‘چرا او مجاز به رقابت؟’ – ورزشکاران بریتانیا آمار پس از سلوی عید Naser آنها را تکذیب کرد جهان مدال با وجود از دست رفته سه مواد مخدر آزمون


Salwa Eid Naser - AP
سلوی عید Naser – AP

ورزشکاران بریتانیا آمار پس از آن پدید آمده در جهان 400 متر قهرمان سلوی عید Naser آنها را تکذیب کرد مدال در سال گذشته مسابقات قهرمانی جهان با وجود از دست رفته سه دارو آزمایشات در ساخت و تنها موقت به حالت تعلیق پس از از دست رفته یک چهارم این تست ژانویه.

ناصر که متولد و بزرگ شده در نیجریه, اما نشان دهنده بحرین بود موقت به حالت تعلیق برای مبارزه با دوپینگ آزمایش نگهداری شکست در روز جمعه هشت ماه پس از مشکلات ناسازگار بودن سوم سریعترین 400m بار در تاریخ جهان را به نفع خود عنوان. او همچنین standout نام در بحرین مخلوط 4x400m تیم که pipped بریتانیا به برنز توسط کمتر از نیم ثانیه است.

ناصر باعث خشم با اصرار از دست رفته سه آزمون “طبیعی است” با وجود آن حمل بالقوه مجازات از دو سال ممنوعیت. دو و میدانی یکپارچگی واحد جهانی و بدن مسئول مبارزه با دوپینگ در ورزش – روز یکشنبه تایید کرد او تا به حال نه تنها از دست رفته سه آزمون قبل از مسابقات قهرمانی جهان بلکه از دست رفته یک چهارم چند ماه بعد.

“این تحقیقات به Ms ناصر سه محل شکست در سال 2019 شد و در حال انجام در زمان دوحه قهرمانی جهان بود و او نمی موقت به حالت تعلیق در آن زمان گفت:” AIU.

“پس از نتیجه گیری از بررسی و چهارم محل شکست در ژانویه سال 2020 اطلاع از اتهام صادر شد و Ms ناصر موضوع فوری تعلیق موقت. انضباطی روند در حال انجام است.”

ورزشکاران ملزم به ارائه به روز رسانی منظم در محل خود را برای مبارزه با دوپینگ مقامات برای انجام آزمایش در خارج از رقابت. سه تخلفات در عرض 12 ماه می تواند منجر به تعلیق.

مارتین رونی که زد لنگر پا در بریتانیا مخلوط 4x400m تیم که به پایان رسید چهارم در دوحه گفت: Telegraph Sport: “آن را باید شده اند بسیار ساده است که او نمی خواهد اجازه برای اجرا.

“من درک می کنم که او یک نام و یک نام بزرگ برای شرق میانه و آنها می خواهند تا حد پوشش محلی به عنوان آنها می توانند. اما آن کست شک در این نقطه از کل AIU اگر آنها در حال رفتن به اجازه دهید مردم اجرا شود حتی اگر آنها از دست رفته سه آزمون.

“من درک می کنم وجود دارد را پروتکل و همه چیز را به درستی انجام می شود اما اگر ظن سپس او را از بازی. چرا او مجاز به رقابت؟”

سوم-پای دونده امیلی الماس که به دنبال Rabah Yousif و Zoey کلارک گفت: “این واقعا باعث می شود شما از دست دادن ایمان کسانی هستند که به معنای حفاظت از ورزش است که کسی که به طور بالقوه می تواند با شکستن قوانین اما در عین حال آنها مجاز به رقابت بپردازند.

“نکته نگران کننده نیز است او اعتقاد به این که طبیعی است. برای نخبگان ورزشکار به بیرون می آیند و می گویند که تقریبا به نگرانی به عنوان او قادر به رقابت داشتن از دست رفته سه آزمون.”

ناصر را 400m مدال طلا-زمان برنده شدن از 48.14 ثانیه او را دیدم سر و صدا او بهترین شخصی تقریبا یک دوم و سریعترین در جهان از سال 1985 پرتاب او به شخص ثالث در تمام زمان لیست, پشت, آلمان شرقی جهان و دارنده رکورد Marita کخ و Sarah Kratochvilova از چکسلواکی.

“من هرگز از تقلب. من هرگز خواهد بود,” ناصر, 22 گفت: در یک Instagram تصویری زنده در روز شنبه. “من فقط از دست رفته سه تست مواد مخدر که طبیعی است. آن اتفاق می افتد. این می تواند اتفاق می افتد به کسی. من نمی خواهم مردم را به اشتباه در همه این به این دلیل من هرگز تقلب.”

او افزود: “امیدوارم آن را حل و فصل کنید چون من واقعا نمی مانند تصویر اما آن اتفاق افتاده است. آن را برای رفتن به خوب است. آن را بسیار سخت به این کمی لکه بر نام من است.”

متولد Ebelechukwu Agbapuonwu, Naser تغییر نام او در سال 2014 زمانی که او روشن وفاداری و آغاز رقابت برای بحرین. او تعلیق موقت است و آخرین در یک سری از موارد دوپینگ در مقابل بحرین تیم نخبگان از زن دونده.

المپیک اسبدوانی قهرمان اموزش Jebet المپیک و دونده ماراتن تا یونیس Kirwa هر دو موفق به دریافت چهار سال ممنوعیت برای EPO در سال گذشته است. زنان متولد شدند در کنیا قبل از تغییر وفاداری به بحرین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>