PGA Tour می رود همه در: 3 بالا در جهان گروه بندی هم برای استعمار

وجود خواهد داشت نه طرفداران بر این اساس زمانی که PGA Tour رزومه بازی در روز پنج شنبه در استعمار کشور اما اولیه جفت قطعا تضمین آتش بازی. تور خود را اعلام کرد, ویژه, گروه بندی در روز یکشنبه برای افتتاح دو دور از چارلز شواب چالش در فورت ورث و آنها شبیه چیزی از فدرال اکسپرس پلی آف جام یا اصلی قهرمانی است. یا در واقع اولین دور مسابقات قهرمانی بازیکنان.

سه بازیکن برتر رتبه در جهان—Rory McIlroy جان رحم و بروکس Koepka—بازی با هم. آنها را در روز افتتاحیه از بازیکنان در ماه مارس بود که در نهایت از بین برود که این مسابقات لغو شد در پنج شنبه شب و در آغاز COVID-19 بیماری همه گیر. (برای ثبت رحم غالب آن روز تیراندازی 69 به Koepka 70 و McIlroy را 72.)

یکی دیگر از خوش دسته بندی ویژگی های اعضای فرض بسته—جاستین توماس Rickie فاولر و Jordan Spieth. Byrson DeChambeau داستین جانسون و جاستین رز نوشتن یکی دیگر از جفت شدن و عمده برندگان فیل مایکلسون و گری جنگل پیوست با دفاع از شواب چالش قهرمان کوین Na.

با تور بازگشت به اقدام برای اولین بار در 12 هفته استعماری خود جلب کرد چشمگیر زمینه با 16 از 20 بالا در رسمی رتبه بندی جهان پریدن.

McIlroy ترین بازیکن در این بازی با یک پیروزی و پنج دیگر بالا 5s در شش شروع می شود در حال انجام مسابقات خود را اغاز. او دو بار برنده شده است در همان شرایط و در سال 2010 ولز فارگو قهرمانی و 2019 RBC کانادا باز است. Koepka بازی های برگزار شده است در استعمار تنها یک بار بلکه نتیجه خیره کننده بود و نه — او یک جفت از 63s به پایان T-2 در سال 2017. رحم دارای دو بالا 5s در این رویداد است.

توماس وارد هفته شماره 2 در فدرال اکسپرس, جدول رده بندی جام جهانی, پشت Sungjae Im و با برد در این CJ جام و نگهبانی مسابقات قهرمان می پیوندد ایمپلنت تاد به عنوان تور چندگانه قهرمانان در این فصل است. Spieth اسیر 2016 عنوان در استعمار و bookended که با دونده تا در سال 2015 و ’17. این تگزاس همچنان یکی از این قانع کننده تر خطوط داستان از سال 2020 تنها با یک بالا 10 پایان (نقش ونگار ریگی دادن ساحل) در پنج شروع می شود از آنجا که تقویم تبدیل شده است.

نه کشف و ضبط سال گذشته شواب توسط چهار عکس بیش از تونی Finau هنگامی که آن را تحت فشار قرار دادند تا دوشنبه به پایان برسد و او به دست آورد دوباره در اوایل شال فصل در لاس وگاس. مایکلسون دارای دو برد در استعمار (2000, 2008) اما کاهش یافته است به شماره 63 در رتبه بندی جهان با چهار دست رفته کاهش در آخرین پنج شروع می شود.

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>