‘ایجاد هیجان خود را’: بازیکنان اندیشیدن ساختمان خالی

سر و صدا از جمعیت شده است به یک جزء اصلی از مهم ورزشی از جمله یک مزیت برای تیم اصلی که NFL باشگاه متهم شده است در زمان های مصنوعی تقویت. آتلانتا فالکونز حتی اعتراف به فساد منجر به 2015 مجازات از لیگ.

زمانی که coronavirus خطر wanes به اندازه کافی اجازه می دهد تا بازی برای شروع دوباره چیزی جز طرفداران خواهد بود از دست رفته: ماهیت این حوادث خواهد رفت, بیش از حد, حداقل برای مدتی. بدون سلامتی هیچ بوس بدون شعارهای یا سوت. هیچ کس پشت backboard در تلاش برای منحرف کردن اذهان رایگان-پرتاب تیرانداز. بدون بچه ها به دنبال امضا.

در ساختمان های خالی برای این کار به خوبی پرداخت شده اجرا خواهد شد نیاز به یک مهم recalibration.

“شما می دانید که چقدر دوست دارم به صحبت کردن با طرفداران شما می دانید ؟ در گفتگو به پرتاب توپ به بچه ها” Kansas City Royals گیر سالوادور پرز گفت: امید بیس بال فصل خواهد شد. “آن را به سخت خواهد بود. آن را هرگز اتفاق افتاده است قبل از اینکه به من. اگر آن را به عنوان بهترین راه برای شروع بازی ما باید برای انجام این کار, اما من فکر نمی کنم من قصد دارم به احساس خوب زن و شوهر اول از بازی با طرفداران.”

یک راننده نسکار به نام fan-less ورزشی “عجیب و غریب” و او نمی خواهد آخرین. حتی زمانی که چراغ سبز به بازگشایی دروازه به نزدیکی و یا کامل-ظرفیت حضور و غیاب آمار و ارقام نیست و احتمال دارد برای برخی از زمان. موقت کلاه بر میزان طرفداران که می تواند در آمده انتظار می رود که با هدف حفظ اجتماعی فاصله.

Michigan State مدیر ورزشی لایحه Beekman گفت: مشاوران ملی توصیه کرده اند که بین 17% تا 35% ظرفیت در استادیوم های فوتبال در حال حاضر با توجه به طرح. ترکیبی از رکود اقتصادی و skittishness در مورد گسترش جوانه ممکن است به طور طبیعی و حفظ جمعیت های کوچکتر ،

“مطمئن شوید که آن را هنوز هم خواهد بود بچه ها رقابت در بالاترین سطح خود و خود را سخت ترین, چرا که آنچه ما انجام می دهیم” گفت: Minnesota Wild مرکز اریک Staal که برنده جام استنلی با Carolina در سال 2006. “اما تا آنجا که به مقایسه آن را به یک ساختمان کامل در یک بازی 7 وجود دارد هیچ مقایسه ای.”

قدرت و استقامت. سرعت و چابکی است. تمرکز و عزم و اراده. تجربه و آماده سازی است. که همه عوامل در موفقیت در این زمینه دادگاه یا یخ بازی. آدرنالین نیز یک عنصر هر چند و ورزشکاران ممکن است به یاد بگیرند که چگونه به بازی با کمی کمتر از آنها استفاده شده است. LeBron James اعلام کرد او تا به حال هیچ علاقه ای به بازی در مقابل صندلی های خالی قبل از پیاده روی که به سادگی نا امید کرد.

“من احساس می کنم مانند طرفداران شما انتخاب کنید” لس آنجلس قوچ دفاعی مقابله با هارون دونالد گفت. “طرفداران چه چیزی باعث می شود بازی هیجان انگیز است. طرفداران شما می دهد که آب اضافی هنگامی که شما خسته و خسته. هنگامی که شما را به این بازی بزرگ است و شما شنیدن 80,000 طرفداران دیوانه که پمپ شما. اگر شما لازم نیست که در این بازی من فکر می کنم که فقط طول می کشد سرگرم کننده از آن است.”

بازیکنان ممکن است نیاز به برگرداندن به کسانی که در سن مدرسه روز از فصل تابستان که شکایت در مورد خستگی ممکن است باعث این آشنایی چالش از یک پدر و مادر: خود را سرگرم کننده است.

“زمانی که من در کالج بود ما بروید و بازی مانند پوردو و نبود بسیاری از طرفداران در ورزشگاه و مربی تیم ما خواهد بگو میشم کردم برای آوردن آب خود را امروز’ به دلیل وجود برق در میان جمعیت گفت:” Green Bay Packers ایمنی Adrian آموس که در پن استیت.

Edmonton Oilers defenseman Darnell, پرستار تعمق بود این به تازگی در نور به طور گسترده ای مشاهده ESPN, مستند “آخرین رقص” در مورد مایکل جردن و 1997-98 شیکاگو بولز.

“این یک مثال کامل طرز فکر خود را در یک مقدار زیادی از آن بازی ایجاد خود را در محیط زیست خود را ایجاد آتش” پرستار گفت:. “این یک آزمون از همه کسانی که در این وضعیت این است که رفتن را از طریق: نیاز به ایجاد هیجان خود را. باید وجود داشته باشد یک کل بسیاری است که شما نیاز به رفتن را از آنجا که شما هنوز هم برای یک جام استنلی. بله وجود دارد طرفداران وجود دارد و شما ممکن است در یک مرکز شهر اما وجود دارد یک فرصت برای برنده جام استنلی.”

دستور غذا برای موفقیت ؟

“تیم یا تیم هایی که بیش از که سریعترین و خرید به فرمت و این واقعیت است که آن را در حال تغییر است و ما فقط به آن گفت:” Winnipeg Jets جناح راست بلیک ویلر پیش بینی NHL 24-تیم postseason مسابقات که برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته در دو و در عین حال-به-می شود-تعیین شهرستانها. NBA در حال برنامه ریزی یک 22-فرمت تیم در اورلاندو ،

برای تمام اتمسفر تغییر که به بازی های خود را, آن را شایان ذکر است که چقدر زمان تیم صرف تمرین با هیچ کس وجود دارد به ریشه آنها را در.

“ما هر روز تمرین در چمن خالی منطقه و پمپ در صدای جمعیت برای دور بازی ها” وایکینگها مینه سوتا کارفرمایی کرک عموزاده گفت. “راستش به بیرون رفتن و فقط بازی خواهد نوع بود, طراوت یک نفس هوای تازه به فقط اجازه دهید ما می دانیم که ما نمی باید به همه دود و آتش است. ما فقط می تواند فوتبال بازی کند.”

جاده بازی ها قطعا آسان تر برای عموزاده و مسدود کننده و همسالان خود در سراسر NFL به طور ناگهانی قادر به شنیدن همه قبل از ضربه محکم و ناگهانی استراتژی بدون هیچ گونه نگرانی در مورد یک غلط شروع به مجازات است. در آلمان که در آن بوندسلیگا فصل فوتبال از سر گرفته است و بدون طرفداران, بازیکنان شده اند قادر به انتخاب کردن برخی از مثبت با وجود یاس در سطح انرژی.

“زمانی که آنها با صدای بلند و آنها جیغ شما را تحت فشار قرار دادند و شما بیشتر عاطفی هستند و شاید شما صحبت می کنند در یکی دیگر از راه را با داور گفت:” بایرن مونیخ جاشوا Kimmich. “در حال حاضر شما می توانید آرام تر و آرام صحبت می کنند و در یک راه طبیعی با داور و شما لازم نیست که به فریاد در او و او مجبور نیست به فریاد است.”

کمی مانند روز لیگ جوانان.

“شاید تمرکز بیشتر در بازی. آن را مانند یک نمایش” Kimmich گفت.

AP نویسندگان ورزشی راب Harris, Steve Megargee دیو Skretta و استفان stefanie marie کمک به این گزارش.

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر