Conor McGregor بازنشسته پس از تبدیل شدن به ‘خسته از بازی’

Conor McGregor پرداخته UFC یکی دیگر از ضربه پس از اعلام سومین بازنشستگی در فضای چهار سال به عنوان او نشان داد: “من کمی از بازی خسته”.

سابق ورزشکار پروزن و بسیار سبک وزن و قهرمان بدون شک بزرگترین قرعه کشی در مخلوط هنرهای رزمی داشتن یک headliner در UFC سه شباهت pay-per-views و پنج از شش.

اما در نور-قهرمان سنگین وزن جان جونز و سبک وزن مدعی Jorge Masvidal درخواست می شود منتشر شده از UFC McGregor به طور غیر منتظره ای به نام زمان در کار خود را در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه.

پس نتیجه گیری از UFC 250 به 31 ساله در توییتر نوشت: “سلام بچه ها من تصمیم به بازنشستگی از مبارزه است.

“با تشکر از همه شما برای خاطرات شگفت انگیز! چه آن سوار شده است! در اینجا یک عکس از خودم در لاس وگاس پست یکی از عنوان جهان برنده! انتخاب خانه از رویاهای خود Mags من شما را دوست دارم! هر آنچه که شما خواهان آن است مال شما.”

این عجول و بی پروا ایرلندی ساخته شده است اظهارات مشابه از قصد در سال 2016 و 2019 قبل از ساخت سریع u-turns در هر دو موارد است.

اما او به ESPN گفت: “من کمی خسته شدم از بازی. من فقط هیجان زده در مورد این بازی. من نمی دانم اگر آن را بدون جمعیت. من نمی دانم آنچه در آن است. وجود دارد فقط هیچ buzz برای من.

“این همه انتظار. وجود دارد هیچ چیز اتفاق می افتد. من قصد دارم از طریق حریف گزینه های وجود دارد هیچ چیز واقعا وجود دارد در دقیقه. هیچ چیز وجود دارد که هیجان انگیز من است.”

McGregor ساخته شده مواد منفجره بازگشت به هشت ضلعی در ماه ژانویه پس از 15 ماه از عدم توقف آمریکایی جانباز دونالد ‘گاوچران’ Cerrone فقط در 40 ثانیه به MMA خود را به رکورد 22 برد و چهار شکست.

یک مسابقه برگشت برابر شدید رقیب و سبک وزن قهرمان Khabib Nurmagomedov شده بود مطرح برای بعد از این سال در حالی که گمانه زنی ها از ‘superfight علیه سابق میان titlist Anderson Silva شده است به طور پیوسته ساختمان با برزیل بزرگ علنا شعار مرحله نهایی مسابقات بیش از آخر هفته.

تنها دو هفته پیش McGregor اعلام سیلوا به عنوان بزرگترین جنگنده MMA تمام وقت اما Dubliner اضافه شده او را “به راحتی” را نقطه بالا خود را قبل از بازنشستگی.

در حالی که در حال حاضر باز به تفسیر UFC رئیس جمهور دانا و سفید به نظر می رسید نسبتا آرام در مورد عدم اطمینان از مک گرگور UFC آینده و همچنین به عنوان که از جونز و Masvidal با توجه به رویدادهای در حال حاضر آوردن جهان در حال حاضر.

سفید توانسته است به مرحله پنج را نشان می دهد در پشت درهای بسته در طول یک جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به خاموش شدن از رویدادهای ورزشی مهم که اکثر آنها هنوز به سر.

در سخنرانی خود در UFC 250 کنفرانس مطبوعاتی گفت: در نقل قول های این سازمان در کانال یوتیوب: “مقدار مردم من گانینگ در من در حال حاضر دیوانه است. اما در اینجا ما هستند.

“اگر مردم نمی خواهند به مبارزه شما لازم نیست که به مبارزه با. اگر این بچه ها می خواهید به نشستن و بازنشسته در حال حاضر و یا اگر کسی احساس ناراحت کننده در هر شکل و با چه خبر است, شما لازم نیست که به مبارزه با. آن است که همه چیز خوب است.

“اگر این چیزی است که کونور احساس در حال حاضر, Jon Jones, خورخه Masvidal من احساس می کنم شما. هیچ چیز دیوانه و آجیل در حال حاضر چون همه چیز دیوانه و آجیل در حال حاضر. در یک سطح خاص من کاملا درک و دریافت آن است.”

سفید می گوید که او تا به حال هیچ پیش اخطار در مورد مک گرگور را اعلام اما افزود: “این کونور. شما می دانید که چگونه کونور کار می کند و این که چگونه او می کند همه چیز.

“وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از مردم که این واقعا برای من سرگرم کننده و کونور یکی از آن بچه ها.

“هنگامی که شما نگاه در قدرت ستاره که Conor McGregor, ستاره که شد او معرفی این چیزی که در سطح جهان به مردم در مکان های که تا به حال هرگز دیده می شود قبل از آن شده است و یا علاقه مند در آن است.

“Conor McGregor است رفتن به نیاز به هر گونه پول در هر زمان به زودی. او را دوست دارد به مبارزه با او پرشور در مورد آن و او باور نکردنی جنگنده IQ. هر چه دلیل خود را این است که هنگامی که یک مرد می گوید او می خواهد به بازنشسته در مورد آن نگران نباشید.”

McGregor پیوست UFC در سال 2013 پس از تاسیس خود را به عنوان دو بخش قفس رزمندگان قهرمان.

او نیاز به تنها 13 ثانیه برای غلبه بر آستین حاکم ورزشکار پروزن champion Jose Aldo در دسامبر 2015, سریعترین پیروزی در UFC عنوان تاریخ است.

یک سال بعد او اولین کسی نگه عناوین در دو بخش به طور همزمان در زمانی که او متوقف ادی آلوارز برای برنده شدن در این سبک تاج – اگر چه فقط چند روز بعد او بود محروم از ورزشکار پروزن کمربند.

McGregor پس از عبور بیش از به بوکس و اگر او را از دست داده به پنج وزن قهرمان جهان Floyd Mayweather در ماه اوت سال 2017, آن جلسه که بنا به گزارش ها او را به دست آورده بیش از 100million دلار است.

McGregor بازگشت به UFC سال بعد از دست دادن به Nurmagomedov در UFC 229 در یک جلسه که در آن ساخت و بلافاصله پس مخدوش شد توسط تعدادی از جنجالی فلش امتیاز.

مک گرگور نیز تا به حال یک زن و شوهر از برس با این قانون در طول زمان خود را در UFC. در سال 2018 شد او محکوم به پنج روز از جامعه خدمات پس از فیلم را به او نشان داد حمله به یک اتوبوس حاوی جنگجویان UFC از جمله Nurmagomedov ماه قبل از مرحله نهایی مسابقات.

در سال گذشته McGregor جریمه شد 1,000 یورو پس از شفاعت گناه به زور یک پیرمرد در یک میخانه در دوبلین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>