در اینجا که در آن همه چیز ایستاده در تور PGA به عنوان بازی رزومه این هفته در استعمار

خوش آمدید. این در حالی است.

نزدیک به سه ماه گذشت از Hideki ماتسویاما افتتاحیه 63 بود پاک از کتاب رکورد در بازیکنان و جهان بهترین گلف بازان رهبری برای خروجی در پونته ودرا بیچ. این قابل کتمان حقیقت نشان می دهد که بسیار اتفاق افتاده است.

اما با PGA Tour schedule شدت شکل توسط COVID-19 همه گیر از آن زمان به بازگشت به کار این هفته در چارلز شواب به چالش بکشد. یک انباشته زمینه را به شرکت در این تور را بازگشت به مسابقه رسمی با پنج بازیکن در جهان را به پیوستن به یک میزبان از قهرمانان سابق و ستاره نکردم مدعی است.

قدرت رتبه بندی: 2020 چارلز شواب چالش

قبل از اولین اجتماعی-حقوقی نوسان صبح روز پنجشنبه این مهم است به یاد داشته باشید دقیقا همان جایی که بازی حرفه ای ایستاده بود که بهترین بازی گذشته جمع آوری شده است. پس از همه, برخی از نام های بزرگ بودند بالا سوار در مسیر به TPC Sawgrass, در حالی که دیگران بودند که مهمترین آنها هنوز در حال جستجو.

از آنجا که زمان زیادی گذشته است (و اجازه دهید صادقانه شما ممکن است فراموش کرده اند و برخی از جزئیات برجسته) بیایید یک لحظه به تنظیم مجدد چشم انداز پیش رو از این هفته بسیار پیش بینی بازگشت استعمار.

که (بود) داغ

Rory McIlroy: No. 1 جهان رسیده است که لوتی برای یک دلیل. McIlroy وارد خود را غیر منتظره وقفه در اجرای هفت بالا راست-5 پس از اتمام یکی که مورخ به اکتبر و شامل پیروزی خود را در WGC-HSBC قهرمانان در چین است. McIlroy رتبه ششم و یا بهتر است در این فصل در چهار سکته های مختلف-دسته بندی به دست آورد و به یک scintillating شروع سال جدید است.

جان رحم: رحم منتقل شده بود به داخل بازو رسیدن به McIlroy در رتبه بندی جهانی قوی عهد به توانایی های خود را با توجه به نتایج McIlroy تدوین شد. اما رحم اساسا بوده top-10 ثابت پس از ایالات متحده باز نزدیک به یک سال پیش با تر در سراسر جهان برنده (3) از خارج از اتمام بالای 13 (2). اسپانیایی به حال چهار top-10 پس از اتمام در پنج شروع می شود در این سال از جمله T-3 نتیجه در مکزیک در اخیر خود قبل از شروع این بیماری همه گیر رخ داد.

روزنامه سیمپسون: سیمپسون ممکن است بازی خود را با بهترین گلف پس از بلند کردن اجسام ایالات متحده باز کردن تروفی هشت سال پیش. حذفی پیروزی در شهر فینیکس, هایلایت اجرا از پنج بالا راست-10 پس از اتمام که همچنین شامل یک حذفی از دست دادن در RSM کلاسیک. سیمپسون در بر داشت یک راه برای غلبه بر عدم وجود خود را از ظهر توپ را روی گوه با برخی از ستارگان آهن بازی و قرار دادن در حال حرکت تمام راه را تا ششم در مجموع سکته مغزی به دست آورد هنگامی که تور آمار دکمه مکث در مه.

دوشنبه تقلا: PGA Tour است و در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

که (بود) نه

بروکس Koepka: Koepka بود آهسته صدمات پاییز گذشته پس از آن حتی کندتر از دروازه یک بار تقویم بدبختانه به 2020. یک offseason عمل جراحی برای رفع balky زانو شد پس از خروج ناگهانی از CJ جام در ماه اکتبر و Koepka نشده cracked بالای 10 سال گذشته تور قهرمانی زمانی که او قادر به نگه داشتن سرعت با McIlroy در شرق دریاچه. Koepka ممکن است کمی بیشتر از یک مبارزه سخت تر از برخی از خود برتر همتایان با توجه به این که خود را شروع کند در سمت چپ او یک چشم ظاهر 213th در FedExCup جدول رده بندی در ماه مارس است. درست است که پشت امثال ساتوشی کدیرا مورگان هافمن و جان مریک و به این معنی است که سابق جهان شماره 1 به کار خود را قطع برای او به سادگی به حرکت به مشاجره حذفی در این کوتاه فصل است.

Jordan Spieth: برای برخی از نام های بزرگ این وقفه ممکن است ارائه یک خوش شانس برای ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد پس از یک زمستان صرف جستجو. تعداد Spieth در میان آن گروه به عنوان سه زمان اصلی قهرمان در بر داشت برق امید اما تلاش برای رشته دو راست دور اجازه دهید به تنهایی چهار. نزدیک به سه سال از حذف اخیر خود پیروزی او تمام راه را به 56 هنگامی که رتبه بندی جهان مسدود در ماه مارس و در حال حاضر در رتبه گردابی 161st در تور در سکته مغزی به دست آورد شروع به سبز است. یک T-9 پایان در نقش ونگار ریگی دادن ساحل تنها در پنج شروع می شود که او ترک خورده بالا 50.

فیل مایکلسون: یکی دیگر از عمده برنده رو بیشتر از پاسخ به سوالات بود مایکلسون که سوم به پایان رسید در هر دو کشور عربستان سعودی و نقش ونگار ریگی دادن ساحل. اما این تکان از خوشبینی بودند ساندویچ بین یک کوارتت از دست رفته کاهش در سال 2020 شروع می شود به عنوان مایکلسون ساخته شده در اوایل خروجی در هر دو ریویرا و خلیج هیل در دو اخیر شروع می شود و موفق به واجد شرایط برای WGC-مکزیک قهرمانی دو سال پس از برنده شدن در این رویداد است. مایکلسون نوبت 50 در یک هفته و هنوز هم صحبت می کند در خوش بینانه در مورد نوسان و “بمب” را تولید می کند اما نتایج حاصل شده اند پراکنده در بهترین ماه.

کامل-field list: هیچ تایگر وودز اما استعماری لود

که (بود) تعجب آور

Sungjae Im: وجود چند بازیکن بودند که بیش از حد انتظارات قبل از COVID-19 ورود واژگان و آنها عبارتند از: Im که رفت از تازه کار از سال به FedExCup رهبر در یک ماده از ماه. خود را دستیابی به موفقیت پیروزی در هوندا کلاسیک در خدمت به عنوان یک نقطه بالا اما او بی درنگ به دنبال آن با یک مقام سوم در خلیج هیل در تازه ترین شروع. Im یکی از تور سازگار ترین tee-به-سبز بازیکنان و او به سرعت نقل مکان کرد و از گمنامی نسبی به یک نقطه در داخل بالا 25 در رتبه بندی جهان و مستحق برچسب از یک مدار را افزایش ستاره ها.

Scottie Scheffler: Scheffler را آرام افزایش از طریق جهان رتبه بندی مشبک او اول کارشناسی ارشد اسکله بعد از این سال و در عین حال یکی دیگر از ستایش برای یک بازیکن که در ماه فوریه شد تنها تور rookie به واجد شرایط برای WGC-مکزیک قهرمانی. Scheffler شده است سنگ جامد در این سال racking تا 10 بالا-30 پس از اتمام در 13 شروع می شود از جمله یک مقام سوم در پالم اسپرینگز زمانی که او شروع دور نهایی با سرب. Scheffler است هشتم در تور این فصل توپ را روی گوه و ماند تیز خود را در طول وقفه برنده شدن در یک رویداد خیریه در دالاس. او به نظر می رسد به احتمال زیاد برای ریختن هر چه طولانی زنگ ممکن است باقی می ماند در مدت زمانی کوتاه.

حداکثر هما: هما از طریق شکست خود را پیروزی قبل از ازدواج در سال گذشته ولز فارگو قهرمانی بود اما او در میان underrated اجرا از بهار پس از اتمام به عنوان او نزدیک اولین کارشناسی ارشد خود را ظاهر. هما متصلب تا سه top-10 پس از اتمام در سواحل غرب از جمله T-5 پایان در Riviera, و او به پایان رسید T-24 و یا بهتر است در هر یک از نهایی پنج شروع می شود قبل از این بازیکنان است. هما رفته بود از 100 به 37 در سکته مغزی به دست آورد قرار دادن در طول چند ماه و باید او را حفظ تماس خود را در داخل و اطراف سبزی, او به احتمال زیاد به طور منظم و ثابت در تور مدیران در هفته های آینده به عنوان او به دنبال برنده شماره 2.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر