Shaq: Trail Blazers شد سخت ترین تیم Shaq-کوبه لیکرز تا کنون با آن مواجه


سه-سنگ شکیل اونیل/کوبه برایانت لیکرز ضرب و شتم برخی از برجسته تیم در طول راه: Reggie Miller پیسرز تیم دانکن مهمیز آلن Iverson Sixers گل های کریس وبر پادشاهان جیسون کید شبکه.

بود که در سخت ترین از همه آنها را ؟

2000 پورتلند تریل بلیزرز Shaq گفت: Howard بک از Bleacher Report (در تاریخ شفاهی “تنبلی و سنگینی حرکت کردن”). بود که یک تیم با Scottie Pippen استیو اسمیت, رشید والاس Arvydas Sabonis, جرمین اونیل دامون Stoudamire و Bonzi چاه.

“آنها سخت ترین تیم” Shaq می گوید: “و آنها تنها تیم که نیست می ترسم از ما.”

Shaq تنها نبود, ریک فاکس تا به حال ستایش بالا برای کسانی که تریل.

“این احتمالا بهترین تیم من همیشه رو بازی بسکتبال, دوره می گوید:” رابرت Horry, که موفق به کسب هفت قهرمانی در 16 سال فعالیت حرفه ای از جمله سه با لیکرز.

لیکرز که ضرب و شتم پورتلند تیم در یک بازی 7 که آمد به تعریف Shaq/کوبه عصر. تریل بلیزرز آمد به مرکز استیپلز و تحت سلطه اول 38 دقیقه از مسابقه منجر 15 در چهارم و نما سوالات لیکرز نمی تواند پاسخ — در خصوص لیکرز تا به حال هیچ پاسخ برای والاس. اما در سه ماهه چهارم تریل بلیزرز در زمان خود پا کردن گاز زیرفشار از آنچه تا به حال برای آنها کار می کرد تا به آن نقطه و مهمتر از همه آنها رفت و یخ سرد است. والاس که تا به حال 30 امتیاز در این بازی بود 3-از-9 در چهارمین بقیه تریل بودند 2-of-14 از کف.

در این فاصله لیکرز ساخته شده گذشته خود را بزرگ فشار با Shaq و کوبه ترکیب 18 در سه ماهه. لیکرز آمد تمام راه برگشت به سرب کوچک در یک بازی زمانی که کوبه در بر داشت Shaq برای تنبلی و سنگینی حرکت کردن و همه چیز تمام شد.

از آنجا که Shaq/کوبه لیکرز رفت و به یک سلسله.

پرتلند تقریبا نگه داشته است که سلسله از همیشه آغاز شده است.

Shaq: Trail Blazers شد سخت ترین تیم Shaq-کوبه لیکرز همیشه رو در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>