Apple Releases iOS 13.6 توسعه دهنده بتا 2 برای آیفون شامل گزینه ای برای دانلود خودکار به روز رسانی جدید


اپل دوم توسعه دهنده بتا برای iOS 13.6 امروز سه شنبه, ژوئن 9. این به روز رسانی می آید یک هفته پس از انتشار اولین توسعه دهنده و نسخه های بتا که قبلا به نام iOS 13.5.5 و همچنین انتشار عمومی iOS 13.5.1. اپل برای اولین بار 13.5.5 بتا معرفی شواهد برای اپل اخبار+ صوتی پشتیبانی می کند.

چرا تغییر نام از iOS 13.5.5? آن را به طور کامل روشن نیست. در حالی که iOS 13.6 dev beta 2 اضافه کردن برخی از ویژگی های جدید آنها نیست بنابراین قابل انتظار تغییر از 13.5.5 به 13.6. در هر صورت این اولین بار نیست که اپل تصمیم به تغییر نام نرم افزار خود را در وسط تست بتا است. این شرکت همین کار را برای iOS 13.5 که آغاز زندگی تحت نام iOS 13.4.5. اپل به روز رسانی بتا به 13.5 طول beta 2, مانند iOS 13.6 زمانی که آن را معرفی کرد COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API.

اپل در iOS 13.6 dev beta 2 در 10 a. m. PDT استاندارد زمان انتشار برای توسعه دهنده بتا به روز رسانی. اپل به ندرت دستگیر میشوند از این نسخه زمان, اگر چه آن را در هفته گذشته با dev beta 1. که در نرم افزار وارد شده در 11 a. m. PDT یک ساعت دیرتر از حد معمول است. چرا ؟ در حالی که هیچ مقام رسمی این دلیل داده شد ما فرض اپل می خواستم برای رزرو ساعت 10 صبح در نقطه برای iOS 13.5.1 آزادی و مقابله با هر گونه سردرگمی با دو نرم افزار منتشر شده در یک بار.

این مهم است که توجه داشته باشید که این به روز رسانی نیست برای همه آزمایشکنندگان بتا به عنوان dev beta 2 فقط برای ثبت نام توسعه دهندگان. اگر شما یک توسعه دهنده و به جای آن یک بتا تستر, شما نیاز به صبر برای اپل به انتشار 13.6 بتا عمومی 2. ما انتظار داریم که اپل به انتشار این به روز رسانی بتا در 1 p. m. PDT امروز یا 10 a. m. PDT فردا طبق معمول.

تا کنون 13.6 dev beta 2 می افزاید: دو ویژگی جدید را به مخلوط. اولا ما در حال حاضر یک “سفارشی کردن به روز رسانی خودکار” منو که شامل یک ضامن برای به طور خودکار دانلود نرم افزار های جدید به روز رسانی. در حالی که شما استفاده می شود قادر به به طور خودکار نصب آپدیت جدید یک شبه این گزینه جدید اجازه می دهد تا شما را به سادگی دانلود به روز رسانی جدید در حالی که یکی دیگر از ضامن به شما اجازه می دهد برای فعال یا غیر فعال کردن اتوماتیک نصب و راه اندازی.

از دیگر ویژگی های جدید ما دیدن یک به روز رسانی به HealthKit اضافه می کند که داده های جدید انواع برای پیگیری علائم مانند سردرد و لرز و گلو درد. انتشار یادداشت برای 13.6 dev beta 2 نیز نشان می دهد که اپل patched یک صفحه نمایش که در آن موضوع برنامه های وب نمی پشتیبانی از Url ها به عنوان انتظار می رود.

iOS & iPadOS 13.6 Beta 2 انتشار یادداشت

بررسی اجمالی

IOS & iPadOS 13.6 SDK فراهم می کند پشتیبانی برای توسعه برنامه های کاربردی برای آی فون ، iPad و دستگاه های آی پاد لمسی در حال اجرا iOS & iPadOS 13.6. SDK همراه با Xcode متعلق به 11.5 در دسترس از فروشگاه App مک. برای کسب اطلاعات در سازگاری مورد نیاز برای Xcode متعلق به 11.5, ببینید, Xcode متعلق به 11.5 انتشار یادداشت ها.

HealthKit – ویژگی های جدید

  • جدید انواع داده ها در دسترس هستند در HealthKit برای پیگیری علائم از جمله سردرد و لرز و گلو درد ، (63148620)

صفحه اصلی – حل مسائل

  • صفحه اصلی برنامه های وب پشتیبانی داده ها: آدرس ها به عنوان انتظار می رود. (62738434)

به روز رسانی آی فون خود را به iOS 13.6 dev beta 2 شما نیاز به یک ثبت نام شده توسعه دهنده. شما می توانید با استفاده از بازیابی تصویر برای آی فون خود را در دسترس در پورتال توسعه (نصب iTunes و یا یاب) و یا نصب تنظیمات پروفایل و سپس به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات نصب شده بر روی آی فون خود را به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار شروع به نصب آخرین نسخه بتا ساخت و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به صورت خودکار نصب میشود اگر “به روز رسانی خودکار را فعال کنید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط Zachary اندرسون/YouTube; تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>