شروع به مدیریت پول خود را و سرمایه گذاری مانند یک حرفه ای با این مقرون به صرفه البته بسته نرم افزاری

این COVID-19 همه گیر است و آمار همه سخت است. با بیش از 36 میلیون نفر از کارگران آمریکایی پر تعداد مدعیان بیکاری در امور مالی هستند در مقابل ذهن همه است. آشنایی با حساب های خود را شده است هرگز به عنوان مهم است.

برای برخی از مردم, بودجه یک چالش است. دیگران می خواهم به سرمایه گذاری در حالی که بازار پایین است. این که آیا شما به دنبال دانش پایه یا کنجکاو در مورد شاخص بودجه کامل آموزش امور مالی و سرمایه گذاری, بسته نرم افزاری است برای شما.

این هشت دوره بسته نرم افزاری است بسیار ارزشمند در این لحظه. هسته چهار از امور مالی شخصی طراحی شده است برای کمک به شما در مقابله با 2020 با رکود اقتصادی جهانی. با شناسایی چهار هسته مستاجران از امور مالی شخصی شما طرح یک نقشه راه برای مرور کنونی زمین. به عنوان یک دانشجو می گوید: “این دوره شامل یک ثروت از اطلاعات در مورد امور مالی شخصی و تحویل آن واقعا خوب است. من توصیه می کنم این دوره به دیگران نیز هست.”

نیز وجود دارد یک 32-دوره سخنرانی در مالی باقی مانده این کوروناویروس. اصول رکود روانشناسی و تکنیک های آماده سازی کمک به شما را بیشتر از پول خود را در زمان آشفته. به همین ترتیب کامل امور مالی شخصی دوره به شما می آموزد که چگونه خود را تنظیم مالی روش برای به حداکثر رساندن پس انداز و سرمایه گذاری عاقلانه.

دیگر پنج دوره های مقابله با استراتژی های سرمایه گذاری مالی analyzation سهام, بازار و شاخص بودجه. شما نمی خواهد به پولدار شدن در بازار سهام است که سرمایه گذار کارشناسی ارشد اندرو frc teams را برنامه بلند مدت برای استقلال مالی. شما خواهید آموخت که چگونه برای باز کردن یک حساب کارگزاری را انتخاب سهام و اوراق قرضه ETFs و درک frc teams فرایند تصمیم گیری زمانی که dabbling در بازار است.

آیا به حداقل رساندن هزینه ها و به حداکثر رساندن سود است که هدف خود را وجود دارد البته برای شما. کامل آموزش امور مالی و سرمایه گذاری, بسته نرم افزاری در حال حاضر فروش فقط برای $34.99, 97% تخفیف از برچسب قیمت.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>