BLM تصویری بود مخاطره آمیز: در اینجا چیزی است که به فروش می رسد Mahomes

در صبح روز 4 ژوئن Bryndon Minter شد در راه به Chick-fil-A, رهبری, برای دریافت برخی از صبحانه وقتی چند متون منجر به یک تلفن همراه بحث و گفتگو با Jacquelyn دال های تبلیغات و بازاریابی عامل برای پاتریک Mahomes.

Minter هیجان زده بود. New Orleans Saints ستاره مایکل توماس در حال حاضر رسیده به Kansas City Chiefs’ کارفرمایی در مورد شرکت در یک ویدئو که شامل دیگر NFL ستاره افزوده است که سیاه و سفید زندگی می کند در واقع مهم است. توماس در حال حاضر گفت: Minter, همکار خود در این پروژه که Mahomes بود علاقه مند به پیوستن به آنها را. اما حاکم سوپر باول MVP تا به حال چند پرسش و دال شد متهم با گرفتن جواب.

Minter می دانستند که اگر تماس رفت و این پروژه می تواند یک ضربه بزرگ. Mahomes شد چهره جدیدی از لیگ برتر و به عنوان Minter شروع به صحبت کردن به دال خود را در مکالمه مداوم از طریق درایو از طریق او امیدوار قبلی خود تجربه کار کردن با او و بقیه Mahomes تیم خواهد پرداخت.

Patrick Mahomes shows off the spoils of victory, that included the Super Bowl MVP trophy, with commissioner Roger Goodell. Months later, Mahomes had a pointed message for Goodell. (AP Photo/Brynn Anderson, File)
پاتریک Mahomes نشان می دهد غنایم پیروزی که شامل سوپر باول جایزه MVP با کمیسر راجر Goodell. ماه بعد Mahomes تا به حال با اشاره پیام برای Goodell. (AP Photo/دکتر اندرسون فایل)

“تیم من در NFL طرف کمک می کند تا تولید فیلم ها با پت فیلم برای مقدار زیادی از NFL استعداد” Minter گفت. “و پاتریک, تیم, کار داشتن با [تیم ما قبلا] از آن نقطه احساس راحت به حداقل برسد … و بحث در مورد جزئیات بیشتر.”

دال می خواستم به دانستن در مورد این ویدئو پیام و تن. Minter توضیح داد تمام تم ها; بازیکنان نه تنها تیم به درخواست NFL محکوم به نژاد پرستی و ظلم و ستم سیستماتیک از آنها نیز بخواهید لیگ به آن اعتراف قبلا سکوت بازیکنان از اعتراض مسالمت آمیز و تأیید آن گفت: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

او گفت که او می خواهم به عقب بر گردیم به او.

“قطعا آن را احساس وجود دارد هیجان” Minter گفت: از گفتگو. “مقدار زیادی از اعتبار برای رفتن به تیم خود … و بدیهی است که مقدار زیادی از اعتبار می رود به پاتریک. پیام طنین انداز با او.”

بازیکنان ستاره صحبت کردن در عمده مسائل اجتماعی نیست داده شده در NFL اما Mahomes’ علاقه به انجام این کار در این یکی خاص حس می کند. پسر سفید مادر و پدر 24 ساله همچنین قرار دادن یک بیانیه اوایل هفته گذشته را محکوم کرد “بی معنی قتل که ما شاهد” در میان سراسر کشور خشم و انزجار در مورد مرگ جورج فلوید در برخورد با پلیس مینیاپولیس.

هنوز Minter می دانستند اسکریپت Mahomes که برای یک قرارداد جدید در کانزاس سیتی خواهد بود خواندن برای این پروژه نیز تا به حال سنگین تم که می تواند مارک “سیاسی” تم که گذشته سوپراستار ورزشکاران (فکر می کنم مایکل جردن در نخست) خودداری از صحبت مبادا آنها خطر بیگانه بخشی از پایه فن خود را.

بنابراین زمانی که دال پشت کردم به Minter مدت کوتاهی پس از آن و تایید Mahomes بود در Minter نمی توانست بیشتر تحت تاثیر قرار.

“من به کرات,” Minter گفت. “در یک قرارداد مذاکره offseason به شجاعت برای قرار دادن گردن خود را در خط با جمعی گروه فقط واقعا الهام بخش است.

“و ببینید که با یک بازیکن چنین با توجه به پاتریک که واقعا بیشتر قابل عرضه در بازار بازیکن در لیگ — چهره لیگ — صحبت می کند جلد به آنچه که او در مورد. و من احترام جهنم از آن است.”

دو ساعت پس از آن سرنوشت ساز مکالمه در Chick-fil-A, داخل حمام Mahomes’ تصویری که او به ضرب گلوله در کفش از خانه کانزاس سیتی در Minter اختیار.

و Minter می توانم بگویم که Mahomes طبیعی بود.

“من پیامک Jacquelyn و گفت:” به نظر می رسد مانند کسی که قبل از این انجام داده'” Minter گفت: با خنده. “او به من متفاوت صرف تن های مختلف صدا است. او به من همان خطوط دو و سه بار به مطمئن شوید که من تا به حال به اندازه کافی برای ویرایش با. خود را تحویل آنهایی که انتخاب شده مناسب بود.”

Minter هیجان در مورد این پروژه بزرگ به عنوان روز رفت و بیشتر ویدئوها نورد در, به عنوان بسیاری از بازیکنان خود را تحویل داده و خطوط مشابه با اعتماد بنفس به عنوان Mahomes از جمله کلیولند براونز’ Odell بکهام جونیور, New York Jets’ جمال آدامز و کاردینالز آریزونا’ DeAndre هاپکینز.

هنگامی که زمان آمد به انتخاب یکی از این بازیکنان به تحویل منجر به مسلما مهم ترین خط تصویری — تمام بازیکنان گفت: “Black Lives Matter” در اتحاد — Minter می دانست که او تا به حال منجر به آن با Mahomes.

“به عنوان چهره از لیگ به عنوان یکی از مهم ترین افراد در NFL در حال حاضر من فکر پایان دادن به طور خاص در پت و گفت: ‘Black Lives Matter’ و همچنین داشتن Odell ارائه خط راه که او چندان عاشقانه با احساسات بسیار — به راحتی قانع کننده ترین راه برای انجام آن” Minter گفت.

توسط حدود 8:30 p. m. ET Minter به پایان رسید و تصویری و ارسال آن به توماس که پراکنده آن را به بازیکنان است. از وجود هر بازیکن ترویج تصویری از خود را در رسانه های اجتماعی دسته. Mahomes توییتی آن را با هشتگ #StrongerTogether.

رسانه ها حمله رعد اسا کار کرده و 70-ویدئو دوم رفت و به توان میلیون ها بار. آن را حتی باعث یک پاسخ از NFL کمیسر راجر Goodell که منتشر شد تصویری از خود را در عرض 24 ساعت که او در آن اذعان چیزهای بسیار بازیکنان خواستار شدند.

نظرات به Mahomes مشارکت شده است تا حد زیادی مثبت است. خود را پدرخوانده با غرور افزایش یافته است — “من به او گفت من افتخار می کنم از او” LaTroy هاوکینز گفت Yahoo Sports — و روسای’ حساب توییتر رسمی حتی توییتی که آن را با افتخار از او و ایمنی Tyrann متیو که شرکت در این ویدئو به عنوان به خوبی.

بازخورد نیز مثبت بوده است برای Minter یک دانشگاه میسوری آلوم بود که هیجان زده برای کمک به برخی از NFL بهترین بازیکنان از جمله آن ستاره درخشان که نقش تنها دو ساعت دور از خانه کالج.

“به سوپر باول MVP خود را بیان خواهم که” Minter گفت: “و نگاهی که شانس باور نکردنی بود.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>