مایکل Irvin می گوید کابوی ها ‘به سرقت برده و چهار سال از Dak Prescott مدیون او ‘پرداخت’ در آینده قرارداد

مذاکرات قرارداد بین Dak پرسکات و دالاس کابوی ها همچنان به loom بیش NFL offseason با کارفرمایی در خط عظیم تمدید قرارداد.

دو طرف در این گزارش نیست بیش از حد دور از هم در مذاکرات به عنوان نقطه اصلی از مشاجره این است که این تیم می خواهد پنج سال معامله و پرسکات می خواهد چهار سال مقابله بنابراین او می تواند ضربه رایگان آژانس دوباره زمانی که او 30. در هر صورت پرسکات است پرداخت می شود.

یک کابوی ها بزرگ فکر می کند پرسکات سزاوار است که و بیشتر.

مایکل Irvin: Dak پرسکات سزاوار پول

در ظاهر در tamöz نشان می دهد در اوایل این هفته Hall of Famer مایکل Irvin خواسته بود اگر پرسکات باید بیش از 35 میلیون دلار در سال است.

پاسخ خود را از طریق اخبار صبح دالاس:

“Dak انجام داده است همه چیز را و او برنده است. او موفق به کسب مقدار زیادی از بازی های فوتبال در چهار سال اول خود را. بنابراین به می گویند که او سزاوار نیست پول نیست کاملا درست است. او سزاوار پول است. که بازار و او شروع برنده کارفرمایی در NFL. آن را فقط یک ماده از گرفتن آن انجام می شود. و من فکر می کنم آنها می توانید آن را انجام.

“این کسب و کار است. Dak می خواهد هر پنی و جری [جونز] می خواهد به سعی کنید به صرفه جویی در هر پنی. اما معمولا این نوع معاملات من همیشه به مردم انجام می خواهد به عنوان به زودی به عنوان دمپایی می افتد از سیندرلا, 12:01 چیزی خواهد شد انجام می شود. آن را به شما می آیند و Dak خواهد بود — برای یک لحظه — بالاترین-پرداخت کارفرمایی قبل از پت Mahomes خود …

“Dak شده نیست اما کامل است. نه لزوما در برنده و ضرر و زیان ، اما من صحبت کردن در مورد فقط فرد است که او شده است. این نوع سرمایه گذاری شما می خواهید برای ایجاد این نوع از پسر شما بگو آره ما آن را با این پسر. ما او را در دور چهارم.’ شما به سرقت برده و چهار سال پس هر چه او می شود او سزاوار چرا که شما هنوز هم مدیون او پرداخت.”

که آخرین جمله اساسا boils پایین پویایی در پشت بسیاری از ستیز مذاکرات قرارداد به عنوان یک تازه کار قرارداد نزدیک شدن به پایان آن است.

با تشکر از حقوق و دستمزد محدودیت های اعمال شده در به تازگی پیش نویس بازیکنان NFL هیچ ارزش وجود دارد در بیشتر از خوب یا عالی کارفرمایی در یک تازه کار میکند (نگاه کنید به: فصل گذشته سوپر جام قهرمانان). کابوی ها بهره مند شده اند به شدت از چهار سال معادل 2.7 میلیون قرارداد که پرسکات در اصل مجبور به ثبت نام و پس از این تیم پیش نویس او را در دور چهارم از سال 2016 پیش نویس NFL.

اما هنگامی که rookie معامله است تا کارفرمایی را به حق انتظار دارند که پول معمولا دریافت شده توسط خوب به عالی quarterbacks. تیم نیست همیشه که انتقال هست.

که ممکن است به طور کامل مورد حق در حال حاضر با پرسکات قرارداد مذاکرات به بحث بیشتر در مورد طول قرارداد از حقوق و دستمزد. هنوز پرسکات به خوبی آگاه است او می پرداخت اگر او تا کنون بازدید رایگان آژانس و دانش است توانا و خوب ابزار در مذاکرات است.

Dak Prescott has a lot of money coming his way. (AP Photo/Bill Sikes)
Dak پرسکات دارای مقدار زیادی از پول در آینده راه خود را. (AP Photo/لایحه Sikes)

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>