خود می تواند 4 میلیون دلار سود به 2 میلیون دلار از دست دادن و گرفتن هر ملی حسابداری شرکت با من موافق است.” اگر شما فکر می کنم که هنوز هم اتفاق می افتد, من یک Ballpark را ایجاد کرد به شما فروش.

دوم: با توجه به این که دویت خود را فقط خریداری $8.5 میلیون ویلا در تپه های هالیوود است که تقریبا قطعا توان دوم یا سوم خانه (او زندگی می کند در سینسیناتی و به احتمال زیاد تا به اقامت در سنت لوئیس) چقدر بزرگتر از یک مشترک می تواند او را خریداری اگر کاردینالز نیست چنین پول بازنده?

Follow @craigcalcaterra

کاردینالز مالک لایحه دویت جونیور: “این صنعت بسیار سودآور به صورت کاملا صادقانه” در اصل به نظر می رسد در NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر