رزمندگان گزارش چشم Anthony Edwards اگر آنها در زمین شماره 1 انتخاب کنید


آنچه باید طلایی رزمندگان امور خارجه انجام دهید اگر آنها زمین را انتخاب بالا در سال 2020 NBA پیش نویس ؟

GM باب مایرز گفت: او را باز به تجارت آن با استفاده از انتخاب را در یک جانباز که می تواند کمک به نفع خود-در حال حاضر رزمندگان در راه یک تازه کار نمی تواند. در اخیر PBT, پادکست, NBC را غارت Dauster پیشنهاد رزمندگان را جیمز وایزمن یک مرد با بالا صعودی اما چه کسی است که یک بیت از یک پروژه اما یک برنامه به طور بالقوه چشمگیر, مدرن, NBA مرکز.

اما رزمندگان باید چشم خود را بر روی آنتونی ادوارد از گرجستان به گزارش کانر Letourneau در سان فرانسیسکو کرونیکل.

منابع نشان داده اند به این وقایع که اگر رزمندگان زمین شماره 1 انتخاب کنید و تصمیم به تجارت کردن آنها به احتمال زیاد خواهید به گرجستان گارد Anthony Edwards. اگر دولت طلایی زمین در هر نقطه بین Nos. 2 و شماره 5 آن را به شدت در نظر ایالت آیووا را Tyrese Haliburton, Auburn, است, اسحاق, Okoro و اسرائیل اویاما Avdija, در میان دیگران.

اول سلب مسئولیت: هیچ تیم اوج دست خود را بر روی پیش نویس میدارد در حال حاضر به خصوص با فشار به عقب پیش نویس تا اکتبر. هر شایعه با یک دانه نمک این یکی گنجانده شده است.

حتی اگر این یکی باعث می شود برخی از حس. ادواردز — 6’4″ دو گارد را از گرجستان — خواهد آمد نیمکت پشت کلی تامپسون و خواسته می شود به بازی در یک نقش محدود. ادواردز است که یک ورزشکار باور نکردنی بود که تمرکز دفاعی بازی قصد دارد فصل گذشته اما ثابت کرد او می داند که چگونه به رابطه جنسی خشن عکس. او برخی از کار را به انجام به دور از بازی خود در NBA سطح اما او متناسب با نقش رزمندگان می تواند با استفاده از.

2020 قرعه کشی درفت NBA توسط Aug. 25. رزمندگان با بدترین رکورد در NBA را 14 درصد شانس در شماره 1 انتخاب یک 40.1% شانس بالا-سه انتخاب و 47.9% شانس داشتن شماره 5 انتخاب کنید.

این است که اگر آنها را انتخاب کنید.

رزمندگان گزارش چشم Anthony Edwards اگر آنها در زمین شماره 1 انتخاب کنید در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>