این روزها AirDrop را متمایز “دوو-دوو-دوو-دوو” صدا است که تقریبا به عنوان نمادین به عنوان اپل, کلاسیک, Marimba, آهنگ زنگ. و فقط با آهنگ های زنگ که AirDrop هشدار در آی فون خود را نیاز ندارد به صدا مانند هر کس دیگری است. فقط در چند شیپور خاموشی شما می توانید آن را به صدا مانند هر چیزی که شما می خواهید.

شروع به باز کردن تنظیمات برنامه ضربه بزنید “برای تلفن های موبایل و Haptics” و سپس انتخاب “AirDrop” تحت صداها و الگوهای لرزش بخش است. در اینجا شما نگاه کنید به پیش فرض “پالس” انتخاب شده اما شما می توانید انتخاب کنید هر گونه هشدار لحن یا آهنگ های زنگ است که در حال حاضر در آی فون خود را. ما توصیه می کنیم چسبیده به زنگ هشدار, اما, از آنجا که شما به احتمال زیاد نمی خواهد می خواهید تمام آهنگ های زنگ را به بازی هر زمان که شما دریافت خواهید کرد یک AirDrop.

در حالی که در iOS دارای یک انتخاب مناسب و معقول از تن به از را انتخاب کنید که فکر نمی کنم شما محدود به فقط این گزینه ها. شما می توانید خود را برای تلفن های موبایل با هر دو iTunes و یا macOS کاتالینا را یاب و سپس انتقال آنها را به آی فون خود را به استفاده از AirDrop برای ورودی متن تماس های دریافتی ،

با گریس آرنج کمی شما می توانید خود را AirDrop هشدار صدا مانند هومر سیمپسون افسانه از موبایل و کامپیوتر ویندوز XP, R2-D2 CTU همراه, شکار اردک و یا هر چیز دیگری شما می توانید خواب. که گفت: iOS نیست قابل تنظیم?

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصویر, و, GIF توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی