در بیس بال بست نه به سمت یک اینچ

یک هفته دیگر یکی دیگر از پیشنهاد در مورد راه اندازی مجدد بیس بال بین لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان اتحادیه و دیگر دلیلی برای فکر می کنم نه طرف هیچ کمکی به پیدا کردن زمینه های مشترک.

اگر همه چیز شروع به احساس بسیار آشنا, آن را با همین دلیل خوب. دو طرف به نظر می رسد به رفتن به دور و دور و بدون هر گونه تغییرات شدید. اعداد ممکن است تغییر — 48 بازی در مقابل 76 بازی این درصد در مقابل که در صد — اما زمانی که شما آن را جوش پایین وجود دارد نه بسیاری از budging در هر دو طرف.

آخرین پیشنهاد از MLB آمد دوشنبه: 76-بازی فصل که بازیکنان پرداخت می شود تا 75 درصد از آنها سرشکن حقوق. آنها می تواند تضمین 50 درصد برای بازی در فصل به طور منظم با دیگر 25 درصد پرداخت می شود اگر postseason به اتمام است.

به یاد داشته باشید که پرداخت های اضافی برش در بالا از آنچه در حال حاضر شده است به توافق. بنابراین آنچه ما واقعا صحبت کردن در مورد است که 23 درصد از بازیکنان معمول 162-بازی حقوق و دستمزد در پایان کم و 35 درصد در صورت وجود postseason. این اعداد نیستند که بسیار متفاوت تر از لیگ قبلی طرح های پیشنهادی.

مانند دیگر طرح پاسخ فوری از بازیکنان به نظر نمی رسد امیدوار کننده است. اوان Drellich های ورزشی گزارش می دهد که MLBPA رابطه با این پیشنهاد به بدتر از قبلی به دلیل postseason احتمالی. Philadelphia Phillies outfielder اندرو McCutchen توییتی “lol” به زودی پس از ارائه عمومی ساخته شده است. St. Louis Cardinals آس جک فلاهرتی پرسیدم که زیبا است.” در حالی که روبرتو پرز از سرخپوستان کلیولند پرسید که آیا صاحبان و حتی می خواستم به بازی این فصل:

شکستن MLB حقوق و دستمزد پیشنهادات

نقطه اصلی مشاجره در مذاکرات به راه اندازی مجدد بیس بال پول است — به طور خاص یک مارس به توافق است که در آن بازیکنان و صاحبان توافق برای سرشکن حقوق. این سند به نظر می رسد اجازه می دهد تا صاحبان بازگشایی مذاکرات اگر بازی می توان بدون فن. صاحبان هستند درخواست یک دوم کاهش پرداخت از بازیکنان قبل از شروع بازی ها با استناد به عدم وجود درآمد حاصل از بلیط خریداران. این اتحادیه معتقد است که سرشکن حقوق باید چوب بدون در نظر گرفتن که لیگ است نه اثبات هر گونه نیاز مالی برای کاهش بیشتر.

آنچه ما دیده ایم در طول مذاکرات است نه سمت داشتن تمایل به تکان دادن. بازیکنان باید رد هر گونه معامله که خود را سرشکن حقوق. صاحبان در ضمن روشن ساخته اند تنها راه آنها افتخار مارس توافق با شدت کوتاه فصل گزارش در 48 بازی. در غیر این صورت آنها می خواهند بازیکنان را به شرایط بین 25 درصد و 35 درصد از نرمال حقوق.

در حالی که این اعداد تغییر بین هر ایده در اینجا این است آنچه که آنها در واقع اضافه کردن به:

76-بازی پیشنهاد: MLB آخرین پیشنهاد خواهد پرداخت بازیکنان تا آنجا که 75 درصد از آنها سرشکن حقوق اگر postseason ایفا کرده است. این امر با قرار دادن بازیکنان در 35.2 درصد از اصل 2020 اگر حقوق آنها پرداخت 75 درصد و 23.4 درصد و اگر هیچ postseason.

82-بازی پیشنهاد: MLB اصلی پیشنهاد درگیر یک sliding-scale مدل پرداخت با برخی از بازیکنان در نزدیکی لیگ حداقل ساخت تا 72.5 درصد از آنها سرشکن حقوق. بالاتر-پرداخت بازیکنان را بزرگتر پرداخت کاهش برخی از ساخت فقط 20 درصد از آنها سرشکن حقوق در بالاترین سطح است. با توجه به فراتر از جعبه نمره را محاسبه می بینید بازیکنان 23.9 درصد از 162-بازی حقوق.

48-بازی های نجومی: لیگ مجدد طرح به نظر می رسد به طور یک جانبه شروع 48-بازی فصل اما نگه داشتن کامل سرشکن حقوق. این می تواند مقدار به 29.6 درصد از بازیکنان 162-بازی حقوق.

ESPN جف Passan نشان داد که تعداد راه های مختلف مقایسه مجموع حقوق خواهد بود که پرداخت توسط MLB صاحبان:

76-بازی پیشنهاد: $989 میلیون تضمین شده با اضافی $443 میلیون اگر postseason همچنین در مجموع $1.43 میلیارد دلار است.

82-بازی پیشنهاد: $1.03 میلیارد دلار در سال به طور منظم فصل حقوق و دستمزد به علاوه 200 میلیون دلار اگر postseason همچنین در مجموع $1.23 میلیارد دلار است.

48-بازی های نجومی: $1.03 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد با هیچ اضافی postseason پرداخت.

برای متن: MLB درآمد در سال 2019 شد $10.7 میلیارد دلار با توجه به فوربس. با وجود این که برخی از صاحبان در حال گریه فقیر به دلیل بیماری همه گیر. تام Ricketts the Chicago Cubs رئیس گفت: هفته گذشته که تیم به دنبال در “کتاب مقدس” ضرر و زیان است.

بازیکنان پیشنهاد باقی مانده است کمی ساده تر که در آنها ثابت قدم در اعتقاد به آنها باید سرشکن حقوق و دستمزد بر اساس تعداد بازیهای انجام شده است. آنها تا به حال پیشنهاد 114-بازی فصل که فصل به طور منظم گسترش به هالووین است. MLB رد این پیشنهاد اما فقط به خاطر مقايسه آن خواهد پرداخت بازیکنان 70 درصد از 162-بازی حقوق.

Major League Baseball sent the players union a 76-game proposal Monday for a 2020 season. (Photo by Alex Trautwig/MLB via Getty Images)
لیگ اصلی بیس بال فرستاده بازیکنان اتحادیه 76-بازی پیشنهاد دوشنبه برای سال 2020 فصل است. (عکس توسط Alex Trautwig/MLB طریق گتی ایماژ)

کجا بیس بال رفتن از اینجا ؟

فقط به دنبال در درصدهای ذکر شده در آن را بسیار روشن است که بازیکنان و صاحبان یک شکاف بزرگ در مقابل آنها. این فرصت را به حتی شروع یک فصل 4 جولای است اما در حال حاضر رفته.

طرفداران ممکن است مشاهده این متوقف بحث به عنوان یک نشانه آن است که ما نمی بینم بیس بال در سال 2020 اما لیگ را گزارش تحمیل 48-بازی بازی با سرشکن حقوق بر اساس مارس معامله, اگر توافق نمی تواند رسید. که بیس بال در این زمینه در سال 2020 اما آن می تواند منجر به کار بیشتر اختلاف در آینده است.

از زمان توافق دسته جمعی تنظیم شده است به پایان می رسد پس از 2021 فصل است. تنش بین لیگ و MLBPA بالا بود قبل از همه گیر تعطیل بیس بال پس از تحمیل نظر یک فصل بازیکنان فقط می خواهد که شکسته رابطه حتی بیشتر بحث برانگیز است.

بنابراین حتی اگر بیس بال بازگشت در سال 2020 یک فرصت خوب وجود دارد آنچه ما دیده ایم این بازی در هفته های اخیر بیشتر از یک نبرد و جنگ.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>