رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سوالات NFL راجر Goodell پس از کمیساریای ‘Black Lives Matter’ بیانیه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است volleyed خود را اجتناب ناپذیر پاسخ به NFL کمیسر راجر Goodell برای یک بیانیه تلفظ سیاه زندگی توجه و اعتراف لیگ “اشتباه” بود و در آن دست زدن به بازیکن تظاهرات.

اواخر یکشنبه شب رئیس جمهور در زمان به توییتر و سوال Goodell گفته است به طور خاص درخواست اگر آن را به معنای که در لیگ اجازه می دهد بازیکن را به اعتراض در طول سرود ملی. خواستار عمل “بی احترامی” به سمت آمریکا و پرچم خود را در توییت رئیس جمهور شده است انتقادی از تظاهرات استفاده از بازیکنان به صورت مسالمت آمیز در تماس نابرابری نژادی و خشونت پلیس در آمریکا است.

رئیس جمهور همچنین احساس نیاز به استادانه درست شده در مورد کلمه “زانو زدن,” املای در همه کلاه اضافه کرد “نه ایستاده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سوال بود اساسا خواسته شده است و پاسخ داده در Goodell بیانیه که در آن کمیسیون گفت: NFL خواهد “تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

چه راجر Goodell گفت: در مورد نژاد پرستی و بازیکن تظاهرات

Goodell منتشر شد بیانیه ای در روز جمعه:

“ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و نظام ظلم و ستم از مردم” Goodell گفت. “ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز.

“ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است. من شخصا اعتراض با شما و می خواهید به بخشی از این تغییر بسیار مورد نیاز در این کشور است. بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال. و تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان است.”

Drew Brees’ نظر برانگیخت گفتمان بیش تظاهرات

مغلوب ساختن پیشی جستن سکسی در فوتبال هفته گذشته نیز به طور خاص در جهت New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees پس از عذرخواهی خود را برای تماس با تظاهرات در طول این سرود به عنوان بی احترامی به سمت پرچم آمریکا.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Brees باید عذرخواهی کرد, بیانیه ای که Brees پاسخ با طولانی Instagram عنوان. در این پست Brees با اشاره به اعتراضات هرگز در مورد پرچم خواستار چنین اتهام انحراف از مسائل واقعی مواجه سیاه جوامع است.

هر دو Goodell بیانیه و Brees’ عذرخواهی بخشی از پیامدهای جورج فلوید مرگ است. NFL بازیکنان و ورزشکاران دیگر شده اند صحبت کردن و پیوستن به تظاهرات در سراسر کشور پس از فلوید را کشته و با بسیاری از تیم ها با انتشار بیانیه های خود را دارند محکوم کردن نژادپرستی نظاممند.

Goodell پذیرش که NFL موفق به گوش دادن به بازیکنان مانند khezri شد یک پاسخ مستقیم به یک ویدیو ارسال شده توسط گروه بزرگی از NFL ستاره خواستار لیگ شکست دست و پنجه نرم کردن با مسائل اجتماعی. فقط یک روز پس از ستاره ها ارسال ویدئو Goodell بود در زیرزمین خانه خود را با خواندن یک بیانیه آنها خواستار شنیدن.

بازیکنان به نظر می رسد در مسیر تظاهرات را به فصل NFL که بدون شک قرعه کشی و حتی بیشتر پاسخ از رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن است gleefully حمله تظاهرات در طول سرود ملی در گذشته با وجود این واقعیت است که این عمل خود به خود آمد از Kaepernick درخواست یک کلاه سبز برای مشاوره در راه به اعتراض مسالمت آمیز نژادی و بی عدالتی است.

Goodell پاسخ ممکن است شده اند در نتیجه تحقق است که مالی بادهای باد در جهت تغییر اجتماعی بود اما هنوز یک گام مهم گرفته شده توسط یک لیگ که به مدت طولانی اجتناب شود بحث سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن را پاسخ طبیعی بود نتیجه از حرکت از این موضع اما لیگ ممکن است به سادگی آن را پذیرفته خواهد نیاز به گرفتن برخی از توده های از کاخ سفید به منظور بازیکنان خود را احساس شنیده می شود.

The NFL likely knew it would be hearing from President Trump when it posted its landmark statement. (Photo by Al Pereira/Michael Ochs Archives/Getty Images)
NFL به احتمال زیاد می دانستم که این امر می تواند شنیدن از رئیس جمهور تهمت زمانی که آن نوشته شده آن را برجسته کرد. (عکس توسط Al پریرا/مایکل Ochs Archives/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر