هفت بازیکن رزمندگان می توانید به دست آوردن برای تجارت استثنا در دور اول انتخاب

به عنوان رزمندگان نگاه را به پایان برساند شکل دهی مجدد فهرست خود را به حداکثر رساندن زمان خود عنوان پنجره $17.2 میلیون تجارت استثنا آنها دریافت شده از ممفیس گریزلیز برای Andre Iguodala تابستان گذشته مهم می شود تراشه.

رزمندگان کردم خبر خوب در مورد استثنا در هفته گذشته به عنوان آن منقضی خواهد شد تا اکتبر. 25.

در حال حاضر شما می دانید برخی از واقع بینانه ترین گزینه برای رزمندگان خود را به استفاده از تجارت استثنا برای. ریکی روبیو رودی گی و کلی Oubre جونیور به نظر می رسد به همه منطقی قطعه که رزمندگان می تواند در به دست آوردن یک راست تعویض به صورت استثنا. اما رزمندگان مجاز به شیرین هر گونه معامله با دور اول انتخاب کنید و یا انتخاب کنید مبادله اگر آنها چشمان خود را بر روی یک بزرگتر جایزه. رزمندگان مجاز نیست به هر عبارتند از بازیکنان دیگر در مقابله و آنها هنوز هم نمی تواند به دست آوردن بیش از $17.2 میلیون استثنا خواستار, اما وجود دارد برخی از نام بزرگتر رزمندگان می تواند نوسان اگر آنها می خواستند برای اضافه کردن را انتخاب کنید و یا انتخاب کنید مبادله.

بسیاری از گزینه های موجود ممکن است ارزش با اضافه کردن پیش نویس سرمایه برای به دست آوردن و برخی هنوز هم خواهد بود در خارج از رزمندگان’ محدوده حتی با اضافه شدن انتخاب کنید.

رزمندگان می خواهید به عقب بر گردیم به عنوان مشاجره و این بازیکن می تواند کمک به آنها دستیابی به آن است. اما آنها به ارزش افزوده برچسب قیمت? که برای باب مایرز برای تصمیم گیری است.

هفت بازیکن رزمندگان می توانید به دست آوردن برای تجارت استثنا در دور اول انتخاب کنید در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>